Wakacyjne Warsztaty językowe dla nastolatków | Gerelis szkoła Wrocław
Home » Wakacje i ferie » American Academy for Teens

American Academy for Teens

Amerykańska Akademia dla nastolatków – intensywne 5-dniowe warsztaty po angielsku z native speakerem, w samym sercu Wrocławia!

Zadzwoń

 

American Academy for Teens (12-15 lat)

799,00 

 

Cena turnusu wynosi 799 zł

Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem diety specjalnej dla dziecka, możesz zrobić to TUTAJ (koszt to 60 zł / turnus)

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Dodatkowe informacje

Turnus

29.06 – 03.07.20, 06.07 – 10.07.20, 2.08-6.08

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat wakacyjnych warsztatów językowych?

Zadzwoń
500 448 262

Zapraszamy młodzież w wieku od 12-15 lat na intensywne warsztaty językowe.

American Academy for Teens to nie są zwykłe zajęcia wakacyjne. To prawdziwa amerykańska przygoda w centrum samego Wrocławia!

Dołącz do nas i odkryj fascynującą kulturę, historię i zwyczaje Stanów Zjednoczonych! American Academy for Teens to:

 • intensywne zajęcia językowe dla młodzieży w wieku od 12 do 15 lat,
 • 20 godzin języka angielskiego (4 godziny dziennie, każdą godzinę przeznaczamy na inny moduł),
 • warsztaty prowadzone przez native speakera,
 • ciekawy sposób na aktywne spędzenie wakacji we Wrocławiu. W programie 5 dni pełnych interesujących zajęć, z czego część realizowana na świeżym powietrzu (warsztaty odbywają się od godziny 10:00 do 14:00, od poniedziałku do piątku),
 • codziennie zdrowy lunch w cenie! (istnieje możliwość zamówienia diety specjalnej za dodatkową opłatą),
 • zajęcia realizowane ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa – każdy rodzic otrzyma od nas szczegółowe informacje na ten temat.

Podczas pięciu 4-godzinnych spotkań będziemy wspólnie przeżywać różne przygody we Wrocławiu. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, w tym gry i zabawy językowe, warsztaty artystyczne – także na świeżym powietrzu. Nauczysz się nowego słownictwa oraz zwrotów. Poznasz też amerykańską kuchnię, by potem wspólnie z nami przygotowywać smaczne, zdrowe dania rodem z USA. Spędzając z nami wakacje na pewno nie będziesz się nudzić. 🙂

A to wszystko po angielsku, 20 godzin intensywnych zajęć – tylko 39,95 zł za 60 min (w tym jeszcze lunch)!

 

Bezpieczne wakacje z angielskim w GERelis

 • bezpieczeństwo
  sanitarne

 • dezynfekcja
  zabawek

 • zabawy
  na dworze

 • wietrzenie
  sal

 • dużo śmiechu
  i zwierząt

4 moduły tematyczne
Każdy dzień pełen atrakcji!
Themed Lessons / zajęcia tematyczne: kultura, tradycje, podróże po USA

Z naszymi native speakerami przeniesiemy się na Nowy Kontynent. Dowiecie się m.in. jak się żyje w USA i jak to jest być nastolatkiem w Stanach. Czy szkoła i sposoby spędzania wolnego czasu różnią się od tych w Europie? Jak wygląda zwykły dzień i jak się żyje w kraju, który ma oficjalnie 9 stref czasowych i strefy klimatyczne od tropikalnego po subpolarny?

Wybieracie się w przyszłości do Stanów? Marzycie o wyprawie z East do West Coast krążownikiem szos, chopperem czy osiemnastokołowcem? Będziecie mogli na żywo skonfrontować wszystko to, z czym spotkaliście się oglądając filmy i seriale.

Poniedziałek
Games & puzzles / gry i zagadki: rozwiązujemy zagadki o USA

Poznacie ciekawostki charakterystyczne dla poszczególnych stanów – wzięte prosto z życia. Już samo domyślanie się skąd one się wzięły jest niemałą zagadką! Przygotowujemy dla Was wciągające gry, które w przyjemny sposób pozwolą przyswoić nową wiedzę. Wszystko to w luźnej atmosferze przyjacielskiego spotkania.

Sprawdźcie co w Stanach jest prostsze, a co trudniejsze do zrozumienia przez Europejczyka. Przygotujcie się na niebanalną podróż i zjazd z głównych dróg nudnej nauki. Czekają na Was ekscytujące odkrycia ale i czyhają niełatwe wyzwania! Razem poradzimy sobie ze wszystkim!

Wtorek
Cooking Class / zajęcia kulinarne: poznajemy kuchnię amerykańską i gotujemy

Wiecie to sami – najlepsze imprezy są w kuchni, nie licząc tych w ostatnim rzędzie szkolnego autobusu. Autobus w tej edycji warsztatów się nie pojawi, ale zajęcia kulinarne jak najbardziej! Niech Was nie zmylą utarte stereotypy – będziemy przyrządzać zdrowe jedzenie. Jednak najważniejszym elementem posiłku są osoby, z którymi się go je. 🙂

Dowiecie się skąd i dlaczego wzięły się amerykańskie specjalności, jak wymieszały się i zmieniły potrawy przywiezione niegdyś ze Starego Kontynentu, dlaczego w Stanach jest zawsze dolewka kawy z ekspresu i nie ma małych porcji. Przez wszystkie dni naszych akademii będziecie mieli możliwość przyrządzić rozmaite dania, typowe dla różnych miejsc w USA.

Środa
Arts & Crafts / warsztaty artystyczne: zróbmy coś razem!

Podczas warsztatów w stylu DIY razem będziemy mogli zrobić coś niebanalnego z pozornie banalnych rzeczy. Wiecie, że to właśnie Amerykanie wymyślili duct tape, super glue, WD-40, flamastry i… kredki?

Nie myślcie, że będą to zwykłe zajęcia z rękodzieła. Podszlifujecie kreatywność i improwizację – cechy i umiejętności, które są bardzo ważne w podnoszeniu poziomu komunikacji w języku obcym! Udział warsztatach i interakcja w takich sytuacjach pozwolą Wam przenieść się na kilka chwil w inny wymiar.

Czwartek

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z j. angielskiego dla nastolatków. Przygoda czeka w samym sercu Wrocławia!

W cenę wliczone jest 20 godzin zajęć z native speakerem, ubezpieczenie, wyżywienie (lunch) oraz wszystkie materiały. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.  

Amerykańska Akademia dla nastolatków – intensywne 5-dniowe warsztaty po angielsku z native speakerem, w samym sercu Wrocławia!

Zadzwoń

American Academy for Teens (12-15 lat)

799,00 

 

Cena turnusu wynosi 799 zł

Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem diety specjalnej dla dziecka, możesz zrobić to TUTAJ (koszt to 60 zł / turnus)

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Dodatkowe informacje

Turnus

29.06 – 03.07.20, 06.07 – 10.07.20, 2.08-6.08

Jedyne takie warsztaty językowe we Wrocławiu!

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w organizowaniu półkolonii, urodzin, zabaw tematycznych itd. Wiemy, w jaki sposób planować zajęcia, by nie tylko uczyć, lecz także sprawiać frajdę. Nie prowadzimy sztampowych zajęć, stawiamy na kreatywność i oryginalność. A nasze warsztaty językowe dla nastolatków są tego najlepszym przykładem.

Na uczestników codziennie czekają 4 różne atrakcje tematyczne. Podczas warsztatów będziemy poznawać kulturę amerykańską, a następnie sprawdzimy, kto zapamiętał najwięcej ciekawostek. Następnie w naszym atelier wspólnie będziemy przygotowywać różne artystyczne cuda. Czas, aby coś przekąsić! Przygotowywanie posiłków to świetna okazja by poznać dania i zwyczaje kulinarne USA… od kuchni. Właśnie tam spędzimy trochę czasu, by razem gotować i jeść. W sumie to czego chcieć więcej? 🙂

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Spotykamy się od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 (nie później, śpiochy!) w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze. Zajęcia kończą się o 14:00.

Czekają Was niesamowite przygody, gotowanie, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez native speakera. Dla uczestników przewidziano też zdrowy i smaczny lunch.

U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa : )

 

Wakacyjna przygoda w Amercian Academy for Teens czeka!

Warsztaty z języka angielskiego w GERelis to sprawdzony przepis na wystrzałowe wakacje we Wrocławiu!

Fantastyczny świat kultury amerykańskiej, zwyczaje mieszkańców i ciekawostki, o których niewiele osób wie, a także kulinarne eksperymenty oraz kreatywne zajęcia – to wszystko czeka na Ciebie podczas arcyciekawych warsztatów dla młodzieży American Academy for Teens!

Ponadto podczas wakacji w GERelis – jak co roku – spędzisz czas w towarzystwie rówieśników oraz czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę: 2 piesków Tycjana i Romburaka, bengalskich któw – Hugona i Hebana, 2 króliczków : Begi i Lusi, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków Geri i Elis kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i 2 małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek.

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat wakacyjnych warsztatów językowych?

Zadzwoń
500 448 262

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.