Szkoła językowa we Wrocławiu

Opinie ze strony e-korepetycje.net:

 

(Pragniemy poinformować, że opinie na stronie e-korepetycje.net są sprawdzane według adresu IP co zapobiega oszustwom wystawiania opinii samemu sobie oraz potwierdza ich autentyczność. Za wszystkie tak szczere i cudowne opinie bardzo dziękujemy!)

Powiem tak, w końcu widzę szansę, że zacznę mówić po niemiecku. Nauki jest bardzo dużo - nie ukrywam czasami wymiękam 😉 Ale jak widać jest to jedyny sposób, żeby nauczyć się języka. Eli jest świetna, polecam!!! Nauka języka bez ściemy 🙂
Ala, 28 luty 2014, Ocena: 5/5
Seit einem halben Jahr geht mein kleiner Sohn, 3,5 Jahre, bei Gerelis wöchentlich zu einer Deutsch-Stunde. Es wird gebastelt, gemalt, gespielt. Mein Sohn liebt diese Stunden und es zeigt auch in seinem Wortschatz guten Effekt 🙂 Die Atmosphäre bei Gerelis ist sehr positiv und warm. Kann ich nur empfehlen.
Andreas, 27 luty 2014, Ocena: 5/5
Zajęcia z Eli są nie tylko przyjemne, ale i owocne. Potrafi wprowadzić taką atmosferę, że nauka niemieckiego - kojarzona ze szkolną mordęgą – zamienia się w czystą przyjemność. Jednocześnie skutecznie motywuje do nauki nawet oporne jednostki. Słowem - pełna skuteczność! 🙂
Małgorzata, 27 września 2013, Ocena: 5/5
Pełen profesjonalizm oraz miła atmosfera. Eli ma prawdziwy dar do przekazywania wiedzy oraz skuteczne metody utrwalania jej. Polecam każdemu kto che się porządnie nauczyć języka niemieckiego! 🙂
Wojtek, 26 września 2013, Ocena 5/5
Eli jest świetną nauczycielką. Na zajęciach panuje wspaniała atmosfera, jednocześnie dużo się uczymy. Eli dużo wymaga, motywuje do nauki,ale to wszystko dlatego, aby jak najwięcej nas nauczyć. Osobiście jestem bardzo zadowolona z zajęć, gdyż Eli potrafi wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyć i nie mam żadnych trudności w zrozumieniu wspaniałej niemieckiej gramatyki :))) Polecam wszystkim (dorosłym i dzieciom), gdyż GERelis to profesjonalna firma i naprawde warto:))
Ania, 24 maja 2013, Ocena: 5/5
Spośród wielu nauczycieli języka niemieckiego, z którymi miałam zajęcia, Eli na pewno jest na ich czele. Pierwszy raz spotkałam się z podejściem: „Ty nie masz tylko mówić po niemiecku – Ty masz mówić w tym języku dobrze!”. I za to dziękuję:) Miło jest mieć nauczyciela, który chce być dumny ze swoich uczniów i ich postępów, a przy ich potknięciach językowych najpierw zastanawia się nad tym czy sam wszystko dobrze wytłumaczył. Świadczy to o tym, że jest wymagający nie tylko wobec nich, ale przede wszystkim wobec siebie, i że zależy mu na uczniach. Tak jest u Eli. Perfekcjonistka. Idealny nauczyciel dla wymagających i ambitnych. Polecam dorosłym i dzieciom
M., 16 kwietnia 2013, Ocena: 5/5
Pierwsza liga w nauczaniu! Kompetencja, profesjonalizm, a przy tym intrygująca osobowość. Prawdziwy, codzienny niemiecki, a nie suchy książkowy bełkot. Szczerze polecam!!!
Mateusz, 14 kwietnia 2013, Ocena: 5/5
Native Speaker pierwsza klasa – potrafi tłumaczyć, motywować, wymagać a przy tym przekształcić zajęcia w dobrą zabawę. Warto nadmienić, że osobiście nigdzie nie spotkałam się z tym aby nauczyciel z tak wielką chęcią, pasją i zapałem poświęcał swój prywatny czas na organizację przeróżnych zajęć dodatkowych dla swoich uczniów – wieczory kina niemieckiego, zorganizowane wyjazdy do Niemiec itd. (za dużo tego by wszystko wymienić). Podsumowując – polecam po stokroć!
Marta, 8 marca 2013, Ocena: 5/5
Jeśli ktoś chce nauczyć się języka obcego to nie mógł trafić lepiej. Zajęcia są ciekawe, dopasowywane(czasem na bieżąco:)) do potrzeb uczniów i przede wszystkim nastawione na wymierne efekty, a nie trzymanie nas na siłę po to, żeby kurs trwał jak najdłużej. Do tych pięciu gwiazdek należy jeszcze doliczyć olbrzymi plus za przyjazną i miłą atmosferę w czasie zajęć. Polecam
Artur, 2 stycznia 2013, Ocena 5/5
Eli jest najlepszą nauczycielką niemieckiego jaką miałam do tej pory. Ma zupełnie inne podejście do nauczania. Zajęcia są prowadzone z zaangażowaniem. Eli świetnie motywuje do nauki i przedstawia język niemiecki w zupełnie innym świetle.
Beata, 17 grudnia 2012, Ocena: 5/5
Eli jest świetną nauczycielką. Na zajęciach panuje rodzinna, wesoła atmosfera, jednocześnie dużo się uczymy. Eli dużo wymaga, motywuje do nauki,ale to wszystko dlatego, że chce dla nas jak najlepiej. Dzięki takiej nauce niemieckiego, coraz więcej rozumiem i mówię. W innych szkołach patrzą tylko ile pieniędzy od nas wyciągnąć i jakość zajęć jest mizerna. GERelis to całkowite przeciwieństwo! Polecam:)
Paulina, 15 grudnia 2012, Ocena: 5/5
Bardzo dobra nauczycielka i fajny człowiek. Uczę się tu szybciej, rozumiem więcej. Byłem wcześniej 5 miesięcy w szkole językowej w Hamburgu, dzięki Eli mogę rozwijać język niemiecki jakiego używa się w Niemczech, a to uwierzcie mi spora różnica od tego czego można się nauczyć z książek. Odkrycie szkoły Eli uważam za ogromne szczęście. Zdecydowanie polecam!
Jakub, 12 grudnia 2012, Ocena: 5/5
Moja firma na co dzień zajmuje się ubezpieczeniami. Nudny i trudny temat, ale jak to mówią coś trzeba robić. Postanowiliśmy, że czas spróbować swoich sił na rynku niemieckim - ubezpieczenia rolnicze to tam o wiele bardziej chodliwy temat niż u nas. Niestety z językiem niemiecki było u mnie słabo, a czasu na naukę mało. Wybrałem Gerelis i po 6 miesiącach kursu bez problemu dogaduję się w trudnym ubezpieczeniowym języku, a co najważniejsze nasze ubezpieczanie dla rolników sprzedają się dziś w Niemczech, a firma się rozwija. Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę.
Ubezpieczenia rolnicze, 27 września 2014, Ocena: 5/5
Nauczyciel pierwsza klasa! Z super podejściem i zaangażowaniem. Zajęcia są interesujące, a ich dodatkowym atutem jest to, że są po kolei przerabiane części mowy. Wiele kursów językowych za mną, ale takiego rewelacyjnego to jeszcze nie widziałam!
Hania, 26 czerwca 2012, Ocena: 5/5
Nauka języka niemieckiego prowadzona ciekawie, w miłej atmosferze, jest przyjemnością. Umiejętność nawiązania kontaktu z uczniem jeszcze bardziej uatrakcyjnia zajęcia. A gdy uczeń nie zauważa, że lekcja dobiegła końca, to jest to najlepszą rekomendacją dla lektora. Lisa! Dziękuję za profesjonalizm.
Krzysztof, 19 czerwca 2012, Ocena: 5/5