Szkoła języka angielskiego dla dzieci Wrocław, kurs angielskiego i niemieckiego GERelis
Home » Kursy » Kursy dla dzieci

Kursy dla dzieci

Prowadzący

Nela
Native Speaker

Nela

Carol
Native Speaker

Carol

Manuel
Native Speaker

Manuel

Już teraz zajęcia online -30%!
245 zł 350 zł /mc

Pierwszy
dzwonek

Semestr zimowy

Semestr letni rusza
już 24 lutego 2020!

Drugi
dzwonek

Kolejne kursy

Kolejne kursy startują
od 08 marca 2020

Zadzwoń

Promocja!

Kurs dla dzieci

350,00  245,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

 1. Po pierwsze: TWORZYMY MAŁE GRUPYTworzymy małe grupy (4-6 osób), gwarantuje to z jednej strony interakcję z rówieśnikami, a z drugiej strony pozwala zawsze nauczycielowi na poświęcenie każdemu z uczniów pełnej uwagi w maksymalnie efektywny sposób.
 2. Po drugie: MÓWIMY TYLKO W JĘZYKU OBCYMNasi nauczyciele są rodzimymi użytkownikami języka, którego uczą, z dziećmi komunikują się tylko po angielsku, niemiecku,hiszpańsku lub rosyjsku. Każde z dzieci już od pierwszego dnia zajęć ma możliwość całkowicie zanurzyć się w języku obcym.
 3. Po trzecie: GRUPY DOSTOSOWANE WIEKIEMZawsze uwzględniamy kryterium wiekowe uczestników. Przyjmujemy dzieci już od 2 roku życia, przy czym górna granica to 9 lat. Starsze dzieci kwalifikujemy na zajęcia przeznaczone dla młodzieży, równie ciekawe i zajmujące.

Dodatkowe informacje

Język

Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski

Poziom

Podstawowy, Średniozaawansowany, Zaawansowany, Konwersacje

GERelis pomaga dzieciom całkowicie zanurzyć się w języku, stosując metody bezstresowe, niekojarzące się ze szkolną rutyną. Dzięki nam Twoje dziecko pokocha język obcy i otworzy się na wiedzę!
Z wielką satysfakcją obserwujemy, jak nasi mali łowcy przygód zaczynają mówić w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim!

Bajeczna
przestrzeń

Zamiast szkolnej klasy: magiczne wnętrza i nauka w otoczeniu zwierząt. Brak książek, podręczników oraz szkolnych ławek!

Nauka
mówienia

Zamiast przepisywania z tablicy czy nauki suchych dialogów, nieustanny kontakt z żywym językiem!

Autorski
program

Zamiast powtarzania nudnych regułek – aktywna interakcja z “życiowymi” sytuacjami. Nasz program doskonaliliśmy przez lata!

Z takich właśnie składników powstaje mieszanka, dzięki której maluch poprzez interaktywną zabawę w naszych rozbudzających wyobraźnię wnętrzach bierze udział w zajęciach artystycznych, warsztatach kulinarnych, teatralnych, muzycznych, tanecznych – wszystko w języku obcym, chłonąc słowa, zdania i poprawne zasady języka obcego w sposób zupełnie naturalny – nasi native speakerzy mówią do dzieci TYLKO W JĘZYKU OBCYM!

Językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Zajęcia gramatyczne prowadzone są przez lektora bądź native speakera, który posługuję się także językiem polskim, do warsztatów konwersacyjnych delegujemy wykładowców nie mówiących po polsku.

Gerelis

Piraci i piratki

Na naszym statku pirackim dzieci uczą się języków obcych poprzez różnorodne ćwiczenia dydaktyczne, zabawy oraz aktywności teatralne (mamy całą skrzynię kostiumów!). Zajęcia odbywają się w atmosferze przygody, zaspokajają głód wiedzy o świecie i poruszają wyobraźnię. Ruch i zabawa uruchamiają kolejne mechanizmy przyswajania wiedzy.

Akademia kucharza

W naszej stylowej kuchni młodzi kucharze zdobywają pierwsze szlify w rozpoznawaniu wyjątkowej kombinacji smaków świata, zapachów i technik kulinarnych i zachowań. Co najważniejsze, umiejętności te zdobywają w języku obcym, pod czujnym okiem native speakera.

Kosmonauci

Księżniczki i rycerze

W naszej pełnej tajemnic sali magicznego lasu tworzymy atmosferę baśni, która pobudza bogatą wyobraźnię dzieci. Wykorzystujemy baśń i fantazję w zajęciach  z naciskiem na storytelling (wiemy jak dzieci lubią słuchać opowieści), zabawach oraz ćwiczeniach dydaktycznych.

Sztuka w Atelier

W naszym mistrzowskim  atelier rozwijamy umiejętności językowe odwołując się do artystycznej i kreatywnej strony dziecięcej natury. Dzieci przyswajają język obcy poprzez uruchomienie myślenia twórczego oraz aktywności manualne.

Po więcej informacji zadzwoń pod numer
500 448 262

 1. Po pierwsze: TWORZYMY MAŁE GRUPY

  Tworzymy małe grupy (4-6 osób), gwarantuje to z jednej strony interakcję z rówieśnikami, a z drugiej strony pozwala zawsze nauczycielowi na poświęcenie każdemu z uczniów pełnej uwagi w maksymalnie efektywny sposób.

 2. Po drugie: MÓWIMY TYLKO W JĘZYKU OBCYM

  Nasi nauczyciele są rodzimymi użytkownikami języka, którego uczą, z dziećmi komunikują się tylko po angielsku, niemiecku,hiszpańsku lub rosyjsku. Każde z dzieci już od pierwszego dnia zajęć ma możliwość całkowicie zanurzyć się w języku obcym.

 3. Po trzecie: GRUPY DOSTOSOWANE WIEKIEM

  Zawsze uwzględniamy kryterium wiekowe uczestników. Przyjmujemy dzieci już od 2 roku życia, przy czym górna granica to 9 lat. Starsze dzieci kwalifikujemy na zajęcia przeznaczone dla młodzieży, równie ciekawe i zajmujące.

Pamiętaj, że zapisując dziecko do GERelis, oszczędzasz czas na masę innych dodatkowych zajęć pozaszkolnych i zapewniasz mu nie tylko naukę języka na wysokim poziomie, doskonałą zabawę ale również możliwość poszerzania horyzontów oraz wielostronnego rozwoju w kontakcie z native speakerami.

Gwarantujemy
 • Zróżnicowane metody nauki mając na uwadze ich maksymalną efektywność – przede wszystkim są to gry i zabawy językowe, elementy edukacji nieformalnej, chwyty i interakcje połączone z ćwiczeniami, dzięki którym dzieci natychmiast zaczynają używać języka.
 • Brak nudnych podręczników: tworząc nasz program kierowaliśmy się skutecznością metod.
 • Wszystkie materiały naukowe są w cenie kursu: nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
 • Indywidualne podejście do każdego kursanta. Doceniamy i kierujemy interakcję na zainteresowania.
 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.
 • Niesztampowy system nauczania wg autorskiego programu Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis.
 • Towarzystwo szkolnych zwierząt uwielbianych przez dzieci: mamy psy, koty, króliki, myszoskoczki, ryby, żółwie - a często odwiedzają nas (i czasem zostają na dłużej) także inne zwierzaki!
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów.
 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że dzieci zapamiętują cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.,
 • Świetną lokalizację w centrum: to dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego rejonu miasta, a jeśli zdecydujesz się na samochód to 5 min. od nas znajduje się ogromny parking wielopoziomowy (godzina parkowania gratis).

Uwaga! Promocja!
Cena kursu online 245 zł/miesięcznie*

*cena regularna kursu to 350 zł za 2×60 min w tygodniu
*opłata miesięczna w czasie trwania semestru nauki, niezależna od ilości zajęć w danym miesiącu – promocja nie łączy się z innymi rabatami.

Formularz zgłoszeniowy

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.