Lektor angielskiego / niemieckiego

Miejsce pracy: Wrocław

GERelis The Language School of Wrocław jest szkołą wyjątkową, w której pradziwą pasją do nauczania języków obcych łączymy z klimatycznym charakterem. Nasi nauczyciele tworzą zgrany zespół, w którym każdy ma szansę rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz explorować innowacyjne i nietuzinkowe metody nauczania. Jest to idealne miejsce dla tych nauczycieli, którzy uwielbiają swoją pracę i czują potrzebę ciągłego doskonalenia. Nasi nauczyciele zarówno na żywo jak i online prowadzą zajęcia w sposób niebanalny i dynamiczny. Tworzymy małe grupy maksymalnie do sześciu osób oraz prowadzimy kursy indywidualne. Obecnie poszukujemy nauczycieli języka angielskiego lub niemieckiego chętnych do pracy w siedzibie naszej szkoły.

Stawka godzinowa za 60 minut będzie przede wszystkim zależeć od wymowy, doświadczenia, umiejętności językowych i przygotowania dydaktycznego. Dobrze wykonana praca i profesjonalizm otwierają szerokie możliwości na podwyżkę, awans i rozwój kariery zawodowej.

Obowiązki:

  • nauczanie języka obcego (angielski lub niemiecki) na żywo w siedzibie szkoły w oparciu o metody konwersacyjne;

  • korzystanie z materiałów, które zachęcają uczniów do mówienia, bieżąca ocena umiejętności;

  • rzetelne przygotowanie się do zajęć;

  • dostosowanie zajęć do możliwości uczniów;

  • zachęcanie uczniów do nauki, angażowanie ich do aktywnego uczestnictwa, tworzenie dobrej atmosfery;

  • wypełnienie wirtualnego dziennika;

  • dobry kontakt z resztą zespołu Gerelis.

Umiejętności:

  • bardzo dobra znajomość angielskiego lub niemieckiego (poziom native lub C2);

  • umiejętność dostosowania zajęć do potrzeb grupy lub ucznia indywidualnego;

  • energiczna i pozytywna osobowość;

  • umiejętność kierowania grupą uczniów;

  • komunikatywność, rzetelność i punktualność;

  • pasja do nauczania i chęć rozwoju zawodowego.

Twój profil:

  • potrafisz grać zespołowo;

  • nie szukasz problemów tylko rozwiązań;

  • jesteś zaradny i potrafisz działać niezależnie;

  • tak jak my cenisz rozwój osobisty, uczciwość, dążysz do sukcesu i uwielbiasz uczyć;

  • nie boisz się zmian.

Jesteś zainteresowany / zainteresowana?

kontakt@gerelis.pl

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie idealna nie zwlekaj i wyślij swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. W temacie wiadomości wpisz: Lektor [angielskiego / niemieckiego]. Poinformuj nas na wstępie, czy wybierasz nauczanie online czy zajęcia stacjonarne w siedzibie naszej szkoły. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.