Home » Tłumaczenia
Nasza oferta tłumaczeń

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych, a także prowadzenia korespondencji zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

  • Tłumaczenia obejmują podstawowe dziedziny specjalizacji takich jak: ekonomia, marketing, zarządzanie, finanse, rachunkowość, prawo, medycyna, farmacja, nauki przyrodnicze i tłumaczenia techniczne.
  • Każde tłumaczenie wykonujemy solidnie, profesjonalnie, a przede wszystkim z dużym zaangażowaniem i zachowaniem uzgodnionych terminów.
  • Zlecając nam tłumaczenie, możesz być pewny, że będzie ono poprawne w każdym calu, gdyż wykonywane jest przez native speakera, czyli osobę korzystającą z konkretnego języka obcego jako języka ojczystego. Oznacza to nie tylko perfekcyjną znajomość obu języków, ale również znajomość kultury, wymagań oraz oczekiwań danych krajów, co umożliwia wykonanie tłumaczeń sensownych, a także dostosowanych do potrzeb Klienta. W celu uniknięcia literówek, każde gotowe już tłumaczenie poddawane jest ostatecznej korekcie.
  • GERelis oferuje także tłumaczenia ustne podczas spotkań i wyjazdów biznesowych, oraz osobiste, telefoniczne i mailowe, gwarantując jednocześnie wysoką kulturę osobistą, prezencję oraz elastyczność czasową.
  • Zlecenia przyjmowane są mailowo, listownie oraz telefonicznie, co umożliwia obsługę klientów nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale również całej Polski. Jeżeli projekt wymaga osobistego omówienia, lub istnieją inne powody, dla których wymagane jest spotkanie osobiste, gwarantujemy szybki termin spotkania.

Tłumaczenia
przysięgłe

dokumenty samochodowe, prawa jazdy, dokumenty stanu cywilnego, umowy i kontrakty, zaświadczenia i dokumentacja pracownicza, orzeczenia i opinie lekarskie, dyplomy i certyfikaty.

Tłumaczenia
specjalistyczne

strony internetowe, korespondencja handlowa, prezentacje.

Tłumaczenia
zwykłe

teksty, korekta prac licencjackich i magisterskich.

Tłumaczenia

inne

według potrzeb Klienta.

Potrzebujesz tłumaczenia?

Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.