Home » Wakacje i ferie » Wakacyjne kursy językowe
Wakacyjne kursy językowe

Prowadzący

Kellye
Native speaker

Kellye

Michael
Native speaker

Michael

Ben
Native speaker

Ben

Intensywny wakacyjny kurs językowy w Gerelis
Wiedza z całego semestru w dwa miesiące!

Dlaczego warto wziąć udział?

Wakacyjny kurs jest idealną formą inwestycji w samego siebie ze względu na atrakcyjną formę nauki naszą autorską metodą Direct. Dzięki niej realnie poprawisz swoje umiejętności językowe poprzez stały, interaktywny kontakt z lektorem i native speakerem. O rozrywkowy aspekt zajęć też nie musisz się martwić — każde spotkanie to przygoda, nie praktykujemy siedzenia z nosem w podręczniku.
 • W naturalny sposób przyswoisz materiał z całego semestru w 2 miesiące (na 20 intensywnych spotkaniach, 2 razy w tygodniu po 135 minut).
 • Stały warsztat językowy z native speakerem pozwoli Ci uzyskać efekty, jakich nie otrzymasz na zwykłych zajęciach.
 • Zaoszczędzisz czas i pieniądze na dojazdach, bo zajęcia są prowadzone on-line i nie przeszkodzą Ci w innych planach.
 • Możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na Ziemi. (Oczywiście jeśli będziesz mieć sprawny mikrofon, bo będziemy chcieli Cię usłyszeć!) 🙂

Sposób nauczania metodą Direct w Gerelis jest innowacyjny i niesztampowy, a język, którego Was uczymy to prawdziwy język mówiony. Prowadzone przez nas kursy językowe pozwalają przełamać barierę językową, odnaleźć się w realnych zdarzeniach i nabrać swobody w komunikowaniu się. Z nami odniesiesz sukces (cały 1 poziom w około 2 miesiące)!


Jak wyglądają kursy językowe online w GERelis?

Prowadzimy zajęcia z lektorem i native speakerem już od poziomu A1. Zajęcia są realizowane metodą Direct w systemie 50:50 zamiennie przez lektora i native speakera (lub w 100% z nativem na wyższych poziomach). Pierwsza część szkolenia skupia się na gramatyce i interaktywnych ćwiczeniach, dzięki którym język sam wchodzi do głowy. Druga część opiera się na konwersacjach z native speakerem. Rozmowy są prowadzone na różne tematy, które odpowiadają zainteresowaniom kursantów. W ten sposób nauczysz się wykorzystywać język w praktyce – od konstruowania zdań po aranżowanie dialogów.

Lekcje odbywają się za pośrednictwem platformy Google Meet, a materiały ćwiczeniowe udostępniamy w chmurze. Dodatkowo otrzymasz nasz autorski audiobook z ćwiczeniami i dostęp do nagrań lekcji gratis! Zajęcia są realizowane w czasie rzeczywistym w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach, dzięki czemu każdy może swobodnie się wypowiedzieć.

Intensywny wakacyjny kurs on-line

Zarezerwuj miejsce na kursie i skorzystaj z Promocji First Minute!

1 900 PLN
zamiast 2 500 zł
 • dostęp do platformy językowej
 • autorski program nauczania
 • małe grupy zajęciowe
 • native speakerzy
 • nagrania z lekcji
Zapisz się!

To jeszcze nie koniec!

Zobacz, co trafi w Twoje ręce, jeśli zapiszesz się na kurs!

Autorski audiobook Gerelis (odpowiadający poziomowi kursu), dzięki któremu staniesz się częścią niesłychanych historii i przećwiczysz rozumienie ze słuchu. Dodajemy do niego również ebook z ćwiczeniami, więc w czytaniu ze zrozumieniem będziesz asem. Nauka nigdy nie była tak przyjemna!

Dostęp do platformy językowej, dzięki której podszlifujesz i utrwalisz swoje umiejętności językowe. Masz do wyboru aż 5 języków przez cały okres trwania kursu w Gerelis. Platforma jest dostępna w wersji desktopowej i mobilnej, więc zawsze będziesz mieć ją pod ręką!

Wow! Brzmi nieźle, prawda? Nie czekaj dłużej, zapisz się już teraz i zgarnij bonusy! Czekamy właśnie na Ciebie. 🙂

Gwarantujemy

 • Zajęcia z angielskiego i niemieckiego prowadzone na żywo - lekcje realizowane są w czasie rzeczywistym. Nie odtwarzamy wcześniej przygotowanych nagrań.
 • Zróżnicowane metody nauki i brak nudnych podręczników, mając na uwadze ich maksymalną efektywność, gdzie nauka staje się przyjemnością, a nie monotonnym powtarzaniem reguł.
 • Wspaniali lektorzy i native speakerzy, zajęcia prowadzone metodą komunikacyjną, najlepsze i trwałe efekty, indywidualne podejście.
 • Dwa miesiące = jeden poziom!
 • Audiobook z ćwiczeniami otrzymasz gratis! Wszystkie pozostałe materiały naukowe masz w cenie kursu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że zapamiętasz cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.
 • Miłą atmosferę i zajęcia z ciekawymi ludźmi.
 • Niesztampowy system nauczania według autorskiego programu.
 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów!

Chcesz odświeżyć umiejętności po przerwie?
A może potrzebujesz jeszcze szybszej nauki?

Zobacz, co trafi w Twoje ręce, jeśli zapiszesz się na kurs!

Nasze autorskie metody nauczania sprawią, że w ciągu 1 miesiąca (10 spotkań), będziesz w stanie z łatwością i przyjemnością przerobić materiał z ponad 2 miesięcy! Nie ma skuteczniejszego sposobu na naukę języka, niż poprzez rozmowę z nativem, a jeśli w grę wchodzą nauczyciele z Gerelis, to wymierne efekty masz jak w banku.

Interesują Cię szybkie efekty?
Szykuj się na 10 bardzo intensywnych spotkań z językiem obcym!
W cenie kursu otrzymasz możliwość indywidualnej nauki w dowolnym momencie – dostęp 24/7 do platformy e-learningowej w wersji desktopowej i mobilnej.

Kursy językowe
50:50
Małe grupy
4-6 osób
Native speaker
i lektor
Konwersacyjny wakacyjny kurs on-line

Zarezerwuj miejsce na kursie i skorzystaj z Promocji First Minute!

799 PLN
zamiast 999 zł
 • dostęp do platformy językowej
 • autorski program nauczania
 • małe grupy zajęciowe
 • native speakerzy
 • 90 minutowe spotkania 2 razy w tygodniu
Zapisz się!

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń

Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: GERelis Iwona Schwigon. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.