Półkolonie 2022? Oto wakacje Summer Camp w Gerelis we Wrocławu!
Home » Aktualności » Angielski, półkolonie i Wrocław. Summer Camp 2022!

Angielski, półkolonie i Wrocław. Summer Camp 2022!

Półkolonie z angielskim we Wrocławiu Wakacje 2022

W wakacje 2022 zapraszamy na kolejną, 12 już edycję naszego Summer Camp! To nie będą typowe półkolonie językowe z angielskim we Wrocławiu... To będzie coś lepszego! :)

Wakacyjny Summer Camp 2022 to zajęcia w formie językowych półkolonii dla dzieci w wieku 3-11 lat. Prowadzone są tylko z native speakerami, a dodatkowo, czego prawdopodobnie się nie spodziewacie, w  naszej szkole spotkacie pełno zwierząt, które ją zamieszkują. Towarzystwa czworonogów (choć nie tylko) nie zabraknie także podczas naszych codziennych wypraw!

Jeden turnus trwa 5 dni, a dzieci mają przez cały czas blisko 50 godzin zajęć z angielskiego!

To coś idealnego dla Twojego dziecka, jeśli interesuje Cię zapewnienie dziecku szalonego czasu pełnego ciekawych aktywności, a dodatkowo „zanurzenia” w języku angielskim! 

Nasz Summer Camp sprawi, że każdy dzień będzie inną przygodą! Co nas charakteryzuje? Odpowiadamy od razu: zaskoczy Was nasza szkoła pełna zwierząt i to, że mamy bajeczne sale! Codziennie wybieramy się na świeże powietrze! W czasie naszych zajęć możecie spełnić się kulinarne, artystyczne, muzyczne i plastyczne. 9 turnusów przez całe wakacje 2022!


Trwa właśnie przedsprzedaż – zapisz się już teraz i nie strać atrakcyjnej oferty!

Plan tegorocznej 12. edycji półkolonii z językiem angielskim oraz zapisy na Summer 2022 dostępne są TUTAJ

Zastanawiasz się czy w ogóle półkolonie z angielskim są odpowiednie dla Twojego dziecka? Postaramy się rozwiać te wątpliwości!

Organizujemy językowe półkolonie we Wrocławiu od wielu lat. W tym roku to już 12. edycja! Jak zwykle przygotowaliśmy coś ekstra: przygodowe zajęcia z angielskiego dla dzieci: SummerCamp 2022! Zapraszamy!

Jeden turnus trwa 5 dni, w rzeczywistości to blisko 50 godzin zajęć z angielskiego!

Od momentu powstania Gerelis, organizowane przez nas półkolonie językowe we Wrocławiu, cieszyły się z roku na rok rosnącym zainteresowaniem. W czasie tej edycji odwiedzimy niesamowite miejsca, a po powrocie do szkoły czeka Was dodatkowa dawka wrażeń! Zajęcia prowadzone są tylko z native speakerami.

Nasz Summer Camp w formie zajęć językowych sprawi, że każdy dzień będzie inną przygodą! Co nas charakteryzuje? Odpowiadamy od razu: zaskoczy Was nasza szkoła pełna zwierząt oraz to, że mamy bajeczne sale – przeniesiecie się do jedynego takiego miejsca we Wrocławiu! Codziennie organizujemy zajęcia tematyczne powiązane z tematami charakteryzującymi każdy dzień! U nas nie znajdziecie szablonowych, nudnych zajęć.

Jest mnóstwo powodów dla których warto spędzić z nami nadchodzące wakacje: w czasie trwania półkolonii możecie spełnić się artystycznie, kulinarne, muzyczne i plastyczne, a co więcej, każdego dnia czeka Was nie lada eskapada! Zapraszamy na turnusy przez całe wakacje 2022! Sprawdźcie poniżej jak to robimy!

Półkolonie językowe gdzie każdy dzień to inna przygoda!

W czasie trwania naszego Summer Camp, zajęcia prowadzone są tylko ze sprawdzonymi przez nas angielskojęzycznymi native speakerami! Zapewniamy, że każdy sobie poradzi! Szczególną uwagę przywiązujemy do codziennych sytuacji językowych, dzięki czemu wyrabiamy u dzieci odpowiednie reakcje!

Pozwólcie, że uchylimy rąbka tajemnicy...

Po pierwsze: czy zastanawialiście się czy w ogóle można połączyć kilka rodzajów aktywności, w taki sposób aby wyszła z tego prawdziwie „wybuchowa” mieszanka? Po drugie: sprawić aby to wszystko zawsze odbywało się w towarzystwie zwierząt, i najważniejsze: zrobić to w otoczeniu języka angielskiego, z dużą dawką aktywnością na świeżym powietrzu? Dla nas to nic trudnego – jesteśmy w tym specjalistami! Nasze półkolonie cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a najlepszą rekomendacją niech będzie to, że uczestnicy naszych „ekspedycji” wracają do nas zadowoleni z roku na rok!

Jak wyglądają nasze Summer Campy – wakacje z angielskim?

 • Nasz Summer Camp daje możliwość zapisu na jeden (lub więcej) z 9 turnusów, przez całe wakacje 2022.
 • Oznacza to, że w tygodniu dzieci mają zapewniony kontakt z żywym językiem i native speakerami przez blisko 50 godzin!
 • Ponadto zapewniamy zawsze świetną zabawę z językiem podczas zajęć: bardzo bogaty program z 2 atrakcjami dziennie – np. wycieczka, wyjście na powietrze + aktywne zajęcia tematyczne powiązane z tematem dnia, które utrwalają poznane słownictwo i wyrażenia i każdemu pozwolą wykazać się w przeróżny sposób – czeka nas mnóstwo frajdy w każdego dnia!
 • Podczas Summer Camp 2022 będą zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa – każdy rodzić otrzyma od nas szczegółowe informacje na ten temat.
Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z poprzednich edycji, znajdziecie je na naszym fanpage: Gerelis szkoła językowa Wrocław. Więcej zdjęć z półkolonii letnich Summer Camp i ferii Winter Camp znajdziecie pod hashtagami #summercamp #wintercamp #gerelis https://www.facebook.com/hashtag/summercampgerelis

U nas każdy dzień to inna przygoda!

Wakacyjny Summer Camp 2022 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 11 lat.
I turnus: 27 czerwca – 1 lipca 
II turnus: 4 – 8 lipca
III turnus: 11-15 lipca
IV turnus: 18-22 lipca
V turnus: 25-29 lipca
VI turnus: 1-5 sierpnia
VII turnus: 8-12 sierpnia
VIII turnus: 15-18 sierpnia
IX turnus: 22-26 sierpnia 

Cena promocyjna tylko do końca kwietnia!

Zadzwoń

sprawdź szczegóły i program

Wakacje, czas wolny – spędź go aktywnie i przeżyj niezapomniane przygody!

Spędzając wakacje w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu!
Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia w formie winter Camp odbywają się przez cały okres trwania ferii zimowych – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierzaków, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Ferie i wakacje z angielskim, zwierzętami i zabawą?

Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko poradzi sobie doskonale w czasie trwania naszych wakacji z angielskim! Podczas półkolonii we Wrocławiu zawsze możecie liczyć na świetną zabawę i doskonale spędzony czas w otoczeniu zwierząt. Nie mamy wątpliwości – nie będzie czasu na nudę! Ilekroć my łączymy angielski z zabawą, zawsze z tych składników powstają niezapomniane atrakcje dla dzieci!

Możemy wyliczać długo: zajęcia kulinarne, artystyczne, naukowe, muzyczne, plastyczne… a dodatkowo mnóstwo przygód i odwiedzin niezwykłych miejsc! Z pewnością, jeśli jeszcze kochacie zwierzęta, to świetnie trafiliście! Dodatkowo, dyskoteka w naszej sali w świetle laserów i świetlnych kul to wspaniałe zakończenie tygodnia! Ferie już coraz bliżej, niezaprzeczalnie czas zabawy nadchodzi wielkimi krokami!

Szkoła pełna zwierząt, a to wszystko w centrum Wrocławia!

Zwierzaki! To jest to, co charakteryzuje i wyróżnia naszą szkołę! Nie tylko my, ale i nasi podopieczni, bez najmniejszych wątpliwości stwierdzamy, że pozytywny i relaksujący wpływ zwierząt wpływa świetnie na naukę, a przy okazji zawsze dzieje się coś ciekawego! Będąc odpowiedzialni za naszych podopiecznych, szczególnie uczymy dzieci opieki nad zwierzętami i jak się w stosunku do nich zachować. Podczas jednego dnia z naszych półkolonii, mamy specjalne zajęcia z opieki i karmienia zwierząt oraz tego jak się nimi zająć; dodatkowo uczymy na jakie bodźce zwierzaki reagują i jak się w stosunku do nich zachować. Miejcie na uwadze to, że zwierzęta są u nas w szkole oczywiście przez cały czas – nie tylko w czasie półkolonii ale i przez cały semestr 🙂

Wrocław: niesamowite półkolonie z angielskim dla dzieci.

W planach mamy sporą dawkę aktywności na świeżym powietrzu, a tuż po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko. Możecie być pewni, że każdego dnia podczas warsztatów językowo-kulinarnych, każdy odnajdzie swoje powołanie (: Co istotne, w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Warto nadmienić, że obiady zapewnią nam profesjonalni kucharze 🙂

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim, co bezsprzecznie dla dzieci jest wspaniałą formą nauki i daje im szansę na reagowanie w różnych sytuacjach. Najlepszy sposób nauki języka, którego efekty można niewątpliwie wykorzystać już tego samego dnia. Poprzez zaangażowanie w działanie, osiąga się rezultat utrwalenia wiedzy w najlepszy sposób!

Jeśli szukasz ciekawych zajęć w formie półkolonii połączonych z nauką angielskiego, to gwarantujemy – bardzo dobrze trafiłeś! Robimy to już od przeszło 12 lat!


W tym roku planujemy większość zajęć na świeżym powietrzu, z pewnością też nie zabraknie, jak co roku, świetnej zabawy i atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień naszych półkolonii wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi aktywnościami, czego możecie być pewni!Na zakończenie pamiętajcie, że możecie załapać się na jedną z naszych smakowitych promocji – śledźcie naszą stronę uważnie lub skontaktujcie się z nami telefonicznie w sprawie szczegółów – im szybciej tym lepiej!

Pamiętajcie też, że Summer Camp w Gerelis to przede wszystkim czas, jak co roku, na świetną zabawę, zarówno podczas niesamowitych codziennych wycieczek, jak i na miejscu w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły! Każdy dzień Summer Camp z wypełniony jest niesamowitymi atrakcjami, gwarantujemy nie znajdziecie tego w żadnej innej ofercie!

Oto jak przedstawia się plan na nadchodzące wakacje 2022:

1. Poniedziałek: po pierwsze: Rancho. Cowboys & cowgirls! Na koń!

Półkolonie językowe we Wrocławiu: Poniedziałek Summer Camp w Gerelis. Po pierwsze: Wycieczka na rancho.

2. Wtorek: po drugie: Halo? Komunikacja to podstawa! Wycieczka do muzeum poczty i warsztaty naukowe! 

Wtorek Summer Camp w Gerelis. Wakacje z językiem angielskim. Sposoby komunikacji, muzeum poczty i warsztaty naukowe.

3. Środa: po trzecie: Odjazd! Wyprawa pociągiem na skraj cywilizacji.

Półkolonie językowe we Wrocławiu: 
Środa Summer Camp w Gerelis. Po czwarte: Wycieczka na "skraj świata".

4. Czwartek: po czwarte: Odwiedzamy Dworzec Główny i sprawdzamy jego zakamarki!

Czwartek Summer Camp w Gerelis. Wakacje z językiem angielskim. Tajemnice Dworca Głównego.

5. Piątek: po piąte: Ostatnia misja – gra terenowa w parku i wielkoformatowe malowanie.  

Piątek Summer Camp w Gerelis. Wakacje z językiem angielskim. Gra miejska w parku i wielkoformatowe malowanie.

Do zobaczenia!

W cenę wliczone jest ubezpieczenie, wyżywienie oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę!


Cena turnusu
 • I pula: ..
 • II pula: ..
 • III pula: ..

Szukasz wakacyjnych półkolonii we Wrocławiu? Dzieci uwielbiają nasze Summer Campy!

Uwaga! Ceny biletów szybko się zmieniają, a liczba tych objętych promocją jest ograniczona. Nie zwlekajcie 🙂

Zadzwoń

Summer Camp przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat

Zadzwoń teraz
500 448 262

Oto dlaczego warto zapisać się na nasze półkolonie językowe z angielskim dla dzieci we Wrocławiu:

 • po pierwsze: zapewniasz doskonałą zabawę dla swojego dziecka!
 • po drugie: jeden turnus (czyli 5 dni) to blisko 50 godzin angielskiego „żywego języka”!
 • po trzecie: codziennie wycieczki i tematyczne zajęcia w szkole!
 • i po czwarte: za każdym razem dzieje się tu coś nowego!
 • Pamiętajcie: półkolonie w mieście to odkrywanie "tajemniczych" miejsc!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.