Półkolonie językowe we Wrocławiu 2020 | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Półkolonie językowe we Wrocławiu 2020

Półkolonie językowe we Wrocławiu 2020

Summer Camp 2020: półkolonie językowe we Wrocławiu

Już w te wakacje zapraszamy na kolejną, już 10 EDYCJĘ naszego Summer Camp 2020! Półkolonie językowe z angielskim we Wrocławiu dla dzieci (4-11 lat) w towarzystwie zwierząt.

Jeden turnus: 5 dni; język angielski: blisko 50 godzin!

Półkolonie z angielskim we Wrocławiu.

Językowe półkolonie letnie 2020 z angielskim sprawią, że każdy dzień będzie inną przygodą! Co nas charakteryzuje? Odpowiadamy od razu: zaskoczy Was nasza szkoła pełna zwierząt i to, że mamy bajeczne sale! Codziennie wybieramy się na wycieczki w inne niesamowite miejsca gdzie będziecie mogli spotkać zamieszkujące je zwierzęta! W czasie naszych zajęć możecie spełnić się kulinarne, artystyczne, muzyczne i plastyczne. Zajęcia ze zwierzętami i dogoterapia. Turnusy przez całe wakacje!

Summer Camp 2020, w tym roku większość zajęć na świeżym powietrzu!
Półkolonie językowe z angielskim we Wrocławiu 2020

Zastanawiasz się czy półkolonie są odpowiednie dla Twojego dziecka? Postaramy się rozwiać te wątpliwości!

Każdy dzień to inna przygoda!

W czasie trwania naszego Summer Campu, półkolonii językowych w czasie wakacji 2020, zajęcia prowadzone są tylko ze sprawdzonymi przez nas angielskojęzycznymi native speakerami! Szczególną uwagę przywiązujemy do codziennych sytuacji językowych, dzięki czemu wyrabiamy u dzieci odpowiednie reakcje!

Pozwólcie, że uchylimy rąbka tajemnicy. Zastanawialiście się czy można połączyć kilka rodzajów aktywności, w taki sposób aby wyszła z tego prawdziwie „wybuchowa” mieszanka? Po pierwsze półkolonie w mieście, po drugie półkolonie na wsi, a to wszystko zawsze w towarzystwie zwierząt i w otoczeniu języka angielskiego i aktywnością na świeżym powietrzu!

https://www.facebook.com/gereliswroclaw/
Więcej zdjęć z SUMMER CAMP w GERelis możecie zobaczyć na naszym profilu facebookowym. Aktualizujemy codziennie na bieżąco!
 • Summer Camp daje możliwość zapisu na jeden (lub więcej) z 9 turnusów, przez całe wakacje.
 • Oznacza to, że w tygodniu dzieci mają zapewniony kontakt z żywym językiem i native speakerami przez blisko 50 godzin!
 • Ponadto zapewniamy zawsze świetną zabawę z językiem podczas zajęć: bardzo bogaty program z 2 atrakcjami dziennie – wycieczka + zajęcia tematyczne powiązane z wycieczkami, które pozwolą utrwalić poznane słownictwo i wyrażenia.
 • Cechą szczególną naszych wakacji jest zawsze to, że podczas wycieczek odwiedzamy niesamowite i wyjątkowe miejsca!
 • W tym roku większość aktywności i atrakcji będzie odbywać się na świeżym powietrzu.
 • Podczas Summer Camp będą zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa – każdy rodzić otrzyma od nas szczegółowe informacje na ten temat.
Aktualna cena 695 zł

Przy zapisie rodzeństwa lub więcej niż jednego dziecka, czeka Cię atrakcyjna zniżka!
Zapytaj o więcej!

Uwaga! Zostały ostatnie miejsca

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci od 4 do 11 lat
9 turnusów przez całe wakacje!

Zadzwoń

Zadzwoń teraz
500 448 262

Możesz zapisać się także poprzez formularz na naszej stronie www

Summer Camp 2020 w GERelis

Spędzając wakacje w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu!
Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia podczas półkolonii odbywają się przez całe wakacje – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierzaków, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Wakacje z angielskim, zwierzętami i zabawą?

Zdecydowanie jesteśmy pewni, że Twoje dziecko poradzi sobie doskonale w czasie trwania naszych wakacji z angielskim 2020! Podczas naszych półkolonii zawsze możecie liczyć na świetną zabawę i świetnie spędzony czas w otoczeniu zwierząt. Nie mamy wątpliwości – nigdy nie będzie mieli czasu na nudę! Ilekroć my łączymy angielski z zabawą, zawsze z tych składników powstają niesamowite rzeczy dla dzieciaków.

Zajęcia kulinarne, artystyczne, naukowe, muzyczne, plastyczne… mnóstwo przygód i odwiedzin niezwykłych miejsc! Na koniec dyskoteka w naszej sali w świetle laserów i świetlnych kul! Wakacje coraz bliżej – czas zabawy nadchodzi wielkimi krokami! Jeśli kochacie zwierzęta to dobrze trafiliście!

Szkoła pełna zwierząt!

Zwierzaki, to jest to, co charakteryzuje i wyróżnia naszą szkołę! Bez najmniejszych wątpliwości pozytywnie i sprawia, że zawsze dzieje się coś ciekawego! Szczególnie uczymy dzieci opieki nad zwierzętami i jak się w stosunku do nich zachować. Podczas jednego z dnia półkolonii letnich mamy specjalne zajęcia z opieki i karmienia zwierząt i tego jak się nimi zająć; dodatkowo uczymy na jakie bodźce zwierzaki reagują i jak się w stosunku do nich zachować. Zwierzęta są u nas w szkole oczywiście przez cały czas – nie tylko w czasie półkolonii ale i przez cały semestr 🙂

W czasie półkolonie odwiedzamy też wiele miejsc, gdzie będziecie mogli spotkać zwierzęta je zamieszkujące: kozy, konie, owce, kaczki, kurczaki, króliki, gęsi…!

Wrocław: niesamowite wakacje językowe dla dzieci 

W planach mamy odwiedziny tajemniczych miejsc. Niektóre z nich może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami! Normalnie nie dostępna co dnia, w czasie wakacji z angielskim otworzą swe podwoje! Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko – każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi). Obiady zapewnią nam profesjonalni kucharze 🙂 Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim! Dla dzieci kontakt z językiem codziennym to wspaniała nauka  poprzez reagowanie na różne sytuacje. Najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim! Dla dzieci kontakt z językiem codziennym to wspaniała nauka  poprzez reagowanie na różne sytuacje. Najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz ciekawych zajęć wakacyjnych dla dzieci połączonych z nauką angielskiego, bardzo dobrze trafiłeś, robimy to już od 10 lat!


Szczegółowy harmonogram półkolonii jest już dostępny!

W tym roku planujemy większość zajęć na świeżym powietrzu ale nie zabraknie też, jak co roku, świetnej zabawy i atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień naszego Summer Campu 2020 z GERelis wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi aktywnościami!

Od poniedziałku do piątku zbieramy się między 07.30 a 08.30 w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze. Dzieci można odbierać zaraz po podwieczorku w godzinach 16.00-16.30 – oczywiście odbiór we wcześniejszych godzinach jest również możliwy.Ciekawi Was jak było w zeszłym roku? Przekonajcie się sami jak minęły nam ostatnie wakacje podczas Summer Camp 2019. Zobaczcie galerię zdjęć i przeczytajcie jak mijał nam czas!

 • Poniedziałek: Dzień kowbojów i kowbojekSpotkanie z końmi, kucykami w stadninie i oczywiście przejażdżki konne!  Zaraz po zbiórce i wspólnie przygotowanym zdrowym i pełnowartościowym śniadaniu, wyruszyliśmy w teren! Wybieraliśmy się na ranczo, na którym oprócz atrakcji ze zwierzętami robiliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski, a przy okazji uczyliśmy się i śpiewaliśmy angielskie piosenki! Po powrocie do szkoły, odbywały się zajęcia z zamieszkującymi ją zwierzakami: rybkami, żółwiami, myszoskoczkami i królikami – dzieci dowiedziały się jak się z nimi obchodzić i czym karmić, Jak każdego dnia dzieci same przygotowywały wspólnie podwieczorek.
 • Wtorek:  Wypłyneliśmy w rejs. Rejs prywatnym statkiem po Odrze! Zbieramy cumy i odpływamy! Mieliśmy specjalnie dla nas wyjęty cały statek! Można było zobaczyć jak wygląda Wrocław z trochę innej perspektywy, przepłynąć pod mostami i pomiędzy wyspami. Kto dostrzegł najwięcej “ukrytych”, zaskakujących tajemniczych miejsc? Można było zobaczyć jak się steruje statkiem i jak się pływa po niemałej rzece jaka przepływa przez miasto. 
  Po powrocie zbiórka w naszej pracowni artystycznej! Warsztaty lalkarskie poprowadzi prawdziwa wrocławska artystka, która potrafi wykreować magiczne przedmioty szczególnie ze zwykłych rzeczy!
 • Środa: Ekspedycja “Marines”.  Wyjazd do tajnej Bazy Wojskowej. Udało nam się zdobyć pozwolenie na zwiedzanie prawdziwej bazy wojskowej i na co dzień niedostępnego, ukrytego (o którym mało kto wie) muzeum na jej terenie. Na miejscu wycieczka po wielkim terenie gdzie można było zobaczyć mnóstwo pojazdów wojskowych i specjalistycznych, różnego rodzaju sprzęt. Można było wejść do schronu albo do okopów, co więcej: zobaczyć jak się rozminowuje miasto i  znalezione niewybuchy bomb z czasów II Wojny Światowej? Mieliśmy eskortę, więc każdy będzie czuł się bezpiecznie! 
  Następnie, po całym dniu czas na chwilę zabawy w naszej sali kosmicznej! Zabawa w stylu Sensoplastyka ®. To był prawdziwy odlot!
 • Czwartek: Biała Flota wzywa!  Wejście na zabytkowe statki cumujące we Wrocławiu. Wiedzieliście, że we Wrocławiu zacumowany jest prawdziwy, wybudowany niegdyś w Holandii parowiec?!  Wyruszyliśmy na wrocławską “Mississippi” niczym Ernest Hemingway! W planie oczywiście przejazd kolejką linową – Polinką – na drugi brzeg Odry. Po parowcu i innych dawnych statkach oprowadzili nas prawdziwi marynarze. Zajęcia w kapitańskich kajutach z wiązania węzłów i opowieści o pracy na statku. 
  Po powrocie do szkoły jeszcze więcej “morskich prac”: robiliśmy flagi Międzynarodowego Kodu Sygnałowego i poznawaliśmy ich znacznie.
 • Piątek: Wyprawa pociągiem i aktywność w parku.  Jedziemy pociągiem na kraniec miasta, a następnie idziemy do super labiryntu w parku. Niezaprzeczalnie piątek to wycieczka pociągiem! Dojechaliśmy do stacji Brochów i potem dalej do super parku, gdzie szemrzą strumyki, woda płynie kanałami i znajduje się przepiękny staw oraz… tajemniczy labirynt! Grę miejska z ukrytymi zagadkami! Do parku bierzemy ze sobą nasze szkolne pieski: w parku zajęcia z dogoterapii i tresury: jak obchodzić się z psem i jak sprawić by wykonywał nasze komendy, a także jak psy reagują na różne bodźce. Każdy miał możliwość wyściskać, poturlać się razem z naszymi pupilami. Dogoterapia „pełnym pyskiem”! W drodze powrotnej czekał na nas obiad w pobliskiej restauracji. 
  Pod koniec dnia dyskoteka w świetle laserów i świecących kul oraz baniek mydlanych. Przed wyjściem rozdanie dyplomów i wspólne zdjęcia na pamiątkę dla każdego!

Więcej zdjęć z półkolonii letnich Summer Camp 2019 możecie zobaczyć na naszym facebookowym fanpage’u oraz pod hashtagami #gerelis #summercamp

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę!


Aktualna cena 695 zł

Przy zapisie rodzeństwa lub więcej niż jednego dziecka, czeka Cię atrakcyjna zniżka!
Zapytaj o więcej!

Uwaga! Zostały ostatnie miejsca

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci od 4 do 11 lat
9 turnusów przez całe wakacje!

Zadzwoń

Zadzwoń teraz
500 448 262

Możesz zapisać się także poprzez formularz na naszej stronie www

Oto dlaczego warto zapisać się na nasze półkolonie, zarówno Summer Campy i Winter Campy podczas ferii zimowych: 

 • po pierwsze: zapewniasz doskonałą zabawę dla swojego dziecka!
 • po drugie: jeden turnus (czyli 5 dni) to blisko 50 godzin angielskiego – „żywego języka”!
 • po trzecie: codziennie wycieczki i tematyczne zajęcia w szkole!
 • i po czwarte: za każdym razem dzieje się tu coś nowego!
 • Pamiętajcie: łączymy półkolonie w mieście z półkoloniami na wsi!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.