Home » Wakacje i ferie » American Academy for Teens

American Academy for Teens

EDYCJA ZIMOWA

Amerykańska Akademia dla nastolatków – intensywne 5-dniowe warsztaty po angielsku z native speakerem, w samym sercu Wrocławia! Idealny sposób na ciekawe spędzenie ferii ziomwych.

Turnus: 20.02-24.02.2023 r.

Zadzwoń

 

American Academy for Teens (11-15 lat)

1 150,00 

 

Cena turnusu wynosi 1150 zł

Dieta specjalna dostępna jest TUTAJ (60 zł / turnus).
Istnieje także możliwość wykupienia pojedynczego dnia TUTAJ

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Dodatkowe informacje

Turnus

20.02.2023 – 24.02.2023

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat warsztatów językowych?

Zadzwoń
500 448 262

Zapraszamy młodzież w wieku od 11-15 lat na intensywne warsztaty językowe.

American Academy for Teens to nie są zwykłe to prawdziwa amerykańska przygoda w centrum samego Wrocławia!

Dołącz do nas i odkryj fascynującą kulturę, historię i zwyczaje Stanów Zjednoczonych! American Academy for Teens to:

 • intensywne zajęcia językowe dla młodzieży w wieku od 11 do 15 lat,
 • 20 godzin języka angielskiego (4 godziny dziennie, każdą godzinę przeznaczamy na inny moduł),
 • warsztaty prowadzone przez native speakera,
 • ciekawy sposób na aktywne spędzenie wakacji. W programie 5 dni pełnych interesujących zajęć, z czego część realizowana na świeżym powietrzu (warsztaty odbywają się od godziny 10:00 do 14:00, od poniedziałku do piątku),
 • codziennie zdrowy lunch w cenie! (istnieje możliwość zamówienia diety specjalnej za dodatkową opłatą),
 • zajęcia realizowane ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa – każdy rodzic otrzyma od nas szczegółowe informacje na ten temat.

Podczas pięciu 4-godzinnych spotkań będziemy wspólnie przeżywać różne przygody. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, w tym gry i zabawy językowe, warsztaty artystyczne. Nauczysz się nowego słownictwa oraz zwrotów. Poznasz też amerykańską kuchnię, by potem wspólnie z nami przygotowywać smaczne dania rodem z USA. Spędzając z nami wakacje na pewno nie będziesz się nudzić. 🙂

A to wszystko po angielsku, 20 godzin intensywnych zajęć – tylko 50 zł za 60 min (w tym lunch)!

 

Bezpieczne wakacje z angielskim w GERelis

 • bezpieczeństwo
  sanitarne

 • dezynfekcja
  zabawek

 • zabawy
  na dworze

 • wietrzenie
  sal

 • dużo śmiechu
  i zwierząt

4 moduły tematyczne
Każdy dzień pełen atrakcji!
Themed Lessons / zajęcia tematyczne: kultura, tradycje, podróże po USA

Z naszymi native speakerami przeniesiemy się na Nowy Kontynent. Dowiecie się m.in. jak się żyje w USA i jak to jest być nastolatkiem w Stanach. Czy szkoła i sposoby spędzania wolnego czasu różnią się od tych w Europie? Jak wygląda zwykły dzień i jak się żyje w kraju, który ma oficjalnie 9 stref czasowych i strefy klimatyczne od tropikalnego po subpolarny?

Wybieracie się w przyszłości do Stanów? Marzycie o wyprawie z East do West Coast krążownikiem szos, chopperem czy osiemnastokołowcem? Będziecie mogli na żywo skonfrontować wszystko to, z czym spotkaliście się oglądając filmy i seriale.

Poniedziałek
Games & puzzles / gry i zagadki: rozwiązujemy zagadki o USA

Poznacie ciekawostki charakterystyczne dla poszczególnych stanów – wzięte prosto z życia. Już samo domyślanie się skąd one się wzięły jest niemałą zagadką! Przygotowujemy dla Was wciągające gry, które w przyjemny sposób pozwolą przyswoić nową wiedzę. Wszystko to w luźnej atmosferze przyjacielskiego spotkania.

Sprawdźcie co w Stanach jest prostsze, a co trudniejsze do zrozumienia przez Europejczyka. Przygotujcie się na niebanalną podróż i zjazd z głównych dróg nudnej nauki. Czekają na Was ekscytujące odkrycia ale i czyhają niełatwe wyzwania! Razem poradzimy sobie ze wszystkim!

Wtorek
Cooking Class / zajęcia kulinarne: poznajemy kuchnię amerykańską i gotujemy

Wiecie to sami – najlepsze imprezy są w kuchni, nie licząc tych w ostatnim rzędzie szkolnego autobusu. Autobus w tej edycji warsztatów się nie pojawi, ale zajęcia kulinarne jak najbardziej! Niech Was nie zmylą utarte stereotypy – będziemy przyrządzać zdrowe jedzenie. Jednak najważniejszym elementem posiłku są osoby, z którymi się go je. 🙂

Dowiecie się skąd i dlaczego wzięły się amerykańskie specjalności, jak wymieszały się i zmieniły potrawy przywiezione niegdyś ze Starego Kontynentu, dlaczego w Stanach jest zawsze dolewka kawy z ekspresu i nie ma małych porcji. Przez wszystkie dni naszych akademii będziecie mieli możliwość przyrządzić rozmaite dania, typowe dla różnych miejsc w USA.

Środa
Arts & Crafts / warsztaty artystyczne: zróbmy coś razem!

Podczas warsztatów w stylu DIY razem będziemy mogli zrobić coś niebanalnego z pozornie banalnych rzeczy. Wiecie, że to właśnie Amerykanie wymyślili duct tape, super glue, WD-40, flamastry i… kredki?

Nie myślcie, że będą to zwykłe zajęcia z rękodzieła. Podszlifujecie kreatywność i improwizację – cechy i umiejętności, które są bardzo ważne w podnoszeniu poziomu komunikacji w języku obcym! Udział warsztatach i interakcja w takich sytuacjach pozwolą Wam przenieść się na kilka chwil w inny wymiar.

Czwartek

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z j. angielskiego dla nastolatków. Przygoda czeka w samym sercu Wrocławia!

W cenę wliczone jest 20 godzin zajęć z native speakerem, ubezpieczenie, wyżywienie (lunch) oraz wszystkie materiały. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.  

EDYCJA ZIMOWA

Amerykańska Akademia dla nastolatków – intensywne 5-dniowe warsztaty po angielsku z native speakerem, w samym sercu Wrocławia! Idealny sposób na ciekawe spędzenie ferii ziomwych.

Turnus: 20.02-24.02.2023 r.

Zadzwoń

American Academy for Teens (11-15 lat)

1 150,00 

 

Cena turnusu wynosi 1150 zł

Dieta specjalna dostępna jest TUTAJ (60 zł / turnus).
Istnieje także możliwość wykupienia pojedynczego dnia TUTAJ

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Dodatkowe informacje

Turnus

20.02.2023 – 24.02.2023

Jedyne takie warsztaty językowe we Wrocławiu!

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w organizowaniu półkolonii, urodzin, zabaw tematycznych itd. Wiemy, w jaki sposób planować zajęcia, by nie tylko uczyć, lecz także sprawiać frajdę. Nie prowadzimy sztampowych zajęć, stawiamy na kreatywność i oryginalność. A nasze warsztaty językowe dla nastolatków są tego najlepszym przykładem.

Na uczestników codziennie czekają 4 różne atrakcje tematyczne. Podczas warsztatów będziemy poznawać kulturę amerykańską, a następnie sprawdzimy, kto zapamiętał najwięcej ciekawostek. Następnie w naszym atelier wspólnie będziemy przygotowywać różne artystyczne cuda. Czas, aby coś przekąsić! Przygotowywanie posiłków to świetna okazja by poznać dania i zwyczaje kulinarne USA… od kuchni. Właśnie tam spędzimy trochę czasu, by razem gotować i jeść. W sumie to czego chcieć więcej? 🙂

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Spotykamy się od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze. Zajęcia kończą się o 14:00.

Czekają Was niesamowite przygody, gotowanie, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez native speakera. Dla uczestników przewidziano też smaczny lunch.

U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa : )

 

Niezapomniana przygoda w Amercian Academy for Teens czeka!

Warsztaty z języka angielskiego w GERelis to sprawdzony przepis na wystrzałowe spędzenie czasu wolnego!

Fantastyczny świat kultury amerykańskiej, zwyczaje mieszkańców i ciekawostki, o których niewiele osób wie, a także kulinarne eksperymenty oraz kreatywne zajęcia – to wszystko czeka na Ciebie podczas arcyciekawych warsztatów dla młodzieży American Academy for Teens!

Ponadto spędzisz czas w towarzystwie rówieśników oraz czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę: 2 piesków Tycjana i Romburaka, bengalskich któw – Hugona i Hebana, 2 króliczków : Begi i Lusi, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków Geri i Elis kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i 2 małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek.

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat warsztatów językowych?

Zadzwoń
500 448 262

Zarezerwuj miejsce już teraz

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: GERelis Iwona Schwigon. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.