Home » Dla dzieci » Gerelis family
Gerelis family

GERelis Family to przyjazne miejsce spotkań przeznaczone dla rodziców i dzieci, którzy pragną się wspólnie rozwijać językowo i wielokierunkowo.

Jest to miejsce dziecięcych zabaw i integracji rodziców, miejsce wymiany doświadczeń i poznania również innych kultur. Jest to miejsce, gdzie pomaga się rodzicom w wychowaniu dwu i wielojęzycznych dzieci. Jesteśmy otwarci na rodziny z całego świata.

Celem GERelis Family jest stworzenie atmosfery domowego ciepła, oraz najkorzystniejszych warunków do rozwoju, które zachęcą dzieci do samodzielnej eksploracji świata oraz wykorzystania w pełni swojego potencjału, a rodzicom nawiązania bliskiej więzi z własnymi dziećmi. Wspólne, kreatywne spędzanie czasu oraz nauka przez zabawę pozwolą rozwijać się każdemu z nas!

Wysoki poziom

Native speakerzy zapewnią dzieciom świetną zabawę i otoczenie językiem obcym

Kontynuacja i rozwój

Nasz autorski program został przygotowany specjalnie dla dzieci dwujęzycznych

Nowi przyjaciele

Twoje dziecko pozna rówieśników na swoim poziomie zaawansowania

Zajęcia dla dzieci dwujęzycznych

 

Właśnie wróciliście z zagranicy i Twoje dziecko biegle posługuje się językiem obcym?

 

Zapisz je do nas na specjalne zajęcia językowe dla dzieci dwujęzycznych!

 

Zajęcia prowadzone przez native speakerów języków obcych pomogą kontynuować rozwój językowy Twojego dziecka!

 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, otwieramy specjalne kursy językowe dla dzieci dwujęzycznych. Opracowaliśmy profesjonalny program, który podtrzyma umiejętności językowe dzieci dwujęzycznych, skutecznie wesprze ich rozwój, efektywnie poszerzy słownictwo i struktury języka bez przepisywania z tablicy, za pośrednictwem naturalnego otoczenia językiem obcym, którego dzieci doświadczyły mieszkając za granicą.

 

Zapraszamy do Gerelis na wyjątkowe zajęcia dla dzieci dwujęzycznych!

Gwarantujemy
  • Skuteczne podtrzymanie znajomości drugiego języka,
  • Zupełnie wyjątkowe podejście do nauki,
  • Doświadczonych native speakerów,
  • Wzbogacenie słownictwa i wszechstronny rozwój,
  • Grupy wyłącznie dwujęzyczne,
  • Nawiązanie znajomości z dwujęzycznymi rówieśnikami,
  • Świetną zabawę w atmosferze, która w niczym nie przypomina szkolnej klasy.

W bajecznej atmosferze naszej szkoły i w otoczeniu naszych zwierzaków, native speakerzy języków obcych poprowadzą zaawansowane zajęcia teatralne, artystyczne, kulinarne i ruchowe. Twoje dziecko nie będzie już powtarzać tego, co dla niego oczywiste. Z nami nie tylko nie zapomni języka obcego, ale rozwinie słownictwo i umiejętności, porozmawia na ciekawe tematy, weźmie udział w zajęciach teatralnych, artystycznych i kulinarnych. A to nie wszystko! W swojej niewielkiej grupie rówieśników (maks. 4-6 osób) pozna inne dzieci dwujęzyczne, o podobnych doświadczeniach i na ich poziomie!

Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.