Home » Wakacje i ferie » Summer Camp

Mamy sprawdzony plan na wakacje z angielskim we Wrocławiu i okolicach!

Promocja!

Summer Camp 2022

899,00 959,00 

Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem jednego lub kilku dni przejdź TUTAJ

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Dołącz do naszej wakacyjnej wyprawy GERelis Summer Camp 2022! Zapraszamy na zajęcia anglojęzyczne przez cały czas trwania wakacji! Zastanawiacie się czy Wasze dziecko sobie poradzi? Rozwiejemy Wasze wątpliwości:

  • Summer Camp daje możliwość zapisu na jeden (lub więcej) z 10 turnusów, przez całe wakacje.
  • Oznacza to, że w tygodniu dzieci mają zapewniony kontakt z żywym językiem i native speakerami przez blisko 50 godzin!
  • Ponadto zapewniamy zawsze świetną zabawę z językiem podczas zajęć: sami przygotowujemy posiłki, a codzienne zajęcia tematyczne powiązane z wycieczkami pozwalają utrwalić poznane słownictwo i wyrażenia.
  • Cechą szczególną naszych wakacji jest zawsze to, że podczas wycieczek odwiedzamy niesamowite i wyjątkowe miejsca!

Nasze Summer Campy obejmują pięć dni pełnych szaleństw! Możesz zapisać dziecko na cały tydzień lub poszczególne dni. Wakacje językowe z angielskim w rodzaju letnich kursów językowych zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia! Mamy na to sprawdzony sposób już od przeszło 10 lat, a każda edycja jest wyjątkowa. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy takie metody nauki i jak zauważyliśmy, staliśmy się przykładem dla innych.

Zobacz harmonogram

Dodatkowe informacje

Przedział wiekowy

3-6, 7-11

Dieta specjalna +60 zł

wliczona, bez diety

Turnus

27.06 – 01.07.22, 04.07 – 08.07.22, 11.07 – 15.07.22, 18.07 – 22.07.22, 25.07 – 29.07.22, 01.08 – 05.08.22, 08.08 – 12.08.22, 15.08 – 19.08.22, 22.08 – 26.08.22

PROMOCJA GRUPOWA

Kupujesz bilet dla rodzeństwa lub więcej niż dwojga dzieci? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz zniżkę!

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat Summer Camp 2022?

Zadzwoń
500 448 262

Wakacje z językiem angielskim dla dzieci we Wrocławiu? Przygoda już czeka!

Dołącz do naszej wakacyjnej wyprawy GERelis Summer Camp! Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia językowe po angielsku przez cały czas trwania wakacji! Zastanawiacie się czy Wasze dziecko sobie poradzi? Rozwiejemy Wasze wątpliwości:

  • Summer Camp daje możliwość zapisu na jeden (lub więcej) z 9 turnusów, przez całe wakacje.
  • Oznacza to, że w tygodniu dzieci mają zapewniony kontakt z żywym językiem i native speakerami przez blisko 50 godzin!
  • Ponadto zapewniamy zawsze świetną zabawę z językiem podczas zajęć: bardzo bogaty program z 2 atrakcjami dziennie – wycieczka + zajęcia tematyczne powiązane z wycieczkami, które pozwolą utrwalić poznane słownictwo i wyrażenia.
  • Cechą szczególną naszych wakacji jest zawsze to, że podczas wycieczek odwiedzamy niesamowite i wyjątkowe miejsca!
  • W tym roku większość aktywności i atrakcji będzie odbywać się na świeżym powietrzu.
  • Podczas Summer Camp będą zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa – każdy rodzić otrzyma od nas szczegółowe informacje na ten temat.

Nasze Summer Campy obejmują pięć dni pełnych szaleństw! Możesz zapisać dziecko na cały tydzień lub poszczególne dni. Wakacje językowe z angielskim w formie zajęć zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia! Mamy na to sprawdzony sposób już od przeszło 10 lat, a każda edycja jest wyjątkowa. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy takie metody nauki i jak zauważyliśmy, staliśmy się przykładem dla innych.

 

Program zajęć
Każdy dzień to inna przygoda!

Spędzając wakacje w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu! Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wyprawa GERelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia w naszej szkole odbywają się przez całe wakacje – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierząt, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

 


Podczas każdej edycji Summer Camp w GERelis czeka Was niesamowita moc wrażeń i twórczych atrakcji! Zawsze szykujemy coś specjalnego! Większość atrakcji przewidujemy na świeżym powietrzu, a dawka przygody będzie naprawdę spora!

Zobaczcie jaki mamy tym razem dla Was plan:

Poniedziałek: rancho. Cowboys & cowgirls! Na koń!

Po przygotowaniu II śniadanka wyruszamy na rancho. Oprócz koni nie zabraknie też innych zwierząt! Codziennie rano każdy z uczestników naszego Summer Camp będzie miał w naszej szkole możliwość osobiście skompletowania własnego drugiego śniadania i zabrania go ze sobą. Powiemy to po kowbojsku: wyekwipujemy sakwojaż każdego śmiałka pożywnym prowiantem i napitkiem. Chwilę później wyruszamy na pierwszą wyprawę naszej wakacyjnej przygody. Jedziemy na zaprzyjaźnione rancho, gdzie czekają na nas konie – zajmiemy się ich przygotowaniem do jazdy, nauczymy jak się nimi zajmować oraz oczywiście każdy będzie miał szansę wybrać się na przejażdżkę w asyście instruktorów! W międzyczasie czeka na nas zapewniony profesjonalny catering – robimy sobie piknik pod gołym niebem albo korzystamy ze znajdującego się na rancho domku myśliwskiego.

Po powrocie do szkoły przygoda się nie skończy! Zamieniamy się w artystów i przygotowujemy prawdziwe cuda związane z końmi!

Poniedziałek
Wtorek: Halo? Komunikacja to podstawa! Wycieczka do muzeum poczty i warsztaty naukowe! 

Dziś warsztaty naukowe! Dowiecie się jak można się komunikować na odległość nie tylko wykorzystując telefony komórkowe i komputery! Przeprowadzimy eksperymenty w naszej szkole i zabierzemy Was do muzeum poczty. Dowiecie się jak komunikacja i przepływ informacji wpłynął na rozwój naszej cywilizacji i jak nauka języków obcych może ułatwiać życie i zdobywanie dalszej wiedzy! Przekonacie się, że warto!

 

Wtorek
Środa: wyprawa pociągiem na skraj cywilizacji

Mieszczuchy na wsi czyli jak nasi przyjaciele stali się “wieśniakami” i jak spełniają się marzenia. Środek tygodnia – mamy nadzieję, że jesteście gotowi na więcej! Wsiadamy do pociągu i jedziemy do prawdziwego gospodarstwa z dala od zgiełku miasta! Jesteście spragnieni natury i sielskiej atmosfery? Będzie ekologicznie, zdrowo i zaręczamy, że nie zdołacie zliczyć wszystkich zwierząt, które je zamieszkują. W tym roku pojawili się nowi mieszkańcy. Oprócz kóz,, kotów, psów, kurczaków, królików, kaczek… (przestaliśmy już liczyć) mamy też krowy! Dowiecie się co jedzą zwierzęta, jak mieszkają oraz jak na co dzień się nimi opiekować. Na miejscu czeka nas obiad w błogiej atmosferze…lecz przed tym czeka Was moc atrakcji – w gospodarstwie i okolicy nie ma miejsca na nudę – czekają Was zadania i gry terenowe.

Będzie się działo! Natura, wieś, sielska atmosfera i przygoda poza miastem, to wakacyjna frajda dla każdego!

Środa
Czwartek: Odwiedzamy Dworzec Główny i sprawdzamy jego zakamarki!

To już przedostatni dzień ale nie zwalniamy tempa! Mamy nadzieję, że jesteście już dobrze nakręceni do działania! Dziś jest szansa na to, że odkryjecie w sobie zacięcie detektywa! Nadarza się świetna okazja aby wybrać się w nieznane miejsca Dworca Głównego we Wrocławiu i zwiedzić jego tajemnicze zakamarki i pomieszczenia niedostępne na co dzień! Przekonacie się jak obsługa kolejowa radzi sobie z funkcjonowaniem naszego zabytkowego dworca i co można tam znaleźć! Przyda się naprawdę sherlockowska żyłka! Po powrocie do szkoły nie koniec rozwiązywania tajemniczych zagadek! 

Czwartek
Piątek: Ostatnia misja – gra terenowa w parku i wielkoformatowe malowanie.  

Jak zmienić zwykły spacer w przygodę? Dziś wyprawa do parku i przyrodnicza gra miejska oraz wielkoformatowe malowanie! W ten ostatni dzień także czekają na Was dyplomy i… laserowa dyskoteka w naszej szkole!

 

Piątek

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci,
które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę! Do zobaczenia!

W cenę wliczone jest ubezpieczenie, wyżywienie (3 posiłki: 2-gie śniadanie w postaci prowiantu, obiad i podwieczorek) oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.  

Niesamowite wakacje dla dzieci

Do zwiedzenia będą tajemnicze miejsca, które być może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami – niedostępna co dnia, w czasie wakacji otworzą swe podwoje!

Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko – każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi). Obiady zapewnią nam profesjonalni kucharze 🙂

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim – dzieci uczą się poprzez reagowanie na różne codzienne sytuacje – to najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz wakacyjnych zajęć językowych dla dzieci – bardzo dobrze trafiłeś – robimy to już od 10 lat!

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Od poniedziałku do piątku zbieramy się między 07.30 a 08.30 (nie później, śpiochy!) w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze.

Czekają Was niesamowite przygody, gotowanie, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Dzieci można odbierać zaraz po podwieczorku w godzinach 16.00-16.30 – oczywiście odbiór we wcześniejszych godzinach jest również możliwy – o ile Twoje dziecko będzie chciało iść do domu!

U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa : )

 

Językowe zajęcia tematyczne!

Zajęcia językowe w luźnej formie sprawią, że w GERelis będzie wystrzałowo!
Wybuchowe eksperymenty i zajęcia z mikroskopem dzięki czemu świat będzie wyglądał o wiele wyraźniej. Przed nami również zajęcia połączone z aktywnościami artystycznymi, to szczególna atrakcja, a to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji w naszej pracowni – atelier.

Ponadto podczas wakacji w GERelis – jak co roku – spędzicie czas w towarzystwie rówieśników i czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę: 2 piesków Tycjana i Romburaka, bengalskich któw – Hugona i Hebana, 2 króliczków : Begi i Lusi, zamieszkujących atelier, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków Geri i Elis kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i 2 małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek. 

Chcesz poznać więcej szczegółów wakacyjnej, 12 edycji naszego Summer Camp 2022?

Zadzwoń
500 448 262

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już teraz!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: GERelis Iwona Schwigon. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.