Home » Kursy » Kursy językowe dla dorosłych: angielski i niemiecki

Kursy językowe dla dorosłych: angielski i niemiecki

Prowadzący

Dominika
Lektor

Dominika

Ben
Native speaker

Ben

Kellye
Native speaker

Kellye

Zapisz się na zajęcia native speakerami, którzy nauczą Cię praktycznych zwrotów i słów bez nudnych podręczników

Kurs w świetnej cenie 480 zł 395 zł / mc

Kursy zaczynają się 27 lutego 2023

Nie zwlekaj! Zostały ostanie wolne miejsca na semestr letni!

NOWOŚĆ! Wprowadziliśmy możliwość nauki w systemie hybrydowym. Możesz uczyć się stacjonarnie w naszej szkole we Wrocławiu lub przez internet. Skontaktuj się, by uzyskać więcej informacji.
Metody nauczania w GERelis są innowacyjne, niesztampowe i nade wszystko nowatorskie. Zapraszamy na niemiecki i angielski dla dorosłych, zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem naturalnych technik nauki języka. Zapisz się już dzisiaj!

Nie zwlekaj! Zostały ostanie wolne miejsca
na semestr letni!

Cena promocyjna: 480 zł 395 zł

opinia o kursie językowym w Gerelis

Kursy semestralne 50:50

Gramatyka, konwersacje, lektor, native speaker, sprawdzona przez nas metoda efektywnej nauki języków obcych.

Mówienie
i myślenie

Podstawa płynnej komunikacji to myślenie w języku obcym. Zobaczysz jak sprawnie przejść od nauki do praktyki.

Przełamywanie
barier

Uczymy swobody w komunikacji, stawiamy nacisk na praktykę i odnajdywania się w realnych sytuacjach i zdarzeniach.

Zapomnij o nudnych tabelkach! Na luzie i w pogodnej atmosferze poznasz strukturę i zasady języka obcego. Łącząc przyjemne z pożytecznym, w niesztampowy sposób przedstawimy Ci zasady budowy zdań, a w konsekwencji poznasz system rządzący językiem.

Poszerzaj horyzonty! Zobaczysz jak unikać kalek językowych. Lekcje wzbogacone są dużą ilością gier oraz interaktywnych ćwiczeń, dzięki którym, chcąc nie chcąc, zaczniesz wszystko zapamiętywać.

Suche dialogi? Nie u nas! Do poziomu A1 zajęcia konwersacyjne to praktyczne zastosowanie gramatyki: konstruowanie zdań z wykorzystaniem słownictwa, gry językowe, aranżowanie dialogów – wszystko to z udziałem tylko native speakera. Efekty? Już po paru tygodniach od rozpoczęcia kursu z coraz większą swobodą prowadzisz konwersacje!

Kursy języka NIEMIECKIEGO i ANGIELSKIEGO.

Wykorzystujemy techniki i metody nauczania rozwijające wszystkie cztery zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu.

Gerelis

Kursy indywidualne

Zajęcia 1-1. Koncentrujemy się tylko i wyłącznie na Tobie. Poświęcamy Ci całą uwagę i dostosowujemy tempo nauczania. Takie zajęcia bardzo często dają bardzo szybkie efekty w postaci przełamania bariery językowej! Zajęcia przystosowane dla odpowiedniego poziomu języka, prowadzone przez doświadczonych native speakerów oraz lektorów. Zajęcia mają rozwinąć praktyczną znajomość języka poprzez mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.  O częstotliwości zajęć sam decydujesz! Sposób nauczania w GERelis jest innowacyjny i niesztampowy, a język, którego uczymy to prawdziwy język, a nie książkowy bełkot. Nie korzystamy z żadnych książek do nauki języków, wszystkie materiały, które otrzymasz w cenie kursu, to zbiór najlepszych pomocy naukowych, opracowywany przez parę lat. Dzięki temu odnajdziesz się w realnych sytuacjach i nabierzesz swobody w komunikowaniu się! Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!

Kursy intensywne

Szybka i skuteczna nauka języka obcego; oferujemy 4 moduły: kursy 50:50 (gramatyka:konwersacje); warsztaty konwersacyjne; warsztaty gramatyczne; kursy specjalistyczne! Jak podczas wszystkich naszych kursów nie używamy żadnych książek językowych i uczymy interaktywnie. Kursy intensywne 2 lub 4 tygodniowe – także w godzinach porannych, jeśli masz napięty grafik zajęć. Pamiętaj też, że w czasie wakacji prowadzimy specjalne przyspieszone kursy intensywne, bo to świetny okres by zadbać o swój rozwój. Jeśli nie chcesz mieć przerwy w nauce, chcesz bezstresowo sprawdzić swoje umiejętności lub masz problemy z przełamaniem bariery językowej, zapytaj nas o więcej szczegółów – informacje kontaktowe znajdziesz na dole tej strony! Zadzwoń i zapytaj o więcej szczegółów!

Kursy biznesowe

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych native speakerów i lektorów. Dostosowujemy tematy do interesujących Cię zagadnień. Szkolenia obejmują program nauki języka obcego w zakresie sprawnej komunikacji językowej w mowie (autoprezentacje, negocjacje, konwersacje), czytanie ze zrozumieniem (statusy, umowy, raporty), pisanie, rozumienie ze słuchu (autoprezentacje, negocjacje, konwersacje, rozmowy telefoniczne), poszerzanie słownictwa z danej dziedziny zawodowej. Szkolenia pozwalają przełamać barierę językową, odnaleźć się w realnych zdarzeniach i nabrać swobody w komunikowaniu się. Jeśli razem z kolegami z pracy szukacie szkoły, która pozwoli Wam polepszyć zdolności językowe – koniecznie do nas zadzwoń – przedstawimy Ci dopasowaną do Waszych potrzeb ofertę! Zajęcia odbywają się w godzinach umożliwiających ich bezproblemowe dopasowanie do innych zajęć czy pracy – na miejscu u nas lub w Waszej firmie.

Konwersacje kulinarne

Kursy kulinarne to połączenie warsztatów konwersacyjnych z pyszną kolacją i winem. Zajęcia prowadzone przez native speakerów przewidziane są dla kursantów będących na poziomie A2 oraz na wyższych. Każdego wieczoru w GERelis zasiadamy wspólnie do stołu, by w luźnej, rodzinnej atmosferze gotować, ucząc się tym samym języków. Macie ochotę na wspólne ucztowanie? Zajęcia w kuchni prowadzone są tylko w języku obcym. Nasze kursy kulinarne cieszą się dużą popularnością, bo przynoszą bardzo dobre i skuteczne efekty w nauce. Przez żołądek do … głowy! Zapraszamy wszystkich smakoszy, nie tylko językowych! Są to zajęcia, na które wpisujesz się „jednorazowo” w odpowiednim dla Ciebie terminie. Ilość miejsc ograniczona – max. 5 osób podczas jednego spotkania. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Kursy semestralne 50:50

Pół na pół: lektor i native speaker. Pierwsza część to gramatyka wzbogacona dużą ilością gier oraz interaktywnych ćwiczeń, dzięki którym, chcąc nie chcąc, wszystko zapamiętasz! Druga część to konwersacje – od razu z native speakerem. Praktyczne zastosowanie gramatyki: konstruowanie zdań, zabawy językowe, aranżowanie dialogów – a wszystko to wyłącznie w języku obcym. Dyskusje dotyczą przeróżnych ciekawych zagadnień, nie są to typowo szkolne nudne, powtarzalne dialogi. Efekty? Już po paru tygodniach od rozpoczęcia kursu z coraz większą swobodą poprowadzisz konwersacje. Zajęcia prowadzone są z naciskiem na płynną i poprawną wymowę, akcent oraz konstrukcję zdań. Na wyższym poziomie komunikacji będziesz potrafił wyrażać swoje zdanie i opinie. Mała liczba kursantów daje swobodę wypowiedzi każdemu. Cały czas tworzymy nowe grupy – zadzwoń i sprawdź!

Dla kursów językowych od poziomu B2 możesz, jeśli chcesz, mieć zajęcia tylko z native speakerem!

Na poziomie od A2 do C2 uczymy rozmawiać na ciekawe tematy, także te bieżące z dnia codziennego. Prowadź dyskusje i prezentacje, wyrażaj własne zdanie i opinie. Stawiamy nacisk na poprawną wymowę, właściwe akcentowanie i konstrukcję zdań. Nauczysz się nie tylko jak być zrozumianym ale co ważniejsze z ciekawością słuchanym.

 1. MAŁE GRUPY

  Po pierwsze: mała liczba osób w grupie (4-6 osób) daje każdemu możliwość swobodnego wypowiadania się, a lektorom indywidualnego podejścia do kursanta. Kierujemy uwagę na Twoje zainteresowania i cele.

 2. JEDEN SEMESTR = JEDEN POZIOM

  Po drugie: jeśli chcesz nauczyć się praktycznej stylistyki języka i już po jednym semestrze przejść na wyższy poziom zaawansowania – zapraszamy do naszej szkoły.

 3. Autorski program

  Po trzecie: nie używamy żadnych podręczników czy książek do nauki języków obcych. Opracowujemy materiały na potrzeby konkretnych kursów językowych we własnym zakresie. Zapewniamy dostęp online do platformy z ćwiczeniami.

Z przyjemnością opowiemy o szczegółach,
zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:
500 448 262

Jeszcze się wahasz?
Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, jeśli zapiszesz się na kurs!

Autorski audiobook Gerelis (adekwatny do poziomu kursu), dzięki któremu zanurzysz się w fascynujących historiach i przećwiczysz rozumienie ze słuchu. Dołączamy do niego również ebook z ćwiczeniami, więc dodatkowo rozwiniesz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Nauka nigdy nie była tak przyjemna!

 

Dostęp do platformy językowej, gdzie doprowadzisz do perfekcji swoje umiejętności językowe. Wybieraj spośród 5 dostępnych języków przez cały okres trwania kursu w Gerelis. Platforma jest dostępna w wersji desktopowej i mobilnej, dlatego masz kontakt z językiem w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Stylowy segregator, w którym uporządkujesz swoje notatki i zadania. Nie martw się tym, że zgubisz coś ważnego!

 

Ekologiczną i wytrzymałą bawełnianą torbę, którą zabierzesz ze sobą na zakupy.

 

Z taką wyprawką na pewno staniesz się prymusem, a nauka będzie z pewnością przyjemniejsza. Nie czekaj dłużej, zapisz się już teraz i zgarnij bonusy! Czekamy właśnie na Ciebie. 🙂

Gwarantujemy
 • Zróżnicowane metody nauki mając na uwadze ich maksymalną efektywność gdzie nauka staje się przyjemnością, a nie katorgą.
 • Wspaniali lektorzy i native speakerzy, najlepsze i trwałe efekty, indywidualne podejście.
 • Brak nudnych podręczników ponieważ tworząc nasz program kierowaliśmy się skutecznością metod.
 • Jeden semestr = jeden poziom!
 • Wszystkie materiały naukowe są w cenie kursu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Zapewniamy dostęp online do platformy z ćwiczeniami.
 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że zapamiętasz cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.
 • Niesztampowy system nauczania wg autorskiego programu Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis.
 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.
 • Miłą atmosferę, przyjazne i stylowe wnętrza (zapomnisz, że jesteś w szkole), bezpieczeństwo (monitoring i ochrona), komfort (wszystkie sale są klimatyzowane).
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów!
 • Kawa, herbata, woda gratis! Od czasu do czasu coś ekstra (:
 • Towarzystwo szkolnych zwierząt: mamy psy, koty, króliki, myszoskoczki, ryby, żółwie - a często odwiedzają nas (i czasem zostają na dłużej) także inne zwierzaki! Świetną lokalizację w centrum: to dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego rejonu miasta, a jeśli zdecydujesz się na samochód, to 5 min. od nas znajduje się ogromny parking wielopoziomowy, (godzina parkowania gratis)

Harmonogram zajęć kursów językowych 50:50:

 

2x w tygodniu po 60 minut

w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki.

1x w tygodniu 120 minut

w piątki lub soboty

1x w tygodniu, 120 minut

od poniedziałku do czwartku, na życzenie i wg potrzeb.

 

Jesteśmy szkołą inną niż wszystkie, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego też nie narzucamy z góry grafiku zajęć. Każdą grupę tworzymy wg potrzeb kursantów.

Cena kursu stacjonarnego 480 zł 395 zł miesięcznie*

*Cena promocyjna obowiązuje tylko do końca 19 lutego.
*Cena regularna kursu to 480 zł za 2×60 min w tygodniu.
*Opłata miesięczna. Płatność za kurs wnoszona jest w pięciu miesięcznych ratach. Promocja nie łączy się z innymi rabatami

szkoła jezyków obcych dla dzieci we Wrocławiu

Zarezerwuj miejsce już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.