Home » Kursy » Kursy językowe dla dorosłych: angielski i niemiecki

Kursy językowe dla dorosłych: angielski i niemiecki

Jeden poziom w jeden semestr

Prowadzący

Dominika
Lektor

Dominika

Ben
Native speaker

Ben

Kellye
Native speaker

Kellye

Kurs językowy dla dorosłych

od 530,00* 358,00 zł za miesiąc

Ostatni dzwonek

PROMOCYJNA CENA*

Dni

0

0

Godzin

0

0

Minut

0

0

Sekund

0

0


Harmonogram zajęć kursów językowych 50:50:

 • 2x w tygodniu po 60 minut w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki.

 • 1x w tygodniu 120 minut w piątki lub soboty.

 • 1x w tygodniu, 120 minut od poniedziałku do czwartku, na życzenie i wg potrzeb.

Dlaczego gerelis?

 • Kursy semestralne 50:50
  Gramatyka, konwersacje, lektor, native speaker, sprawdzona przez nas metoda efektywnej nauki języków obcych.

 • Mówienie i myślenie
  Podstawa płynnej komunikacji to myślenie w języku obcym. Zobaczysz jak sprawnie przejść od nauki do praktyki.

 • Przełamywanie barier
  Uczymy swobody w komunikacji, stawiamy nacisk na praktykę i odnajdywania się w realnych sytuacjach i zdarzeniach.

Jesteśmy szkołą inną niż wszystkie, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego też nie narzucamy z góry grafiku zajęć. Każdą grupę tworzymy wg potrzeb kursantów.

Cześć! Znalazłeś się na tej stronie z jednego z dwóch powodów:
1. Szukasz szkoły językowej, która nareszcie spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
2. Przypadkiem kliknąłeś w naszą reklamę.
Chociaż preferujemy odpowiedź numer 1, to nawet jeśli sprowadził Cię do nas missclick, gwarantujemy– warto przeczytać więcej!

 

 

 

Zapomnij o nudnych tabelkach! Na luzie i w pogodnej atmosferze poznasz strukturę i zasady języka obcego. Łącząc przyjemne z pożytecznym, w niesztampowy sposób przedstawimy Ci zasady budowy zdań, a w konsekwencji poznasz system rządzący językiem.

Poszerzaj horyzonty! Zobaczysz jak unikać kalek językowych. Lekcje wzbogacone są dużą ilością gier oraz interaktywnych ćwiczeń, dzięki którym, chcąc nie chcąc, zaczniesz wszystko zapamiętywać.

Suche dialogi? Nie u nas! Już od poziomu A1 zajęcia konwersacyjne to praktyczne zastosowanie gramatyki: konstruowanie zdań z wykorzystaniem słownictwa, gry językowe, aranżowanie dialogów – wszystko to z udziałem tylko native speakera. Efekty? Już po paru tygodniach od rozpoczęcia kursu z coraz większą swobodą prowadzisz konwersacje!

Kursy języka NIEMIECKIEGO i ANGIELSKIEGO.

Wykorzystujemy techniki i metody nauczania rozwijające wszystkie cztery zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu.

Gerelis

Kursy indywidualne

Zajęcia 1-1. Koncentrujemy się tylko i wyłącznie na Tobie. Poświęcamy Ci całą uwagę i dostosowujemy tempo nauczania. Takie zajęcia bardzo często dają bardzo szybkie efekty w postaci przełamania bariery językowej! Zajęcia przystosowane dla odpowiedniego poziomu języka, prowadzone przez doświadczonych native speakerów oraz lektorów. Zajęcia mają rozwinąć praktyczną znajomość języka poprzez mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.  O częstotliwości zajęć sam decydujesz! Sposób nauczania w GERelis jest innowacyjny i niesztampowy, a język, którego uczymy to prawdziwy język, a nie książkowy bełkot. Nie korzystamy z żadnych książek do nauki języków, wszystkie materiały, które otrzymasz w cenie kursu, to zbiór najlepszych pomocy naukowych, opracowywany przez parę lat. Dzięki temu odnajdziesz się w realnych sytuacjach i nabierzesz swobody w komunikowaniu się! Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!

Kursy intensywne

Szybka i skuteczna nauka języka obcego; oferujemy 4 moduły: kursy 50:50 (gramatyka:konwersacje); warsztaty konwersacyjne; warsztaty gramatyczne; kursy specjalistyczne! Jak podczas wszystkich naszych kursów nie używamy żadnych książek językowych i uczymy interaktywnie. Kursy intensywne 2 lub 4 tygodniowe – także w godzinach porannych, jeśli masz napięty grafik zajęć. Pamiętaj też, że w czasie wakacji prowadzimy specjalne przyspieszone kursy intensywne, bo to świetny okres by zadbać o swój rozwój. Jeśli nie chcesz mieć przerwy w nauce, chcesz bezstresowo sprawdzić swoje umiejętności lub masz problemy z przełamaniem bariery językowej, zapytaj nas o więcej szczegółów – informacje kontaktowe znajdziesz na dole tej strony! Zadzwoń i zapytaj o więcej szczegółów!

Kursy biznesowe

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych native speakerów i lektorów. Dostosowujemy tematy do interesujących Cię zagadnień. Szkolenia obejmują program nauki języka obcego w zakresie sprawnej komunikacji językowej w mowie (autoprezentacje, negocjacje, konwersacje), czytanie ze zrozumieniem (statusy, umowy, raporty), pisanie, rozumienie ze słuchu (autoprezentacje, negocjacje, konwersacje, rozmowy telefoniczne), poszerzanie słownictwa z danej dziedziny zawodowej. Szkolenia pozwalają przełamać barierę językową, odnaleźć się w realnych zdarzeniach i nabrać swobody w komunikowaniu się. Jeśli razem z kolegami z pracy szukacie szkoły, która pozwoli Wam polepszyć zdolności językowe – koniecznie do nas zadzwoń – przedstawimy Ci dopasowaną do Waszych potrzeb ofertę! Zajęcia odbywają się w godzinach umożliwiających ich bezproblemowe dopasowanie do innych zajęć czy pracy – na miejscu u nas lub w Waszej firmie.

Konwersacje kulinarne

Kursy kulinarne to połączenie warsztatów konwersacyjnych z pyszną kolacją i winem. Zajęcia prowadzone przez native speakerów przewidziane są dla kursantów będących na poziomie A2 oraz na wyższych. Każdego wieczoru w GERelis zasiadamy wspólnie do stołu, by w luźnej, rodzinnej atmosferze gotować, ucząc się tym samym języków. Macie ochotę na wspólne ucztowanie? Zajęcia w kuchni prowadzone są tylko w języku obcym. Nasze kursy kulinarne cieszą się dużą popularnością, bo przynoszą bardzo dobre i skuteczne efekty w nauce. Przez żołądek do … głowy! Zapraszamy wszystkich smakoszy, nie tylko językowych! Są to zajęcia, na które wpisujesz się „jednorazowo” w odpowiednim dla Ciebie terminie. Ilość miejsc ograniczona – max. 5 osób podczas jednego spotkania. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Kursy semestralne 50:50

Pół na pół: lektor i native speaker. Pierwsza część to gramatyka wzbogacona dużą ilością gier oraz interaktywnych ćwiczeń, dzięki którym, chcąc nie chcąc, wszystko zapamiętasz! Druga część to konwersacje – od razu z native speakerem. Praktyczne zastosowanie gramatyki: konstruowanie zdań, zabawy językowe, aranżowanie dialogów – a wszystko to wyłącznie w języku obcym. Dyskusje dotyczą przeróżnych ciekawych zagadnień, nie są to typowo szkolne nudne, powtarzalne dialogi. Efekty? Już po paru tygodniach od rozpoczęcia kursu z coraz większą swobodą poprowadzisz konwersacje. Zajęcia prowadzone są z naciskiem na płynną i poprawną wymowę, akcent oraz konstrukcję zdań. Na wyższym poziomie komunikacji będziesz potrafił wyrażać swoje zdanie i opinie. Mała liczba kursantów daje swobodę wypowiedzi każdemu. Cały czas tworzymy nowe grupy – zadzwoń i sprawdź!

Dla kursów językowych od poziomu B2 możesz, jeśli chcesz, mieć zajęcia tylko z native speakerem!

Na poziomie od A2 do C2 uczymy rozmawiać na ciekawe tematy, także te bieżące z dnia codziennego. Prowadź dyskusje i prezentacje, wyrażaj własne zdanie i opinie. Stawiamy nacisk na poprawną wymowę, właściwe akcentowanie i konstrukcję zdań. Nauczysz się nie tylko jak być zrozumianym ale co ważniejsze z ciekawością słuchanym.

 1. Zyskujesz widoczne i szybkie efekty

  Zaczniemy od najważniejszego, czyli efektów, których gwarancję możemy Ci dać już przy zapisie. Przekażemy Ci wiedzę, materiały i czas potrzebny do przeskoczenia nawet całego poziomu w jeden semestr – reszta zależy od Ciebie! 

 2. Uczysz się w małej grupie

  Nie lubimy tłumów – w autobusie, na zakupach, a już na pewno nie w naszych salach. Będziesz uczyć się w kameralnej (max. 6-osobowej)  grupie, dobranej na podstawie Waszych umiejętności!

 3. Uczysz się od native speakerów!

  W Gerelis masz okazję do nauki nie tylko gramatyki, ale przede wszystkim mówienia! Dokładnie tak – wszyscy nasi kursanci, po ukończeniu kursu nie boją się nie tylko mówić, ale i krzyczeć po angielsku czy niemiecku! A dzięki akcentom native speakerów z USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, czy Belgii język obcy staje się coraz bardziej znajomy!

 4. Łączysz się z każdego miejsca na świecie!

  Jesteś na wakacjach, planujesz workation, a może po prostu nie chce Ci się wstawać z kanapy. Uwierz nam – doskonale to rozumiemy! Właśnie dlatego, do każdych zajęć stacjonarnych możesz dołączyć się także online – jednorazowo, prz tydzień czy podczas choroby.

 5. Sam wybierasz tryb nauki – 1x lub 2x w tygodniu

  Rozumiemy, że jesteś zapracowany – praca, a może szkoła dają Ci w kość… właśnie dlatego my dajemy Ci wybór! Na zajęcia możesz chodzić raz lub dwa razy w tygodniu – w weekend lub od poniedziałku do piątku!

Ty wybierasz, jak się uczysz – stacjonarnie lub online. Zadzwoń i poznaj szczegóły:
+48 500 448 262

Jeszcze się wahasz?
Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, jeśli zapiszesz się na kurs!

Autorski audiobook Gerelis (adekwatny do poziomu kursu), dzięki któremu zanurzysz się w fascynujących historiach i przećwiczysz rozumienie ze słuchu. Dołączamy do niego również ebook z ćwiczeniami, więc dodatkowo rozwiniesz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Nauka nigdy nie była tak przyjemna!

 

Dostęp do platformy językowej, gdzie doprowadzisz do perfekcji swoje umiejętności językowe. Wybieraj spośród 5 dostępnych języków przez cały okres trwania kursu w Gerelis. Platforma jest dostępna w wersji desktopowej i mobilnej, dlatego masz kontakt z językiem w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Stylowy segregator, w którym uporządkujesz swoje notatki i zadania. Nie martw się tym, że zgubisz coś ważnego!

 

Ekologiczną i wytrzymałą bawełnianą torbę, którą zabierzesz ze sobą na zakupy.

 

Z taką wyprawką na pewno staniesz się prymusem, a nauka będzie z pewnością przyjemniejsza. Nie czekaj dłużej, zapisz się już teraz i zgarnij bonusy! Czekamy właśnie na Ciebie. 🙂

Gwarantujemy
 • Naukę z native speakerem – raz lub dwa razy w tygodniu (w zależności od poziomu)
 • Łatwy dojazd do szkoły w centrum miasta – przystanki tramwajowe i autobusowe w odległości 2 minut pieszo.
 • Program nauczania “na czasie”, bez przestarzałych podręczników i sztampowych ćwiczeń.
 • Dostęp do materiałów w chmurze.
 • Dokładny test poziomujący, który zapewni Ci najbardziej efektywną naukę.
 • Możliwość płatności za kurs w 10 lub 12 ratach!
 • Towarzystwo szkolnych zwierząt – kotów, królików, psów, żółwi i papug!
 • Ludzkie podejście w sytuacjach kryzysowych – zawsze przychodzimy z wyciągniętą ręką!
 • Zero ściemy – możesz liczyć na naszą szczerość – w kontekście kursów, umowy czy każdej innej kwestii!
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów!
 • Prezent powitalny – darmowy ebook edukacyjny, segregagtor i ekotorba z logo Gerelis – tak żebyś łatwiej mógł się nami chwalić! ;)
 • Towarzystwo szkolnych zwierząt: mamy psy, koty, króliki, myszoskoczki, ryby, żółwie - a często odwiedzają nas (i czasem zostają na dłużej) także inne zwierzaki! Świetną lokalizację w centrum: to dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego rejonu miasta, a jeśli zdecydujesz się na samochód, to 5 min. od nas znajduje się ogromny parking wielopoziomowy, (godzina parkowania gratis)

Kurs językowy dla dorosłych

od 530,00* 358,00 zł za miesiąc

Ostatni dzwonek

PROMOCYJNA CENA*

Dni

0

0

Godzin

0

0

Minut

0

0

Sekund

5

0


*Cena promocyjna obowiązuje tylko do 22 września 2023.
*Cena obowiązuje przy 12 ratach miesięcznych.
*Promocja nie łączy się z innymi rabatami

Brzmi dobrze?

Skontaktuj się z nami

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.