Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych, a także prowadzenia korespondencji zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.
 
Tłumaczenia obejmują podstawowe dziedziny specjalizacji takich jak: ekonomia, marketing, zarządzanie, finanse, rachunkowość, prawo, medycyna, farmacja, nauki przyrodnicze i tłumaczenia techniczne.
 
Każde tłumaczenie wykonujemy solidnie, profesjonalnie, a przede wszystkim z dużym zaangażowaniem i zachowaniem uzgodnionych terminów. Zlecając nam tłumaczenie, możesz być pewny, że będzie ono poprawne w każdym calu, gdyż wykonywane jest przez native speakera, czyli osobę korzystającą z konkretnego języka obcego jako języka ojczystego. Oznacza to nie tylko perfekcyjną znajomość obu języków, ale również znajomość kultury, wymagań oraz oczekiwań danych krajów, co umożliwia wykonanie tłumaczeń sensownych, a także dostosowanych do potrzeb Klienta. W celu uniknięcia literówek, każde gotowe już tłumaczenie poddawane jest ostatecznej korekcie.
 
GERelis oferuje także tłumaczenia ustne podczas spotkań i wyjazdów biznesowych, oraz osobiste, telefoniczne i mailowe, gwarantując jednocześnie wysoką kulturę osobistą, prezencję oraz elastyczność czasową.
 
Zlecenia przyjmowane są mailowo, listownie oraz telefonicznie, co umożliwia obsługę klientów nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale również całej Polski. Jeżeli projekt wymaga osobistego omówienia, lub istnieją inne powody, dla których wymagane jest spotkanie osobiste, gwarantujemy szybki termin spotkania.
 
Nasza oferta obejmuje:
 

  • Tłumaczenia przysięgłe: dokumenty samochodowe, prawa jazdy, dokumenty stanu cywilnego, umowy i kontrakty, zaświadczenia i dokumentacja pracownicza, orzeczenia i opinie lekarskie, dyplomy i certyfikaty.

  • Tłumaczenia specjalistyczne: strony internetowe, korespondencja handlowa, prezentacje.

  • Tłumaczenia zwykłe: teksty, korekta prac licencjackich i magisterskich.

  • Inne: według potrzeb Klienta.

 
W celu ustalenia cen, prosimy o kontakt.