Szkoła językowa dla dzieci Wrocław | Kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego | Gerelis
Home » Kursy » Kursy językowe dla dzieci: angielski, niemiecki, francuski

Kursy językowe dla dzieci: angielski, niemiecki, francuski

Prowadzący

Michael
Native Speaker

Michael

Niamh
Native Speaker

Niamh

Alex
Native Speaker

Alex

kursy-angielski-niemiecki-dla-dzieci-woclaw

Zapraszamy na bajeczne kursy językowe, prowadzone przez native speakerów! Pomagamy dzieciom całkowicie zanurzyć się w języku, a dzięki zastosowaniu metody naturalnej uczymy je języka tak samo, jak naucza się języka ojczystego. Na zajęciach mówimy wyłącznie w języku obcym! Stawiamy na rozwiązania niekojarzące się ze szkolną rutyną – uczymy bez podręczników. Dzięki nam Twoje dziecko pokocha język obcy i otworzy się na wiedzę! Z wielką satysfakcją obserwujemy, jak nasi mali łowcy przygód zaczynają mówić w języku angielskim, niemieckim lub francuskim już po pierwszych zajęciach w Gerelis!

Promocja
-20% na kursy językowe dla dzieci!
385 zł* 480 zł /miesiąc
Zapisz dziecko na semestr letni

Nie zwlekaj, cena obowiązuje do 18 września 2022 roku.

Pierwszy
dzwonek

data

Semestr letni rusza
już 12. września 2022!

Drugi
dzwonek

Kolejne kursy

Kolejne kursy startują
od 26. września 2022

Konkurs Helios

szkoła jezyków obcych dla dzieci we Wrocławiu

Zadzwoń

Zapisz dziecko na kurs językowy z angielskiego, niemieckiego lub francuskiego za jedyne 385 zł* miesięcznie

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

Szkoła językowa posiada bajeczne wnętrza

Zapisz dziecko na bajeczne zajęcia, które sprawią, że Twój maluch zyska ładny akcent i będzie porozumiewać się niczym native!

Bajeczna
przestrzeń

Zamiast szkolnej klasy: magiczne wnętrza i nauka w otoczeniu zwierząt. Brak książek, podręczników oraz szkolnych ławek!

Nauka
mówienia

Zamiast przepisywania z tablicy czy nauki suchych dialogów, nieustanny kontakt z żywym językiem!

Autorski
program

Zamiast powtarzania nudnych regułek – aktywna interakcja z “życiowymi” sytuacjami. Nasz program doskonaliliśmy przez lata!

Z takich właśnie składników powstaje mieszanka, dzięki której maluch poprzez interaktywną zabawę w naszych rozbudzających wyobraźnię wnętrzach bierze udział w zajęciach artystycznych, warsztatach kulinarnych, teatralnych, muzycznych, tanecznych – wszystko w języku obcym, chłonąc słowa, zdania i poprawne zasady języka obcego w sposób zupełnie naturalny – nasi native speakerzy mówią do dzieci TYLKO W JĘZYKU OBCYM!

Językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Zajęcia gramatyczne prowadzone są przez lektora bądź native speakera, który posługuję się także językiem polskim, do warsztatów konwersacyjnych delegujemy wykładowców nie mówiących po polsku.

Gerelis

Piraci i piratki

Na naszym statku pirackim dzieci uczą się języków obcych poprzez różnorodne ćwiczenia dydaktyczne, zabawy oraz aktywności teatralne (mamy całą skrzynię kostiumów!). Zajęcia odbywają się w atmosferze przygody, zaspokajają głód wiedzy o świecie i poruszają wyobraźnię. Ruch i zabawa uruchamiają kolejne mechanizmy przyswajania wiedzy.

Akademia kucharza

W naszej stylowej kuchni młodzi kucharze zdobywają pierwsze szlify w rozpoznawaniu wyjątkowej kombinacji smaków świata, zapachów i technik kulinarnych i zachowań. Co najważniejsze, umiejętności te zdobywają w języku obcym, pod czujnym okiem native speakera.

Kosmonauci

Może i nie będziemy pierwszymi ludźmi, którzy postawili swoją stopę na księżycu, ale to nasi kursanci, w trakcie zajęć,  jako pionierzy będą mogli sami odkrywać własne planety i ze swobodą nazywać je w języku obcym. Silniki aktywne, kurs obrany, wsiadacie na podkład? Za 3…2…1…

Księżniczki i rycerze

W naszej pełnej tajemnic sali magicznego lasu tworzymy atmosferę baśni, która pobudza bogatą wyobraźnię dzieci. Wykorzystujemy baśń i fantazję w zajęciach  z naciskiem na storytelling (wiemy jak dzieci lubią słuchać opowieści), zabawach oraz ćwiczeniach dydaktycznych.

Sztuka w Atelier

W naszym mistrzowskim  atelier rozwijamy umiejętności językowe odwołując się do artystycznej i kreatywnej strony dziecięcej natury. Dzieci przyswajają język obcy poprzez uruchomienie myślenia twórczego oraz aktywności manualne.

Po więcej informacji zadzwoń pod numer
500 448 262

opinia o kursie językowym w Gerelis

 1. Po pierwsze: TWORZYMY MAŁE GRUPY

  Tworzymy małe grupy (4-6 osób), gwarantuje to z jednej strony interakcję z rówieśnikami, a z drugiej strony pozwala zawsze nauczycielowi na poświęcenie każdemu z uczniów pełnej uwagi w maksymalnie efektywny sposób.

 2. Po drugie: MÓWIMY TYLKO W JĘZYKU OBCYM

  Nasi nauczyciele są rodzimymi użytkownikami języka, którego uczą, z dziećmi komunikują się tylko po angielsku, niemiecku lub francusku. Każde z dzieci już od pierwszego dnia zajęć ma możliwość całkowicie zanurzyć się w języku obcym.

 3. Po trzecie: GRUPY DOSTOSOWANE WIEKIEM

  Na kursach językowych dla dzieci zawsze uwzględniamy kryterium wiekowe uczestników. Przyjmujemy maluchy już od 2 roku życia. Starsze dzieci kwalifikujemy na kursy językowe przeznaczone dla młodzieży, równie ciekawe i zajmujące.

Wnętrze jednej z sal dla dzieci w naszej szkole języków obcych

Pamiętaj, że zapisując malucha na kurs językowy dla dzieci do GERelis, oszczędzasz czas na masę innych dodatkowych zajęć pozaszkolnych i zapewniasz mu nie tylko naukę języka na wysokim poziomie, doskonałą zabawę ale również możliwość poszerzania horyzontów oraz wielostronnego rozwoju w kontakcie z native speakerami.

Gwarantujemy
 • Zróżnicowane metody nauki mając na uwadze ich maksymalną efektywność – przede wszystkim są to gry i zabawy językowe, elementy edukacji nieformalnej, chwyty i interakcje połączone z ćwiczeniami, dzięki którym dzieci natychmiast zaczynają używać języka.
 • Brak nudnych podręczników: tworząc nasz program kierowaliśmy się skutecznością metod.
 • Wszystkie materiały naukowe są w cenie kursu: nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
 • Indywidualne podejście do każdego kursanta. Doceniamy i kierujemy interakcję na zainteresowania.
 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.
 • Niesztampowy system nauczania wg autorskiego programu Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis.
 • Towarzystwo szkolnych zwierząt uwielbianych przez dzieci: mamy psy, koty, króliki, myszoskoczki, ryby, żółwie - a często odwiedzają nas (i czasem zostają na dłużej) także inne zwierzaki!
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów.
 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że dzieci zapamiętują cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.,
 • Świetną lokalizację w centrum: to dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego rejonu miasta, a jeśli zdecydujesz się na samochód to 5 min. od nas znajduje się ogromny parking wielopoziomowy (godzina parkowania gratis).

Cena kursu stacjonarnego 385 zł miesięcznie*

*Cena promocyjna obowiązuje tylko do 18 września 2022 roku.
*Cena regularna kursu to 480 zł za 2×60 min w tygodniu.
*Opłata miesięczna. Płatność za kurs wnoszona jest w 10 miesięcznych ratach. Promocja nie łączy się z innymi rabatami

Zarezerwuj miejsce już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.