GERelis to wyjątkowa szkoła językowa ulokowana tuż obok wrocławskiego rynku przy ul. Oławskiej.

Na polskim rynku działamy już od 2010 roku. Od początku naszego istnienia z wielką pasją, konsekwentnie i w sposób nietuzinkowy uczymy mówić! Szczególny nacisk kładziemy na poprawną wymowę i zdolność komunikowania się w języku obcym. Nie korzystamy z nudnych podręczników a szkolny "bełkot" omijamy wielkim łukiem, ponieważ nasi wykładowcy to wyłącznie najlepsi lektorzy oraz native speakerzy. Podczas zajęć konwersacyjnych nigdy nie używamy języka polskiego! Dzięki naszej metodzie "trening czyni mistrza" nie musisz już nigdy więcej uczyć się żadnych tabelek na pamięć ani wkuwać słówek!
 
W naszej ofercie znajdują się kursy języka: niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego. Zajęcia odbywają się w małych, 4-6 osobowych grupach i prowadzone są w sposób, którego nie znacie z tradycyjnych szkół. W naszej szkole nie korzysta się z żadnych książek do nauki języków. Wszystkie materiały, które otrzymacie, to zbiór najlepszych pomocy naukowych, opracowywany przez Elisabeth Schwigon, założycielkę szkoły, pasjonatkę nowatorskich metod nauczania i wyjątkowych wnętrz.
Szkoła językowa we Wrocławiu - kursy językowe we Wrocławiu.
GERelis to także jedyna szkoła językowa, która oferuje KURSY DLA DZIECI JUŻ OD 2 ROKU ŻYCIA. Tak Drodzy Rodzice, to możliwe! Przy odpowiednich metodach, dzięki tak wcześnie rozpoczętej nauce, dziecko z wielką łatwością i uśmiechem na twarzy uczy się wielu języków jednocześnie i mówi w nich tak samo dobrze jak w języku ojczystym!
 
Nasza szkoła jest wyjątkowo przyjazna dzieciom, zwierzętom i ich miłośnikom. Psy, króliki, rybki, żółwie, myszy, myszoskoczki rozweselą Was w najbardziej ponury dzień.
Bez obawy alergicy! Dbając o Wasze dobre samopoczucie i zdrowie, każdego dnia szkoła jest dokładnie sprzątana, powietrze nawilżane i oczyszczane (posiadamy certyfikat alergika Hyla Polska), a każde pomieszczenie dezynfekowane za pomocą specjalistycznych lamp.
GERelis to nie tylko SZKOŁA nowoczesna i innowacyjna. Jej niepowtarzalny wystrój sprawi, że poczujesz się jak w bajce, a klimatyzacja i specjalnie wbudowany system wentylacyjny pozwoli rześko myśleć o każdej porze dnia, bo u nas nauka ma być przyjemnością, a nie katorgą!
Dodatkowo dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich cały obiekt jest monitorowany, dlatego pozostawiając u nas dziecko, możesz czuć się bezpiecznie.