1 miejsce w Rankingu Szkół Językowych | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » 1 miejsce w Rankingu Szkół Językowych

1 miejsce w Rankingu Szkół Językowych

Miło nam Państwa poinformować, że zajęliśmy 1 MIEJSCE w rankingu szkół językowych we Wrocławiu w 2019 roku! (wg portalu jezykowaszkola.pl)


Zawdzięczamy to m.in. naszemu autorskiemu systemowi nauczania, świetnej kadrze oraz, a może przede wszystkim pozytywnym opiniom studentów naszej szkoły, za które serdecznie dziękujemy i jest nam niezmiernie miło, ze doceniacie nasz wkład w działalność szkoły!


Stale staramy się podnosić poziom świadczonych przez nas kursów językowych, budujemy świetny klimat, cały czas starając się aby GERelis było szkołą o kameralnym charakterze, pełną zwierząt (co jest naszą przewodnią ideą!) gdzie przychodzi się z przyjemnością i z przyjemnością się wraca.


Co rusz organizujemy także nowe wydarzenia powiązane z nauką języków, także zajęcia dla dzieci wielojęzycznych oraz poznawaniem kultur w luźniejszej atmosferze.


Dziękujemy naszym studentom za docenienie naszego wkładu i najwyższą pozycję w rankingu!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.