Home » O nas
Nasza szkoła

NAJLEPSZE EFEKTY

Native speakerzy i lektorzy, kursy 50:50, zajęcia z „żywym językiem” to nasz sposób na skuteczną naukę języka. Kładziemy duży nacisk na zdolność komunikowania się, poprawną gramatykę, wymowę. W cenie kursu otrzymujesz także pomoce naukowe w języku, którego się uczysz! Nie używamy podręczników!

DOSKONAŁE WARUNKI

Niepowtarzalny wystrój naszej szkoły sprawi, że poczujesz się jak w bajce, a specjalnie wbudowany system wentylacyjny i klimatyzowane pomieszczenia zapewnią rześkość umysłu o każdej porze, bo nauka ma być przyjemnością, a nie katorgą!

BEZPIECZEŃSTWO

Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich cały obiekt jest monitorowany. Dodatkowo dbając o dobre samopoczucie naszych uczniów, każdego dnia jonizujemy, nawilżamy i jodujemy powietrze, a każde pomieszczenie jest dezynfekowane za pomocą specjalistycznych lamp.

ZNAKOMITA LOKALIZACJA

Szkoła językowa GERelis znajduje się w samym centrum miasta, przy wrocławskim rynku, przy ul. Oławskiej oraz ul. Nyskiej 61. Dzięki temu w dogodny sposób dojedziesz do nas z każdego miejsca we Wrocławiu, a zostawiając swoją pociechę pod naszą opieką, zawsze miło spędzisz czas. Parking w sąsiednim centrum handlowym: pierwsza godzina gratis, druga 2 zł.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.