For English version click here / Русский язык нажмите здесь

Mamy sprawdzony plan na półkolonie językowe we Wrocławiu i okolicach!

Półkolonie językowe we Wrocławiu i okolicach z językiem angielskim, 10 turnusów przez całe wakacje.  Łączymy mnóstwo zabawy z nauką języka angielskiego. Mówimy do dzieci tylko i wyłącznie po angielsku! Ku Twojemu zdziwieniu Twoje dziecko świetnie sobie poradzi!!! Zaufaj nam, organizujemy językowe wakacje i ferie zimowe od 8 lat!

Wakacje językowe dla dzieci: Przygoda czeka! 

Dołącz do naszej wakacyjnej wyprawy! Zajęcia z językiem angielskim + wspaniała zabawa pozwolą Ci w przyszłości zostać prawdziwym eksploratorem całego świata!

Nasz Summer Camp obejmuje pięć dni pełnych szaleństw! Możesz zapisać dziecko na cały tydzień lub poszczególne dni. Wakacje językowa z angielskim w rodzaju półkolonii zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia! Mamy na to sprawdzony sposób!

Każdy dzień to inna przygoda – od zawsze!

Spędzając wakacje w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu!

Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wakacyjna wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia w naszej szkole będą odbywały się przez całe wakacje, przez całe 2 miesiące – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierząt, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Dołącz do nas!

Wypełnij formularz, zapisz się – nie jest to zobowiązujące, a jeśli będziesz już pewien, będzie to gwarancją rezerwacji miejsca!

Jesteście gotowi?! To świetnie! SUMMER CAMP 2019 czas zacząć!

Plan półkolonii 2019. Harmonogram. Jak co roku będziemy się świetnie bawić podczas różnych atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień Summer Camp z GERelis wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami

 1. Poniedziałek: Dzień kowbojów i kowbojek

  Spotkanie z końmi, kucykami w stadninie i oczywiście przejażdżki konne!  Zaraz po zbiórce i wspólnie przygotowanym zdrowym i pełnowartościowym śniadaniu, wyruszamy w teren! Wybieramy się na ranczo, na którym oprócz atrakcji ze zwierzętami robimy ognisko i pieczemy kiełbaski, a przy okazji nauczymy się i pośpiewamy angielskie piosenki! Jeśli pogoda nie dopisze, to rozpalamy w pobliskim myśliwskim domku kominek!

  Po powrocie do szkoły czas zająć się zamieszkującymi ją zwierzakami: rybki, żółwie, myszoskoczki i króliki – wiecie jak się z nimi obchodzić i czym karmić? Jak każdego dnia przygotujemy wspólnie podwieczorek.

 2. Wtorek: Wypływamy w rejs. 

  Rejs prywatnym statkiem po Odrze! Zbieramy cumy i odpływamy! Mamy specjalnie dla nas wyjęty cały statek! Zobaczymy jak wygląda Wrocław z trochę innej perspektywy, przepłyniemy pod mostami i pomiędzy wyspami. Kto dostrzeże najwięcej “ukrytych”, zaskakujących tajemniczych miejsc? Na pewno zobaczymy jak się steruje statkiem i jak się pływa po niemałej rzece jaka przepływa przez miasto. 

  Po powrocie zbiórka w naszej pracowni artystycznej! Warsztaty lalkarskie poprowadzi prawdziwa wrocławska artystka, która potrafi wykreować magiczne przedmioty szczególnie ze zwykłych rzeczy!

 3. Środa: Ekspedycja “Marines”. 

  Wyjazd do tajnej Bazy Wojskowej. Udało nam się zdobyć pozwolenie na zwiedzanie prawdziwej bazy wojskowej i na co dzień niedostępnego, ukrytego (o którym mało kto wie) muzeum na jej terenie. Na miejscu będziemy przechadzać się po wielkim terenie gdzie można będzie zobaczyć mnóstwo pojazdów wojskowych i specjalistycznych, różnego rodzaju sprzęt. Kto chciałby wejść do schronu albo do okopów? Co więcej: chcecie zobaczyć jak się rozminowuje miasto i  znalezione niewybuchy bomb z czasów II Wojny Światowej? Będziemy mieli eskortę, więc każdy będzie czuł się bezpiecznie! 

  Następnie, po całym dniu czas na chwilę zabawy w naszej sali kosmicznej! Oczywiście czeka na nas zabawa w stylu Sensoplastyka ®. Pamiętajcie aby wziąć ubrania na zmianę, bo będziemy się brudzić (: Zapewniamy prawdziwy odlot!

 4. Czwartek: Biała Flota wzywa! 

  Wejście na zabytkowe statki cumujące we Wrocławiu. Wiedzieliście, że we Wrocławiu zacumowany jest prawdziwy, wybudowany niegdyś w Holandii parowiec?!  Dlatego więc ruszamy nad wrocławską “Mississippi” niczym Ernest Hemingway! W planie oczywiście przejazd kolejką linową – Polinką – na drugi brzeg Odry. Następnie spacerkiem po nabrzeżu i już jesteśmy! Po parowcu i innych dawnych statkach oprowadzą nas prawdziwi marynarze. Zajęcia w kapitańskich kajutach z wiązania węzłów i opowieści o pracy na statku. 

  Po powrocie do szkoły jeszcze więcej “morskich prac”: robimy flagi Międzynarodowego Kodu Sygnałowego i poznajemy ich znacznie. Od tej pory kolorowe “chorągiewki” na statkach nie będą dla nas tylko dla ozdoby!

 5. Piątek: Wyprawa pociągiem i aktywność w parku. 

  Jedziemy pociągiem na kraniec miasta, a następnie idziemy do super labiryntu w parku. Niezaprzeczalnie piątek to wycieczka pociągiem! Jedziemy do stacji Brochów i potem dalej do super parku, gdzie szemrzą strumyki, woda płynie kanałami i znajduje się przepiękny staw oraz… tajemniczy labirynt! Zapraszamy na grę miejską z ukrytymi zagadkami! Obiecujemy, że nikt nie zostanie w labiryncie (: Bierzemy ze sobą nasze szkolne pieski – potem przeprowadzimy w parku zajęcia z dogoterapii i tresury: jak obchodzić się z psem i jak sprawić by wykonywał nasze komendy, a także jak psy reagują na różne bodźce. Każdy będzie miał możliwość wyściskać, poturlać się razem z naszymi pupilami. Dogoterapia „pełnym pyskiem”! W drodze powrotnej będzie czekał na nas obiad w pobliskiej restauracji. 

  Pod koniec dnia dyskoteka w świetle laserów i świecących kul oraz baniek mydlanych. Przed wyjściem rozdanie dyplomów i wspólne zdjęcia na pamiątkę dla każdego!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę! Do zobaczenia!

W cenę wliczone jest ubezpieczenie, wyżywienie oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.

Niesamowite wakacje dla dzieci

Do zwiedzenia będą tajemnicze miejsca, które być może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami – nie dostępna co dnia, w czasie ferii otworzą swe podwoje!

Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko – każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi).

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim – dzieci uczą się poprzez reagowanie na różne codzienne sytuacje – to najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz półkolonii językowych dla dzieci – bardzo dobrze trafiłeś – robimy to już od 8 lat!

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Od poniedziałku do piątku zbieramy się między 07.30 a 08.30 (nie później, śpiochy!) w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze.

Czekają Was niesamowite przygody, gotowanie, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Dzieci można odbierać zaraz po podwieczorku w godzinach 16.20-17.00 – oczywiście odbiór we wcześniejszych godzinach jest również możliwy – o ile Twoje dziecko będzie chciało iść do domu!

U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa : )

Każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek. (W ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.)

 

Językowe zajęcia tematyczne!

Zajęcia językowe w luźnej formie półkolonii sprawią, że w GERelis będzie wystrzałowo! Wybuchowe eksperymenty i zajęcia z mikroskopem dzięki czemu świat będzie wyglądał o wiele wyraźniej. Przed nami również zajęcia połączone z aktywnościami artystycznymi, to szczególna atrakcja, a to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji w naszej pracowni – atelier.

Ponadto podczas wakacji w GERelis – jak co roku –  spędzicie czas w towarzystwie rówieśników i czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę: 2 piesków Tycjana i Romburaka, 3 myszek i królika Begi zamieszkujących atelier, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i jedno małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek.

 

Zobaczcie jak było w czasie zimowych WINTER CAMPÓW!

Półkolonie językowe dla dzieci!

Pomiędzy wyjściami oraz wydarzeniami poza szkołą, dzieci ponadto wezmą udział w szczególnych warsztatach naukowych.  Niewątpliwie będziemy także poszukiwać pirackich skarbów, poznawać zadziwiające magiczne sztuczki oraz własnoręcznie stworzymy ramki do zdjęć, wazony i inne cuda! Będą także podchody oraz dogoterapia. Nie zabraknie także wrażeń w naszych salach: pirackiej, własnej dżungli i kosmicznej oraz uwaga: Sensoplastyka (R).

Lato powiązane jest niewątpliwe z wodą: przygotujcie się!

 

Do tego wszystkiego dołączamy również zajęcia muzyczno-ruchowe, wspólne karmienie szkolnych zwierząt – czworonogi to nie tylko przyjemność, ale i wiele obowiązków! Cały tydzień zakończymy tradycyjnie naszą słynną imprezą w blasku dyskotekowych kul, laserów i baniek mydlanych.

Zajęcia odbywają się na terenie miasta Wrocławia i a także w najbliższej okolicy. Zapraszamy wszystkich!

Będzie czadowo, już się nie możemy doczekać!

Zapraszam serdecznie!

 

Gwarantujemy doskonałą zabawę połączoną z rozwojem od godziny 7.30 do 17.00!

Grupy wiekowe: 4-6 lat, 7-11 lat, 12-14 lat. Spraw dziecku frajdę i dobrą zabawę inwestując w jego rozwój! Mamy do zaoferowania DZIESIĘĆ turnusów przez całe wakacje!  W cenę wliczone jest ubezpieczenie, śniadania, obiady i podwieczorki oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu.

Koszt:

Promocja do 31.05.19 – koszt 5 dni tylko 499 zł! 
Po 31.05.19 koszt 599 zł
1 dzień – 150 zł

Na hasło „Rodzinka na językach” złap RABAT 49 zł przy zapisach na 5 dni min. 2 dzieci.

Dla naszych kursantów stała cena 499 / 5 dni. 

Rabaty nie łączą się ze sobą. Rabat „Rodzinka na językach” obejmuje maksymalnie trójkę rodzeństwa.

Zapisz się już dziś!

Zapisów można też dokonywać mailowo oraz przez zakładkę „kontakt” (konieczny dopisek SUMMERCAMP 19).

Można też prościej: wypełnij prosty, niezobowiązujący formularz poniżej i uzyskaj więcej informacji o wolnych terminach dla swojego dziecka!

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, wyślij go do nas, a odezwiemy się niebawem z informacjami szczegółowymi dotyczącymi zapisów na wybrany turnus językowych wakacji w GERelis. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą! Będzie super!