Home » Kursy » Kursy językowe dla dzieci: angielski, niemiecki, francuski

Kursy językowe dla dzieci: angielski, niemiecki, francuski

Prowadzący

Michael
Native Speaker

Michael

Niamh
Native Speaker

Niamh

Alex
Native Speaker

Alex

kursy-angielski-niemiecki-dla-dzieci-woclaw

Zapisz się na zajęcia native speakerami, którzy nauczą Cię praktycznych zwrotów i słów bez nudnych podręczników

Kursy zaczynają się 27 lutego 2023

Nie zwlekaj! Zostały ostanie wolne miejsca
na semestr letni!

Cena promocyjna: 480 zł 395 zł

Szkoła językowa posiada bajeczne wnętrza

Zapisz dziecko na bajeczne zajęcia, które sprawią, że Twój maluch zyska ładny akcent i będzie porozumiewać się niczym native!

Bajeczna
przestrzeń

Zamiast szkolnej klasy: magiczne wnętrza i nauka w otoczeniu zwierząt. Brak książek, podręczników oraz szkolnych ławek!

Nauka
mówienia

Zamiast przepisywania z tablicy czy nauki suchych dialogów, nieustanny kontakt z żywym językiem!

Autorski
program

Zamiast powtarzania nudnych regułek – aktywna interakcja z “życiowymi” sytuacjami. Nasz program doskonaliliśmy przez lata!

Z takich właśnie składników powstaje mieszanka, dzięki której maluch poprzez interaktywną zabawę w naszych rozbudzających wyobraźnię wnętrzach bierze udział w zajęciach artystycznych, warsztatach kulinarnych, teatralnych, muzycznych, tanecznych – wszystko w języku obcym, chłonąc słowa, zdania i poprawne zasady języka obcego w sposób zupełnie naturalny – nasi native speakerzy mówią do dzieci TYLKO W JĘZYKU OBCYM!

Językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Zajęcia gramatyczne prowadzone są przez lektora bądź native speakera, który posługuję się także językiem polskim, do warsztatów konwersacyjnych delegujemy wykładowców nie mówiących po polsku.

Gerelis

Piraci i piratki

Na naszym statku pirackim dzieci uczą się języków obcych poprzez różnorodne ćwiczenia dydaktyczne, zabawy oraz aktywności teatralne (mamy całą skrzynię kostiumów!). Zajęcia odbywają się w atmosferze przygody, zaspokajają głód wiedzy o świecie i poruszają wyobraźnię. Ruch i zabawa uruchamiają kolejne mechanizmy przyswajania wiedzy.

Akademia kucharza

W naszej stylowej kuchni młodzi kucharze zdobywają pierwsze szlify w rozpoznawaniu wyjątkowej kombinacji smaków świata, zapachów i technik kulinarnych i zachowań. Co najważniejsze, umiejętności te zdobywają w języku obcym, pod czujnym okiem native speakera.

Kosmonauci

Może i nie będziemy pierwszymi ludźmi, którzy postawili swoją stopę na księżycu, ale to nasi kursanci, w trakcie zajęć,  jako pionierzy będą mogli sami odkrywać własne planety i ze swobodą nazywać je w języku obcym. Silniki aktywne, kurs obrany, wsiadacie na podkład? Za 3…2…1…

Księżniczki i rycerze

W naszej pełnej tajemnic sali magicznego lasu tworzymy atmosferę baśni, która pobudza bogatą wyobraźnię dzieci. Wykorzystujemy baśń i fantazję w zajęciach  z naciskiem na storytelling (wiemy jak dzieci lubią słuchać opowieści), zabawach oraz ćwiczeniach dydaktycznych.

Sztuka w Atelier

W naszym mistrzowskim  atelier rozwijamy umiejętności językowe odwołując się do artystycznej i kreatywnej strony dziecięcej natury. Dzieci przyswajają język obcy poprzez uruchomienie myślenia twórczego oraz aktywności manualne.

Po więcej informacji zadzwoń pod numer
500 448 262

opinia o kursie językowym w Gerelis

 1. Po pierwsze: TWORZYMY MAŁE GRUPY

  Tworzymy małe grupy (4-6 osób), gwarantuje to z jednej strony interakcję z rówieśnikami, a z drugiej strony pozwala zawsze nauczycielowi na poświęcenie każdemu z uczniów pełnej uwagi w maksymalnie efektywny sposób.

 2. Po drugie: MÓWIMY TYLKO W JĘZYKU OBCYM

  Nasi nauczyciele są rodzimymi użytkownikami języka, którego uczą, z dziećmi komunikują się tylko po angielsku, niemiecku lub francusku. Każde z dzieci już od pierwszego dnia zajęć ma możliwość całkowicie zanurzyć się w języku obcym.

 3. Po trzecie: GRUPY DOSTOSOWANE WIEKIEM

  Na kursach językowych dla dzieci zawsze uwzględniamy kryterium wiekowe uczestników. Przyjmujemy maluchy już od 2 roku życia. Starsze dzieci kwalifikujemy na kursy językowe przeznaczone dla młodzieży, równie ciekawe i zajmujące.

Wnętrze jednej z sal dla dzieci w naszej szkole języków obcych

Pamiętaj, że zapisując malucha na kurs językowy dla dzieci do GERelis, oszczędzasz czas na masę innych dodatkowych zajęć pozaszkolnych i zapewniasz mu nie tylko naukę języka na wysokim poziomie, doskonałą zabawę ale również możliwość poszerzania horyzontów oraz wielostronnego rozwoju w kontakcie z native speakerami.

Gwarantujemy
 • Zróżnicowane metody nauki mając na uwadze ich maksymalną efektywność – przede wszystkim są to gry i zabawy językowe, elementy edukacji nieformalnej, chwyty i interakcje połączone z ćwiczeniami, dzięki którym dzieci natychmiast zaczynają używać języka.
 • Brak nudnych podręczników: tworząc nasz program kierowaliśmy się skutecznością metod.
 • Wszystkie materiały naukowe są w cenie kursu: nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
 • Indywidualne podejście do każdego kursanta. Doceniamy i kierujemy interakcję na zainteresowania.
 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.
 • Niesztampowy system nauczania wg autorskiego programu Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis.
 • Towarzystwo szkolnych zwierząt uwielbianych przez dzieci: mamy psy, koty, króliki, myszoskoczki, ryby, żółwie - a często odwiedzają nas (i czasem zostają na dłużej) także inne zwierzaki!
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów.
 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że dzieci zapamiętują cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.,
 • Świetną lokalizację w centrum: to dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego rejonu miasta, a jeśli zdecydujesz się na samochód to 5 min. od nas znajduje się ogromny parking wielopoziomowy (godzina parkowania gratis).

Cena kursu stacjonarnego 480 zł 395 zł miesięcznie*

*Cena promocyjna obowiązuje tylko do 19 lutego.
*Cena regularna kursu to 480 zł za 2×60 min w tygodniu.
*Opłata miesięczna. Płatność za kurs wnoszona jest w 10 miesięcznych ratach. Promocja nie łączy się z innymi rabatami

szkoła jezyków obcych dla dzieci we Wrocławiu

Zarezerwuj miejsce już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.