Półkolonie
Home » Wakacje i ferie » Półkolonie

Mamy sprawdzony plan na półkolonie językowe we Wrocławiu i okolicach!

Półkolonie językowe we Wrocławiu i okolicach z językiem angielskim, 10 turnusów przez całe wakacje. Łączymy mnóstwo zabawy z nauką języka angielskiego. Mówimy do dzieci tylko i wyłącznie po angielsku! Ku Twojemu zdziwieniu Twoje dziecko świetnie sobie poradzi!!! Zaufaj nam, organizujemy językowe wakacje i ferie zimowe od 8 lat!

 

Wakacje językowe dla dzieci: Przygoda czeka!

 

Dołącz do naszej wakacyjnej wyprawy! Zajęcia z językiem angielskim + wspaniała zabawa pozwolą Ci w przyszłości zostać prawdziwym eksploratorem całego świata!

Nasz Summer Camp obejmuje pięć dni pełnych szaleństw! Możesz zapisać dziecko na cały tydzień lub poszczególne dni. Wakacje językowa z angielskim w rodzaju półkolonii zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia! Mamy na to sprawdzony sposób!

 

Każdy dzień to inna przygoda – od zawsze!

 

Spędzając wakacje w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu!

Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wakacyjna wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia w naszej szkole będą odbywały się przez całe wakacje, przez całe 2 miesiące – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierząt, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Jesteście gotowi?! To świetnie!
SUMMER CAMP 2019 czas zacząć!

Plan półkolonii 2019. Harmonogram. Jak co roku będziemy się świetnie bawić podczas różnych atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień Summer Camp z GERelis wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami

Poniedziałek: Dzień kowbojów i kowbojek.

Spotkanie z końmi, kucykami w stadninie i oczywiście przejażdżki konne! Zaraz po zbiórce i wspólnie przygotowanym zdrowym i pełnowartościowym śniadaniu, wyruszamy w teren! Wybieramy się na ranczo, na którym oprócz atrakcji ze zwierzętami robimy ognisko i pieczemy kiełbaski, a przy okazji nauczymy się i pośpiewamy angielskie piosenki! Jeśli pogoda nie dopisze, to rozpalamy w pobliskim myśliwskim domku kominek!

Po powrocie do szkoły czas zająć się zamieszkującymi ją zwierzakami: rybki, żółwie, myszoskoczki i króliki – wiecie jak się z nimi obchodzić i czym karmić? Jak każdego dnia przygotujemy wspólnie podwieczorek.

Poniedziałek
Wtorek: Wypływamy w rejs.

Rejs prywatnym statkiem po Odrze! Zbieramy cumy i odpływamy! Mamy specjalnie dla nas wyjęty cały statek! Zobaczymy jak wygląda Wrocław z trochę innej perspektywy, przepłyniemy pod mostami i pomiędzy wyspami. Kto dostrzeże najwięcej “ukrytych”, zaskakujących tajemniczych miejsc? Na pewno zobaczymy jak się steruje statkiem i jak się pływa po niemałej rzece jaka przepływa przez miasto. 

Po powrocie zbiórka w naszej pracowni artystycznej! Warsztaty lalkarskie poprowadzi prawdziwa wrocławska artystka, która potrafi wykreować magiczne przedmioty szczególnie ze zwykłych rzeczy!

Wtorek
Środa: Ekspedycja “Marines”.

Wyjazd do tajnej Bazy Wojskowej. Udało nam się zdobyć pozwolenie na zwiedzanie prawdziwej bazy wojskowej i na co dzień niedostępnego, ukrytego (o którym mało kto wie) muzeum na jej terenie. Na miejscu będziemy przechadzać się po wielkim terenie gdzie można będzie zobaczyć mnóstwo pojazdów wojskowych i specjalistycznych, różnego rodzaju sprzęt. Kto chciałby wejść do schronu albo do okopów? Co więcej: chcecie zobaczyć jak się rozminowuje miasto i znalezione niewybuchy bomb z czasów II Wojny Światowej? Będziemy mieli eskortę, więc każdy będzie czuł się bezpiecznie! 

Następnie, po całym dniu czas na chwilę zabawy w naszej sali kosmicznej! Oczywiście czeka na nas zabawa w stylu Sensoplastyka ®. Pamiętajcie aby wziąć ubrania na zmianę, bo będziemy się brudzić (: Zapewniamy prawdziwy odlot!

Środa
Czwartek: Biała Flota wzywa!

Wejście na zabytkowe statki cumujące we Wrocławiu. Wiedzieliście, że we Wrocławiu zacumowany jest prawdziwy, wybudowany niegdyś w Holandii parowiec?! Dlatego więc ruszamy nad wrocławską “Mississippi” niczym Ernest Hemingway! W planie oczywiście przejazd kolejką linową – Polinką – na drugi brzeg Odry. Następnie spacerkiem po nabrzeżu i już jesteśmy! Po parowcu i innych dawnych statkach oprowadzą nas prawdziwi marynarze. Zajęcia w kapitańskich kajutach z wiązania węzłów i opowieści o pracy na statku. 

Po powrocie do szkoły jeszcze więcej “morskich prac”: robimy flagi Międzynarodowego Kodu Sygnałowego i poznajemy ich znacznie. Od tej pory kolorowe “chorągiewki” na statkach nie będą dla nas tylko dla ozdoby!

Czwartek
Piątek: Wyprawa pociągiem i aktywność w parku.

Jedziemy pociągiem na kraniec miasta, a następnie idziemy do super labiryntu w parku. Niezaprzeczalnie piątek to wycieczka pociągiem! Jedziemy do stacji Brochów i potem dalej do super parku, gdzie szemrzą strumyki, woda płynie kanałami i znajduje się przepiękny staw oraz… tajemniczy labirynt! Zapraszamy na grę miejską z ukrytymi zagadkami! Obiecujemy, że nikt nie zostanie w labiryncie (: Bierzemy ze sobą nasze szkolne pieski – potem przeprowadzimy w parku zajęcia z dogoterapii i tresury: jak obchodzić się z psem i jak sprawić by wykonywał nasze komendy, a także jak psy reagują na różne bodźce. Każdy będzie miał możliwość wyściskać, poturlać się razem z naszymi pupilami. Dogoterapia „pełnym pyskiem”! W drodze powrotnej będzie czekał na nas obiad w pobliskiej restauracji.

Pod koniec dnia dyskoteka w świetle laserów i świecących kul oraz baniek mydlanych. Przed wyjściem rozdanie dyplomów i wspólne zdjęcia na pamiątkę dla każdego!

Piątek

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci,
które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę! Do zobaczenia!

W cenę wliczone jest ubezpieczenie, wyżywienie oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.

Niesamowite wakacje dla dzieci

Do zwiedzenia będą tajemnicze miejsca, które być może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami – niedostępna co dnia, w czasie ferii otworzą swe podwoje!

Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko – każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi).

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim – dzieci uczą się poprzez reagowanie na różne codzienne sytuacje – to najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz półkolonii językowych dla dzieci – bardzo dobrze trafiłeś – robimy to już od 8 lat!

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Od poniedziałku do piątku zbieramy się między 07.30 a 08.30 (nie później, śpiochy!) w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze.

Czekają Was niesamowite przygody, gotowanie, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Dzieci można odbierać zaraz po podwieczorku w godzinach 16.20-17.00 – oczywiście odbiór we wcześniejszych godzinach jest również możliwy – o ile Twoje dziecko będzie chciało iść do domu!

U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa : )

Każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek. (W ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.)

Językowe zajęcia tematyczne!

Zajęcia językowe w luźnej formie półkolonii sprawią, że w GERelis będzie wystrzałowo!
Wybuchowe eksperymenty i zajęcia z mikroskopem dzięki czemu świat będzie wyglądał o wiele wyraźniej. Przed nami również zajęcia połączone z aktywnościami artystycznymi, to szczególna atrakcja, a to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji w naszej pracowni – atelier.

Ponadto podczas wakacji w GERelis – jak co roku – spędzicie czas w towarzystwie rówieśników i czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę: 2 piesków Tycjana i Romburaka, 3 myszek i królika Begi zamieszkujących atelier, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i jedno małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.