Półkolonie językowe we Wrocławiu? Oto Summer Camp! | Gerelis Wrocław
Home » Aktualności » Angielski, półkolonie i Wrocław. Edycja 2021!

Angielski, półkolonie i Wrocław. Edycja 2021!

półkolonie-językowe-wrocław

W te wakacje zapraszamy na kolejną, 11 już edycję naszego Summer Camp 2021! To nie będą typowe półkolonie językowe z angielskim we Wrocławiu... To będzie coś lepszego! :)

Summer Camp to zajęcia dla dzieci w wieku 3-11 lat, prowadzone także w towarzystwie zwierząt (zarówno naszych szkolnych, jak i tych, które odwiedzamy w trakcie naszych wypraw).

Jeden turnus trwa 5 dni, a dzieci mają przez cały czas blisko 50 godzin zajęć z angielskiego!

To coś idealnego dla Twojego dziecka, jeśli interesują Cię półkolonie z angielskim we Wrocławiu, ferie, wakacyjne zajęcia językowe dla dzieci, językowe półkolonie z angielskim…

Nasze Summer Camp sprawią, że każdy dzień będzie inną przygodą! Co nas charakteryzuje? Odpowiadamy od razu: zaskoczy Was nasza szkoła pełna zwierząt i to, że mamy bajeczne sale! Codziennie wybieramy się na świeże powietrze! W czasie naszych zajęć możecie spełnić się kulinarne, artystyczne, muzyczne i plastyczne. 9 turnusów przez całe wakacje 2021!

Summer Camp 2021
Wakacje z językiem angielskim, półkolonie z angielskim


Trwa właśnie przedsprzedaż – zapisz się już teraz i nie strać atrakcyjnej oferty!

Plan tegorocznej 11. edycji półkolonii z angielskim oraz zapisy na Summer Camp dostępne są TUTAJ

Zastanawiasz się czy w ogóle półkolonie z angielskim są odpowiednie dla Twojego dziecka? Postaramy się rozwiać te wątpliwości!

Organizujemy językowe półkolonie we Wrocławiu od wielu lat. W tym roku to już 11. edycja! Przygotowaliśmy coś ekstra – przygodowe wakacyjne zajęcia angielskiego dla dzieci: Summer Camp 2021! Zapraszamy!

Jeden turnus trwa 5 dni, a dzieci mają przez cały czas blisko 50 godzin zajęć z angielskiego!

Od momentu powstania GERelis, organizowane przez nas półkolonie językowe we Wrocławiu, cieszyły się z roku na rok rosnącym zainteresowaniem. Mając na uwadze obecną sytuację związaną z obostrzeniami, przygotowaliśmy na tegoroczne wakacje coś specjalnego!

Nasz Summer Camp w formie zajęć językowych sprawi, że każdy dzień będzie inną przygodą! Co nas charakteryzuje? Odpowiadamy od razu: zaskoczy Was nasza szkoła pełna zwierząt oraz to, że mamy bajeczne sale – przeniesiecie się do jedynego takiego miejsca w mieście! Codziennie organizujemy zajęcia tematyczne powiązane z tematami charakteryzującymi każdy dzień! U nas nie znajdziecie szablonowych, nudnych zajęć.

W czasie trwania półkolonii możecie spełnić się artystycznie, kulinarne, muzyczne i plastyczne, a co więcej, każdego dnia czeka Was nie lada eskapada! Zapraszamy na turnusy przez całe wakacje! 

Każdy dzień to inna przygoda!

W czasie trwania naszego Summer Camp, zajęcia prowadzone są tylko ze sprawdzonymi przez nas angielskojęzycznymi native speakerami! Szczególną uwagę przywiązujemy do codziennych sytuacji językowych, dzięki czemu wyrabiamy u dzieci odpowiednie reakcje!

Pozwólcie, że uchylimy rąbka tajemnicy.

Zastanawialiście się czy można połączyć kilka rodzajów aktywności, w taki sposób aby wyszła z tego prawdziwie „wybuchowa” mieszanka? To wszystko zawsze w towarzystwie zwierząt i w otoczeniu języka angielskiego z dużą dawką aktywnością na świeżym powietrzu? Dla nas to nic trudnego – jesteśmy w tym specjalistami! Nasze półkolonie cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a najlepszą rekomendacją niech będzie to, że uczestnicy naszych „ekspedycji” wracają do nas zadowoleni z roku na rok!

Jak wyglądają nasze Summer Campy?

 • Nasz Summer Camp daje możliwość zapisu na jeden (lub więcej) z 9 turnusów, przez całe wakacje.
 • Oznacza to, że w tygodniu dzieci mają zapewniony kontakt z żywym językiem i native speakerami przez blisko 50 godzin!
 • Ponadto zapewniamy zawsze świetną zabawę z językiem podczas zajęć: bardzo bogaty program z 2 atrakcjami dziennie – np. wycieczka, wyjście na powietrze + zajęcia tematyczne powiązane z tematem dnia, które pozwolą utrwalić poznane słownictwo i wyrażenia.
 • W tym roku, pomimo tego, jak wygląda sytuacja z obostrzeniami, mamy świetny plan powiązania zajęć tematycznie z każdym dniem z osobna – czeka nas mnóstwo frajdy w każdego dnia!
 • Podczas Summer Camp 2021 będą zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa – każdy rodzić otrzyma od nas szczegółowe informacje na ten temat.
Zobaczcie jak było w czasie ostatniej edycji Summer Camp 2020!
Archiwalne zdjęcie przedstawiające podsumowanie Summer Camp 2020 w GERelis Wrocław.

Więcej zdjęć znajdziesz na naszym fanpage: Gerelis szkoła językowa Wrocław. Więcej zdjęć z półkolonii letnich Summer Camp i ferii Winter Camp znajdziecie pod hashtagami #summercamp #wintercamp #gerelis

Cena turnusu Summer Camp 2021 w przedsprzedaży:
 • I pula: od 699 zł
 • II pula: od 749 zł
 • III pula: od 799 zł

Nie zwlekaj, liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona!

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci od 3 do 11 lat.

Zadzwoń

Zadzwoń teraz
500 448 262

Możesz zapisać się także poprzez formularz na naszej stronie www

Summer Camp 2021 w GERelis

Spędzając wakacje w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu!
Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia podczas półkolonii i zajęć językowych odbywają się przez całe wakacje – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierzaków, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Wakacje z angielskim, zwierzętami i zabawą?

Zdecydowanie jesteśmy pewni, że Twoje dziecko poradzi sobie doskonale w czasie trwania naszych wakacji z angielskim 2021! Podczas półkolonii we Wrocławiu zawsze możecie liczyć na świetną zabawę i doskonale spędzony czas w otoczeniu zwierząt. Nie mamy wątpliwości – nie będzie czasu na nudę! Ilekroć my łączymy angielski z zabawą, zawsze z tych składników powstają niezapomniane atrakcje dla dzieci!

Zajęcia kulinarne, artystyczne, naukowe, muzyczne, plastyczne… mnóstwo przygód i odwiedzin niezwykłych miejsc! Na koniec dyskoteka w naszej sali w świetle laserów i świetlnych kul! Wakacje coraz bliżej – czas zabawy nadchodzi wielkimi krokami! Jeśli kochacie zwierzęta to dobrze trafiliście!

Szkoła pełna zwierząt!

Zwierzaki, to jest to, co charakteryzuje i wyróżnia naszą szkołę! Bez najmniejszych wątpliwości pozytywnie i sprawia, że zawsze dzieje się coś ciekawego! Szczególnie uczymy dzieci opieki nad zwierzętami i jak się w stosunku do nich zachować. Podczas jednego z dnia półkolonii letnich mamy specjalne zajęcia z opieki i karmienia zwierząt i tego jak się nimi zająć; dodatkowo uczymy na jakie bodźce zwierzaki reagują i jak się w stosunku do nich zachować. Zwierzęta są u nas w szkole oczywiście przez cały czas – nie tylko w czasie półkolonii ale i przez cały semestr 🙂

Wrocław: niesamowite półkolonie z angielskim dla dzieci.

W planach mamy sporą dawkę aktywności na świeżym powietrzu. Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko – każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych każdy odnajdzie swoje być może powołanie (: w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Obiady zapewnią nam profesjonalni kucharze 🙂

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim! Dla dzieci kontakt z językiem codziennym to wspaniała nauka  poprzez reagowanie na różne sytuacje. Najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz ciekawych zajęć wakacyjnych dla dzieci połączonych z nauką angielskiego, bardzo dobrze trafiłeś, robimy to już od przeszło 11 lat!


W tym roku planujemy większość zajęć na świeżym powietrzu, ale nie zabraknie też, jak co roku, świetnej zabawy i atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień naszego Summer Campu 2021 w GERelis wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi aktywnościami!Ruszamy z najnowszą edycją naszych półkolonii językowych Summer Camp 2021! Jak co roku będziemy się świetnie bawić zarówno podczas niesamowitych codziennych wycieczek, jak i na miejscu w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły! Każdy dzień Summer Camp z GERelis wypełniony jest niesamowitymi atrakcjami – nie znajdziecie tego w żadnej innej ofercie!

Zobaczcie co czeka nas w Wakacje 2021! Pełny plan półkolonii możecie wraz ze szczegółowym opisem możecie znaleźć TUTAJ

1. Poniedziałek: Rancho. Cowboys & cowgirls! Na koń!

2. Wtorek: Ahoj! Wszystkie ręce na pokład! Wyruszamy w rejs! 

3. Środa: Odjazd! Wyprawa pociągiem na skraj cywilizacji.

4. Czwartek: Jak zmienić zwyczajny spacer w przygodę.

5. Piątek: Wyprawa pociągiem i aktywność w parku.  

Do zobaczenia!

W cenę wliczone jest ubezpieczenie, wyżywienie oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę!


Cena turnusu
 • I pula: od 699 zł
 • II pula: od 749 zł
 • III pula: od 799 zł

Szukasz półkolonii letnich we Wrocławiu? Dzieci uwielbiają nasze Summer Camp!

Uwaga! Ceny biletów szybko się zmieniają, a liczba tych objętych promocją jest ograniczona. Nie zwlekajcie 🙂

Zadzwoń

Summer Camp przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat

Zadzwoń teraz
500 448 262

Możesz zapisać się także poprzez formularz na naszej stronie www

Oto dlaczego warto zapisać się na nasze półkolonie czy wakacyjne zajęcia językowe dla dzieci, Summer Camp

 • po pierwsze: zapewniasz doskonałą zabawę dla swojego dziecka!
 • po drugie: jeden turnus (czyli 5 dni) to blisko 50 godzin angielskiego – „żywego języka”!
 • po trzecie: codziennie wycieczki i tematyczne zajęcia w szkole!
 • i po czwarte: za każdym razem dzieje się tu coś nowego!
 • Pamiętajcie: łączymy półkolonie w mieście z półkoloniami na wsi!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.