For English version click here / Русский язык нажмите здесь

Mamy sprawdzony plan na półkolonie językowe we Wrocławiu i okolicach!

Półkolonie językowe we Wrocławiu i okolicach z językiem angielskim, 10 turnusów przez całe wakacje.  Łączymy mnóstwo zabawy z nauką języka angielskiego. Mówimy do dzieci tylko i wyłącznie po angielsku! Ku Twojemu zdziwieniu Twoje dziecko świetnie sobie poradzi!!! Zaufaj nam, organizujemy językowe wakacje i ferie zimowe od 8 lat!

Wakacje językowe dla dzieci: Przygoda czeka! 

Dołącz do naszej wakacyjnej wyprawy! Zajęcia z językiem angielskim + wspaniała zabawa pozwolą Ci w przyszłości zostać prawdziwym eksploratorem całego świata!

Nasz Summer Camp obejmuje pięć dni pełnych szaleństw! Możesz zapisać dziecko na cały tydzień lub poszczególne dni. Wakacje językowa z angielskim w rodzaju półkolonii zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia! Mamy na to sprawdzony sposób!

Każdy dzień to inna przygoda - od zawsze!

Spędzając wakacje w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić - po prostu nie ma na to czasu! Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wakacyjna wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia w naszej szkole będą odbywały się przez całe wakacje, przez całe 2 miesiące - w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierząt, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Dołącz do nas!

Wypełnij formularz, zapisz się - nie jest to zobowiązujące, a jeśli będziesz już pewien, będzie to gwarancją rezerwacji miejsca!

SUMMER CAMP 2019

Niesamowite wakacje dla dzieci

Do zwiedzenia będą tajemnicze miejsca, które być może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami - nie dostępna co dnia, w czasie ferii otworzą swe podwoje! Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko - każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi). Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim - dzieci uczą się poprzez reagowanie na różne codzienne sytuacje - to najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej! Jeśli szukasz półkolonii językowych dla dzieci - bardzo dobrze trafiłeś - robimy to już od 8 lat!

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Od poniedziałku do piątku zbieramy się między 07.30 a 08.30 (nie później, śpiochy!) w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze. Czekają Was niesamowite przygody, gotowanie, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Dzieci można odbierać zaraz po podwieczorku w godzinach 16.20-17.00 – oczywiście odbiór we wcześniejszych godzinach jest również możliwy – o ile Twoje dziecko będzie chciało iść do domu! U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa : ) Każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek. (W ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.)

Językowe zajęcia tematyczne!

Zajęcia językowe w luźnej formie półkolonii sprawią, że w GERelis będzie wystrzałowo! Wybuchowe eksperymenty i zajęcia z mikroskopem dzięki czemu świat będzie wyglądał o wiele wyraźniej. Przed nami również zajęcia połączone z aktywnościami artystycznymi, to szczególna atrakcja, a to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji w naszej pracowni - atelier. Ponadto podczas wakacji w GERelis – jak co roku –  spędzicie czas w towarzystwie rówieśników i czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę: 2 piesków Tycjana i Romburaka, 3 myszek i królika Begi zamieszkujących atelier, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i jedno małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek.

Na zdjęciach obok możesz zobaczyć jak na poprzednich turnusach!

Półkolonie językowe dla dzieci!

Pomiędzy wyjściami oraz wydarzeniami poza szkołą, dzieci ponadto wezmą udział w szczególnych warsztatach naukowych.  Niewątpliwie będziemy także poszukiwać pirackich skarbów, poznawać zadziwiające magiczne sztuczki oraz własnoręcznie stworzymy ramki do zdjęć, wazony i inne cuda! Będą także podchody oraz dogoterapia. Nie zabraknie także wrażeń w naszych salach: pirackiej, własnej dżungli i kosmicznej oraz uwaga: Sensoplastyka (R).

Lato powiązane jest niewątpliwe z wodą: przygotujcie się!
Do tego wszystkiego dołączamy również zajęcia muzyczno-ruchowe, wspólne karmienie szkolnych zwierząt – czworonogi to nie tylko przyjemność, ale i wiele obowiązków! Cały tydzień zakończymy tradycyjnie naszą słynną imprezą w blasku dyskotekowych kul, laserów i baniek mydlanych. Zajęcia odbywają się na terenie miasta Wrocławia i a także w najbliższej okolicy. Zapraszamy wszystkich! Będzie czadowo, już się nie możemy doczekać! Zapraszam serdecznie!
Gwarantujemy doskonałą zabawę połączoną z rozwojem od godziny 7.30 do 17.00! Grupy wiekowe: 4-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat. Spraw dziecku frajdę i dobrą zabawę inwestując w jego rozwój! Mamy do zaoferowania DZIESIĘĆ turnusów przez całe wakacje!  W cenę wliczone jest ubezpieczenie, śniadania, obiady i podwieczorki oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu.
Koszt:
  • 1 dzień - 149,- zł
  • 2 dni - 299,- zł
  • 3 dni - 429,- zł
  • 4 dni - 549,- zł
  • 5 dni - 599,- zł
Dla naszych kursantów oraz przy zapisach do 1 CZERWCA 2019 możesz skorzystać z rabatu -100 zł przy zapisach na 5 dni (czyli 499 zł  / 5 dni). Na hasło "Rodzinka na językach" 29 zł rabatu na dziecko przy zapisach na 5 dni. Rabaty nie łączą się ze sobą. Rabat "Rodzinka na językach" obejmuje maksymalnie trójkę rodzeństwa.

Zapisz się już dziś!

Zapisów można też dokonywać mailowo oraz przez zakładkę „kontakt” (konieczny dopisek SUMMERCAMP 19). Można też prościej: wypełnij prosty, niezobowiązujący formularz poniżej i uzyskaj więcej informacji o wolnych terminach dla swojego dziecka!

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, wyślij go do nas, a odezwiemy się niebawem z informacjami szczegółowymi dotyczącymi zapisów na wybrany turnus językowych wakacji w GERelis. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą! Będzie super!