Pracownik sekretariatu szkoły językowej | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Oferty pracy » Pracownik sekretariatu szkoły językowej

Pracownik sekretariatu szkoły językowej

Miejsce pracy: Wrocław

Szkoła językowa Gerelis we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko do pracy w sekretariacie.

Obowiązki:
  • obsługa sekretariatu (odbieranie telefonów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz zapewnienie płynnego obiegu informacji w firmie);
  • dbałość o zaopatrzenie w materiały biurowe, artykuły spożywcze itp.;
  • wsparcie w bieżących zadaniach biura;
  • wsparcie administracyjne dla szkoły;
  • samodzielna realizacja zleconych zadań;
  • udział w organizacji eventów firmowych (szkolenia, spotkania, imprezy).
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dokładność i terminowość;
  • samodzielność w pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • wielozadaniowość.
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • duże zniżki na kursy językowe w naszej szkole;
  • pełną wyzwań pracę w młodym, zgranym zespole;
  • pracę w godzinach 12.00 - 20.00 od poniedziałku do piątku.

Jesteś zainteresowany / zainteresowana?

kontakt@gerelis.pl

Wyślij swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. W temacie wiadomości wpisz: Praca sekretariat. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.