Home » Nyska 61

Nowa placówka Gerelis!

ADRES: UL. NYSKA 61

Otwieramy ją za:

Rozpoczynamy nowy rozdział — bajkowe kursy językowe dotarły na Nyską!


Dawno, dawno temu, za siedmioma galeriami, za siedmioma wrocławskimi krasnalami…STOP, zaczekajcie chwilę – to nie ta historia! Gerelis rozpoczyna nowy rozdział wraz z bajkowymi kursami językowymi, które już we wrześniu 2022 roku dotrą na wrocławskie Krzyki. Czy i ta opowieść zakończy się happy endem?

Więcej, niż tylko kolejna szkoła językowa we Wrocławiu


Miejsce akcji nie ulega zmianie. Zajęcia językowe dla dzieci wciąż odbywać będą się w bajkowych salach… niestety obowiązuje nas klauzula poufności i o szczegółach nie możemy powiedzieć nic więcej. Wskazówka? Spodziewajcie się… niespodziewanego — od rycerskiego zamku, poprzez amazońskie lasy, afrykańskie safari, jak myślicie, czym zaskoczymy Was tym razem?

Do szkoły zapraszamy wszystkich spragnionych wiedzy i… kawy! Zawsze marzyliśmy o miejscu idealnym, w którym rodzice mogą zaczekać na dzieci i naładować się energią na resztę dnia – stało się! Kawiarenka Gerelis już wkrótce umili pobyt w szkole całym rodzinom – kawa dla mamy, sok dla malucha, a zdrowe wypieki na wynos!

Zapomnielibyśmy! Rozdział dodatkowy opowiada o warsztatach dla najmłodszych “mama i ja”, które odbywać będą się na naszej cudownej antresoli.

Uwaga na plotki – zamieszkujące szkołę papugi nie potrafią dotrzymywać tajemnic tak dobrze jak my!

Najlepsza szkoła językowa we Wrocławiu? Nie lubimy się chwalić, ale opinie naszych kursantów mówią same za siebie:


Konkurs

– wygraj voucher na kurs o wartości 2 400 zł!

 

Nie bylibyśmy sobą, gdyby w nowej szkole językowej Gerelis miało zabraknąć czworonogów! Dlatego też w placówce na Nyskiej 61 będziecie mogli poznać dwójkę srebrnych kociaków bengalskich, których imiona to… No właśnie!

Na naszych zajęciach rozwijamy dziecięcą kreatywność, dlatego teraz macie szansę się nią wykazać i wygrać voucher na kurs językowy o wartości 2400 zł! Organizujemy konkurs, który ma wyłonić najlepsze imiona dla naszych przyszłych mieszkańców Nyskiej 61!

Szczegóły na naszym fanpage:

 

 

 

 

Kursy w nowej szkole Gerelis

W naszej nowej placówce będą bajeczne kursy językowe, prowadzone przez native speakerów! Pomagamy dzieciom całkowicie zanurzyć się w języku, a dzięki zastosowaniu metody naturalnej uczymy je języka tak samo, jak naucza się języka ojczystego. Na zajęciach mówimy wyłącznie w języku obcym! Stawiamy na rozwiązania niekojarzące się ze szkolną rutyną – uczymy bez podręczników. Dzięki nam Twoje dziecko pokocha język obcy i otworzy się na wiedzę! Z wielką satysfakcją obserwujemy, jak nasi mali łowcy przygód zaczynają mówić w języku angielskim, niemieckim lub francuskim już po pierwszych zajęciach w Gerelis!

Zapisz dziecko na bajeczne zajęcia, które sprawią, że Twój maluch zyska ładny akcent i będzie porozumiewać się niczym native!

Bajeczna przestrzeń

Zamiast szkolnej klasy: magiczne wnętrza i nauka w otoczeniu zwierząt. Brak książek, podręczników oraz szkolnych ławek!

Nauka mówienia

Zamiast przepisywania z tablicy czy nauki suchych dialogów, nieustanny kontakt z żywym językiem!

Autorski program

Zamiast powtarzania nudnych regułek – aktywna interakcja z “życiowymi” sytuacjami. Nasz program doskonaliliśmy przez lata!

Z takich właśnie składników powstaje mieszanka, dzięki której maluch poprzez interaktywną zabawę w naszych rozbudzających wyobraźnię wnętrzach bierze udział w zajęciach artystycznych, warsztatach kulinarnych, teatralnych, muzycznych, tanecznych – wszystko w języku obcym, chłonąc słowa, zdania i poprawne zasady języka obcego w sposób zupełnie naturalny – nasi native speakerzy mówią do dzieci TYLKO W JĘZYKU OBCYM!

Językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Zajęcia gramatyczne prowadzone są przez lektora bądź native speakera, który posługuję się także językiem polskim, do warsztatów konwersacyjnych delegujemy wykładowców nie mówiących po polsku.

Gerelis

Piraci i piratki

Na naszym statku pirackim dzieci uczą się języków obcych poprzez różnorodne ćwiczenia dydaktyczne, zabawy oraz aktywności teatralne (mamy całą skrzynię kostiumów!). Zajęcia odbywają się w atmosferze przygody, zaspokajają głód wiedzy o świecie i poruszają wyobraźnię. Ruch i zabawa uruchamiają kolejne mechanizmy przyswajania wiedzy.

Akademia kucharza

W naszej stylowej kuchni młodzi kucharze zdobywają pierwsze szlify w rozpoznawaniu wyjątkowej kombinacji smaków świata, zapachów i technik kulinarnych i zachowań. Co najważniejsze, umiejętności te zdobywają w języku obcym, pod czujnym okiem native speakera.

Kosmonauci

Może i nie będziemy pierwszymi ludźmi, którzy postawili swoją stopę na księżycu, ale to nasi kursanci, w trakcie zajęć,  jako pionierzy będą mogli sami odkrywać własne planety i ze swobodą nazywać je w języku obcym. Silniki aktywne, kurs obrany, wsiadacie na podkład? Za 3…2…1…

Księżniczki i rycerze

W naszej pełnej tajemnic sali magicznego lasu tworzymy atmosferę baśni, która pobudza bogatą wyobraźnię dzieci. Wykorzystujemy baśń i fantazję w zajęciach  z naciskiem na storytelling (wiemy jak dzieci lubią słuchać opowieści), zabawach oraz ćwiczeniach dydaktycznych.

Sztuka w Atelier

W naszym mistrzowskim  atelier rozwijamy umiejętności językowe odwołując się do artystycznej i kreatywnej strony dziecięcej natury. Dzieci przyswajają język obcy poprzez uruchomienie myślenia twórczego oraz aktywności manualne.

Po pierwsze: TWORZYMY MAŁE GRUPY

Tworzymy małe grupy (4-6 osób), gwarantuje to z jednej strony interakcję z rówieśnikami, a z drugiej strony pozwala zawsze nauczycielowi na poświęcenie każdemu z uczniów pełnej uwagi w maksymalnie efektywny sposób.

Po drugie: MÓWIMY TYLKO W JĘZYKU OBCYM

Nasi nauczyciele są rodzimymi użytkownikami języka, którego uczą, z dziećmi komunikują się tylko po angielsku, niemiecku lub francusku. Każde z dzieci już od pierwszego dnia zajęć ma możliwość całkowicie zanurzyć się w języku obcym.

Po trzecie: GRUPY DOSTOSOWANE WIEKIEM

Na kursach językowych dla dzieci zawsze uwzględniamy kryterium wiekowe uczestników. Przyjmujemy maluchy już od 2 roku życia. Starsze dzieci kwalifikujemy na kursy językowe przeznaczone dla młodzieży, równie ciekawe i zajmujące.

Pamiętaj, że zapisując malucha na kurs językowy dla dzieci do GERelis, oszczędzasz czas na masę innych dodatkowych zajęć pozaszkolnych i zapewniasz mu nie tylko naukę języka na wysokim poziomie, doskonałą zabawę ale również możliwość poszerzania horyzontów oraz wielostronnego rozwoju w kontakcie z native speakerami.

Zadzwoń

Gwarantujemy

 • Zróżnicowane metody nauki mając na uwadze ich maksymalną efektywność – przede wszystkim są to gry i zabawy językowe, elementy edukacji nieformalnej, chwyty i interakcje połączone z ćwiczeniami, dzięki którym dzieci natychmiast zaczynają używać języka.

 • Brak nudnych podręczników: tworząc nasz program kierowaliśmy się skutecznością metod.

 • Wszystkie materiały naukowe są w cenie kursu: nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

 • Indywidualne podejście do każdego kursanta. Doceniamy i kierujemy interakcję na zainteresowania.

 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.

 • Niesztampowy system nauczania wg autorskiego programu Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis.

 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów.

 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że dzieci zapamiętują cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.

 • Świetną lokalizację w centrum: to dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego rejonu miasta, a jeśli zdecydujesz się na samochód to 5 min. od nas znajduje się ogromny parking wielopoziomowy (godzina parkowania gratis).

Cena kursu stacjonarnego
385 PLN
miesięcznie*
 • Cena kursu za 2×60 min zajęć w tygodniu.

 • Opłata miesięczna. Płatność za kurs wnoszona jest w pięciu miesięcznych ratach.

Zapisz się!

Zarezerwuj miejsce już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.