🇬🇧 For English version click here

🇬🇧 For English version click here

Ferie językowe dla dzieci. Przygoda czeka! 

Dołącz do zimowej ekspedycji! Zajęcia z językiem angielskim + wspaniałą zabawą pozwolą Ci w przyszłości zostać prawdziwym eksploratorem całego świata! 

Nasz Winter Camp obejmuje pięć dni szaleństw! Możesz zapisać dziecko na cały tydzień lub poszczególne dni. Ferie językowa w rodzaju półkolonii zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia!

 

Mamy sprawdzony plan na warsztaty językowe we Wrocławiu i okolicach!

Łączymy mnóstwo zabawy z nauką języka angielskiego. Mówimy do dzieci tylko i wyłącznie po angielsku! Ku Twojemu zdziwieniu Twoje dziecko świetnie sobie poradzi!!!

WINTERCAMP 2019

Każdy dzień to inna przygoda - od zawsze!

Spędzając ferie zimowe w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić - po prostu nie ma na to czasu!  

Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: zimowa ekspedycja Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia w naszej szkole będą odbywały się przez całe ferie zimowe - w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierząt, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Niesamowite ferie dla dzieci

Do zwiedzenia będą tajemnicze miejsca, które być może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami - nie dostępna co dnia, w czasie ferii otworzą swe podwoje! 

Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko - każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi). 

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim - dzieci uczą się poprzez reagowanie na różne codzienne sytuacje - to najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Od poniedziałku do piątku zbieramy się między 07.30 a 08.30 (nie później, śpiochy!) w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze.

Czekają Was niesamowite przygody, gotowanie, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Dzieci można odbierać zaraz po podwieczorku w godzinach 16.20-17.00 – oczywiście odbiór we wcześniejszych godzinach jest również możliwy – o ile Twoje dziecko będzie chciało iść do domu!

U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa : )

Każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek. (W ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.)

 

Językowe zajęcia tematyczne!

Zajęcia językowe w luźnej formie półkolonii sprawią, że w GERelis będzie wystrzałowo! Wybuchowe eksperymenty i zajęcia z mikroskopem dzięki czemu świat będzie wyglądał o wiele wyraźniej. Przed nami również zajęcia połączone z aktywnościami artystycznymi, to szczególna atrakcja, a to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji w naszej pracowni - atelier.

Ponadto podczas ferii w GERelis – jak co roku –  spędzicie czas w towarzystwie rówieśników i czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę: 2 piesków Tycjana i Romburaka, 3 myszek i królika Begi zamieszkujących atelier, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i jedno małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek.


Warsztaty językowe dla dzieci!

Pomiędzy wyjściami oraz wydarzeniami poza szkołą, dzieci ponadto wezmą udział w szczególnych warsztatach naukowych.  Niewątpliwie będziemy także poszukiwać pirackich skarbów, poznawać zadziwiające magiczne sztuczki oraz własnoręcznie stworzymy ramki do zdjęć, wazony i inne cuda! Będą także podchody oraz dogoterapia. Nie zabraknie także wrażeń w naszych salach: pirackiej, własnej dżungli i kosmicznej!

Do tego wszystkiego dołączamy również zajęcia muzyczno-ruchowe, wspólne karmienie szkolnych zwierząt – czworonogi to nie tylko przyjemność, ale i wiele obowiązków! Cały tydzień zakończymy tradycyjnie naszą słynną imprezą w blasku dyskotekowych kul, laserów i baniek mydlanych.

Zajęcia odbywają się na terenie miasta Wrocławia i a także w najbliższej okolicy. Zapraszamy wszystkich!

Będzie czadowo, już się nie możemy doczekać!

Zapraszam serdecznie!

Gwarantujemy doskonałą zabawę połączoną z rozwojem od godziny 7.30 do 17.00!

Grupy wiekowe: 4-6 lat, 7-11 lat, 12-14 lat. Spraw dziecku frajdę i dobrą zabawę inwestując w jego rozwój! Terminy turnusów: A) 28 stycznia - 1 lutego, B) 4 lutego - 8 lutego.  W cenę wliczone jest ubezpieczenie, śniadania, obiady i podwieczorki oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu.Koszt:

  • 1 dzień - 149,- zł
  • 2 dni - 299,- zł
  • 3 dni - 429,- zł
  • 4 dni - 549,- zł
  • 5 dni - 599,- zł

Dla naszych kursantów oraz przy zapisach do 31 grudnia 2018 możesz skorzystać z rabatu -100 zł przy zapisach na 5 dni (czyli 499 zł  / 5 dni).

Na hasło "Rodzinka na językach" 29 zł rabatu na dziecko przy zapisach na 5 dni. 

Rabaty nie łączą się ze sobą. Rabat "Rodzinka na językach" obejmuje maksymalnie trójkę rodzeństwa. 

 

Zapisz się już dziś!

Zapisów można też dokonywać mailowo oraz przez zakładkę „kontakt” (konieczny dopisek WINTERCAMP 19).

Można też prościej: wypełnij prosty, niezobowiązujący formularz poniżej i uzyskaj więcej informacji o wolnych terminach dla swojego dziecka!