Home » Nasz zespół

Gerelis - Średnia ocena 4,5 w Google

Gerelis to nie tylko wyjątkowy klimat i magiczne sale – to szkoła, tętniąca życiem, pełna różnych osobowości. Na naszych korytarzach mijają się mieszkańcy wszystkich kontynentów, których połączyła pasja do niesienia wiedzy i burzenia wszelkich barier językowych.

W Gerelis cenimy indywidualność naszych pracowników, a także ich unikatowe pomysły, które pomagają spełniać naszą wspólną misję – nauczanie języków obcych. Poznajcie nas i sami przekonajcie się, co mamy na myśli!

Dominika
Lektor j. angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filologia angielska. Angielski od zawsze był jedną z jej największych pasji. Spełnia się także na innych polach takich jak tłumaczenia, czy literatura. Prywatnie jest molem książkowym. W Gerelis jest z nami już od 2019 roku. Na zajęciach towarzyszy jej wierny, futrzasty kompan - pies Aria.

Kellye
English native speaker

Kellye to certyfikowany wykładowca CELTA z siedmioletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. W swojej karierze uczyła uczniów w Korei, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Wolne chwile poświęca opiece nad gerelisowymi króliczkami. Do jej największych pasji, oprócz dzielenia się wiedzą należy gotowanie oraz podróże dookoła świata.

Karolina
Specjalista ds. social mediów

Urodzona z długopisem w ręku, od lat ujmuje wydarzenia codziennego świata w barwne słowa. Początkująca dziennikarka i copywriterka, której publikacje można znaleźć w popularnych polskich dziennikach. Obecnie wspiera nasz team w zakresie prowadzenia mediów społecznościowych, dlatego, aby jej nie zasmucić powinniście koniecznie polubić gerelisowy profil na Facebook’u.

Izabela
German native speaker

Absolwentka germanistyki na Uniwersytecie Technicznym w Dreźnie. Świat niemieckiej gramatyki to jej królestwo. Już od lat pokazuje naszym dorosłym kursantom, że nie taki diabeł straszny, jak go rysują. Prywatnie mama trójki dwujęzycznych dzieci, która wolne chwile uwielbia spędzać na pielęgnacji ogrodu i oddawać się swojej pasji do śpiewu.

Ben
English native speaker

Absolwent Univeristy of Witwatersrand na kierunku Theatre and performance. Przez 3 lata pracował jako wykładowca sztuki teatralnej. Zdobył ponad dwuletnie doświadczenie jako biznesowy instruktor ESL. Uwielbia sztukę, nowe doświadczenia i czerpanie radości z każdej chwili w życiu. Nauczyciel z ogromnym doświadczeniem, którego uczniowie cenią za profesjonalizm, jak i bezbłędne poczucie humoru.

Marna
English native speaker

Nauczycielka certyfikowana CELTA, którą kursanci uwielbiają, za niesamowite podejście do nauczania i stale goszczący na twarzy uśmiech. Doświadczenie zdobywała ucząc młodzież w Stanach Zjednoczonych oraz Afryce Południowej. Legenda głosi także, że jej jagodowe naleśniki są znane w całej Ameryce. Zdecydowała się na zostanie nauczycielem, bo kocha pracować z innymi ludźmi.

William
English native speaker

To nauczyciel, który oprócz bezbłędnej komunikacji, nauczy Cię jak przygotować prawdziwą english tea z mlekiem. Pochodzi ze Stanach Zjednoczonych, gdzie spędził całe swoje dzieciństwo, ale posiada także meksykańskie korzenie. Obecnie student Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie rozwija swoje zainteresowania związane z komunikacją wizerunkową. W wolnych chwilach oddaje się grze na gitarze, sztuce oraz trenowaniu sztuk walki.

Mirelle
English native speaker

Pochodząca z Kanady, nauczycielka CELTA, której wyjątkowe podejście do dzieci, ujęło naszych kursantów. Zdobyła ogromne doświadczenie jako nauczycielka dla dzieci oraz młodzieży w Kanadzie oraz Meksyku. Mirelle uwielbia także podróże, co było motywem jej przeprowadzki do Polski. Jest pasjonatką dobrej literatury kryminalnej- takiej, która trzyma w napięciu od początku do samego końca.

Alex
German Native Speaker

Energiczna, pozytywna, kreatywna i pełna ekspresji, z wykształcenia mgr kulturoznawstwa (Viadrina DE) i germanistyki. Zanurzona w języku i kulturze niemieckiej po uszy, pracuje też najchętniej metodą zanurzenia językowego i CLIL (Content & Language Integrated Learning), zarówno z Małymi jak i Dużymi. Powtarza zawsze że nie ma rzeczy, której nie sposób wytłumaczyć mając ręce, nogi, mimikę, spontaniczność i dobre chęci. Poza nauczaniem realizuje się również jako tłumaczka. Zwolenniczka wielojęzyczności.

Ramses
English teacher

Z wykształcenia jest inżynierem systemów komputerowych, jednak pasja do nauczania i zamiłowanie do pracy z ludźmi sprawiła, iż jako swoją ścieżkę życiową wybrał przekazywanie wiedzy innym. Swój czas wolny poświęca muzyce- grze na gitarze oraz perkusji. Do grona jego ulubionych zwierząt należą żółwie, dlatego często dotrzymuje towarzystwa naszym dwóm szkolnym gadom.

Jasmin
German native speaker

Jasmin urodziła się i wychowywała w Niemczech, ukończyła tam także studia germanistyczne. Na co dzień czerpie radość i inspirację z uczniów, z którymi pracuje. W Gerelis jest już weteranem, współpracuje z nami od ponad 5 lat. A w wolnych chwilach uwielbia podróżować do najbardziej odległych zakątków świata.

Sarah
German native speaker

Urodzona w Niemczech, pochodząca z rodziny dwujęzycznej Sarah, swoją miłość do języków obcych, przekuła w zamiłowanie do ich nauczania. Od dziecka jeździ konno, brała udział w wielu zawodach w dyscyplinie skoków. W wolnej chwili sięga po dobrą książkę i kubek ulubionej herbaty.

Alina
Specjalista ds. administracji

To ona stoi na pierwszym froncie w kontakcie z naszymi klientami. Za priorytet uznaje obsługę na najwyższym poziomie, a żaden mail nie umknie jej uwadze. Prywatnie uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Dzięki niej w poczekalni Gerelis, zawsze gra dobra muzyka.

Chcesz nas o coś zapytać?

Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.