Półkolonie, ferie językowe we Wrocławiu 2020 – GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Półkolonie, ferie językowe we Wrocławiu 2020

Półkolonie, ferie językowe we Wrocławiu 2020

Organizujemy półkolonie i ferie językowe we Wrocławiu dla dzieci (4-10 lat).

Jeden turnus: 5 dni; język angielski: blisko 50 godzin!

Półkolonie we Wrocławiu.

Językowe półkolonie w ferie zimowe 2020 z angielskim sprawią, że każdy dzień będzie inną przygodą! Co nas charakteryzuje? Odpowiadamy od razu: zaskoczy Was nasza szkoła pełna zwierząt i to, że mamy bajeczne sale! Codziennie wybieramy się na wycieczki w inne niesamowite  miejsca! W czasie naszych zajęć możecie spełnić się kulinarne, artystyczne, muzyczne i plastyczne. Zajęcia ze zwierzętami i dogoterapia. Turnusy przez całe ferie! 

Sprawdź harmonogram półkolonii zimowych Winter Camp 2020 i zapisz się już teraz! 

Zastanawiasz się czy półkolonie są odpowiednie dla Twojego dziecka? Postaramy się rozwiać te wątpliwości!

Półkolonie, ferie językowe we Wrocławiu 2020
Półkolonie, ferie językowe we Wrocławiu 2020

Każdy dzień to inna przygoda!

W czasie trwania naszego Winter Campu, półkolonii językowych w czasie ferii zimowych zajęcia prowadzone są tylko ze sprawdzonymi przez nas angielskojęzycznymi native speakerami! Szczególną uwagę przywiązujemy do codziennych sytuacji językowych, dzięki czemu wyrabia się odpowiednie reakcje!

Harmonogram. Jak co roku będziemy się świetnie bawić podczas różnych atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień naszego Winter Campu 2020 z GERelis wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami.

Zapisz dziecko teraz i zaoszczędź 50 zł z 685 zł na 635 zł

585 zł dla obecnych kursantów i zeszłorocznych uczestników

Półkolonie są dla dzieci od 4 do 10 lat
1 – Turnus: 10 -14 Luty 2020
2 – Turnus: 17 – 21 Luty 2020

Zadzwoń

Zadzwoń teraz
500 448 262

Spędzając ferie w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu!
Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia w naszej szkole odbywają się przez całe ferie – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierząt, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Ferie z angielskim + zabawa? Winter Camp 2020 w GERelis!

Zdecydowanie jesteśmy pewni, że Twoje dziecko poradzi sobie doskonale w czasie trwania ferii zimowych z angielskim w GERelis!  Podczas naszych półkolonii zawsze jest świetna zabawa. Nie mamy wątpliwości – nigdy nie będzie czasu na nudę! Ilekroć łączymy angielski plus zabawę: połączenie tych dwóch składników zawsze skutkuje czymś niesamowitym dla dzieci.

Zajęcia kulinarne, artystyczne, naukowe, muzyczne, plastyczne… mnóstwo przygód i odwiedzin niesamowitych miejsc! Na koniec dyskoteka w naszej sali w świetle laserów i świetlnych kul! Ferie zimowe coraz bliżej i czas zabawy!

Szkoła pełna zwierząt!

Zwierzaki, to jest to, co charakteryzuje i wyróżnia naszą szkołę! Bez najmniejszych wątpliwości pozytywnie i sprawia, że zawsze dzieje się coś ciekawego! Szczególnie uczymy dzieci opieki nad zwierzętami i jak się w stosunku do nich zachować. Podczas jednego z dnia ferii zimowych mamy specjalne zajęcia z karmienia zwierzaków i tego jak się nimi zająć; dodatkowo uczymy na jakie bodźce zwierzaki reagują i jak się w stosunku do nich zachować. Zwierzaki są u nas w szkole oczywiście przez cały czas – nie tylko w czasie półkolonii ale i przez cały semestr 🙂

Wrocław: niesamowite ferie językowe dla dzieci 

W planach mamy odwiedziny tajemniczych miejsc. Niektóre z nich może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami! Normalnie nie dostępna co dnia, w czasie wakacji z angielskim otworzą swe podwoje! Szaleństwa i zabawa to jedno, a następnie czas na jedzonko! Gdy nadejdzie czas na jedzonko, co dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi). Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim! Dla dzieci kontakt z językiem codziennym to wspaniała nauka  poprzez reagowanie na różne sytuacje. Najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz ferii zimowych i półkolonii językowych dla dzieci, bardzo dobrze trafiłeś, robimy to już od 10 lat!


Ciekawi Was jak było na ostatnich feriach zimowych WINTER CAMP 2019? Zobaczcie kilka zdjęć poniżej!

Odwiedziliśmy wielkie laboratorium na Politechnice Wrocławskiej – tam przeprowadziliśmy różne eksperymenty m.in. wiedzieliście kiedyś jak wybucha mąka czy inne substancje, które można znaleźć w każdej kuchni?

Byliśmy w jednostce ratowniczo-gaśniczej straży pożarnej! Zwiedzaliśmy cała jednostkę, garaże wielkich wozów strażackich, dyspozytornię i inne super miejsca.

Prawdziwym hitem było wejście na teren Lotniska Wrocław do specjalnej, normalnie zamkniętej strefy w podziemiach, wejście na płytę startową! Każdy z uczestników półkolonii musiał mieć specjalną przepustkę i przejść przez bramki kontrolne!

Były zajęcia i Sensoplastyka(R), budowaliśmy wspólnie wielką makietę miasta, były eksperymenty naukowe w szkole, dyskoteka i zajęcia z opieki nad naszymi zwierzakami!

Do zobaczenia!

Zobaczcie też jaki program przygotowaliśmy na nasze ostatnie wakacyjne półkolonie z językiem angielskim! Tak było! SUMMER CAMP 2019:

 • Poniedziałek: Dzień kowbojów i kowbojekSpotkanie z końmi, kucykami w stadninie i oczywiście przejażdżki konne!  Zaraz po zbiórce i wspólnie przygotowanym zdrowym i pełnowartościowym śniadaniu, wyruszyliśmy w teren! Wybieraliśmy się na ranczo, na którym oprócz atrakcji ze zwierzętami robiliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski, a przy okazji uczyliśmy się i śpiewaliśmy angielskie piosenki! Po powrocie do szkoły, odbywały się zajęcia z zamieszkującymi ją zwierzakami: rybkami, żółwiami, myszoskoczkami i królikami – dzieci dowiedziały się jak się z nimi obchodzić i czym karmić, Jak każdego dnia dzieci same przygotowywały wspólnie podwieczorek.
 • Wtorek:  Wypłyneliśmy w rejs. Rejs prywatnym statkiem po Odrze! Zbieramy cumy i odpływamy! Mieliśmy specjalnie dla nas wyjęty cały statek! Można było zobaczyć jak wygląda Wrocław z trochę innej perspektywy, przepłynąć pod mostami i pomiędzy wyspami. Kto dostrzegł najwięcej “ukrytych”, zaskakujących tajemniczych miejsc? Można było zobaczyć jak się steruje statkiem i jak się pływa po niemałej rzece jaka przepływa przez miasto. 
  Po powrocie zbiórka w naszej pracowni artystycznej! Warsztaty lalkarskie poprowadzi prawdziwa wrocławska artystka, która potrafi wykreować magiczne przedmioty szczególnie ze zwykłych rzeczy!
 • Środa: Ekspedycja “Marines”.  Wyjazd do tajnej Bazy Wojskowej. Udało nam się zdobyć pozwolenie na zwiedzanie prawdziwej bazy wojskowej i na co dzień niedostępnego, ukrytego (o którym mało kto wie) muzeum na jej terenie. Na miejscu wycieczka po wielkim terenie gdzie można było zobaczyć mnóstwo pojazdów wojskowych i specjalistycznych, różnego rodzaju sprzęt. Można było wejść do schronu albo do okopów, co więcej: zobaczyć jak się rozminowuje miasto i  znalezione niewybuchy bomb z czasów II Wojny Światowej? Mieliśmy eskortę, więc każdy będzie czuł się bezpiecznie! 
  Następnie, po całym dniu czas na chwilę zabawy w naszej sali kosmicznej! Zabawa w stylu Sensoplastyka ®. To był prawdziwy odlot!
 • Czwartek: Biała Flota wzywa!  Wejście na zabytkowe statki cumujące we Wrocławiu. Wiedzieliście, że we Wrocławiu zacumowany jest prawdziwy, wybudowany niegdyś w Holandii parowiec?!  Wyruszyliśmy na wrocławską “Mississippi” niczym Ernest Hemingway! W planie oczywiście przejazd kolejką linową – Polinką – na drugi brzeg Odry. Po parowcu i innych dawnych statkach oprowadzili nas prawdziwi marynarze. Zajęcia w kapitańskich kajutach z wiązania węzłów i opowieści o pracy na statku. 
  Po powrocie do szkoły jeszcze więcej “morskich prac”: robiliśmy flagi Międzynarodowego Kodu Sygnałowego i poznawaliśmy ich znacznie.
 • Piątek: Wyprawa pociągiem i aktywność w parku.  Jedziemy pociągiem na kraniec miasta, a następnie idziemy do super labiryntu w parku. Niezaprzeczalnie piątek to wycieczka pociągiem! Dojechaliśmy do stacji Brochów i potem dalej do super parku, gdzie szemrzą strumyki, woda płynie kanałami i znajduje się przepiękny staw oraz… tajemniczy labirynt! Grę miejska z ukrytymi zagadkami! Do parku bierzemy ze sobą nasze szkolne pieski: w parku zajęcia z dogoterapii i tresury: jak obchodzić się z psem i jak sprawić by wykonywał nasze komendy, a także jak psy reagują na różne bodźce. Każdy miał możliwość wyściskać, poturlać się razem z naszymi pupilami. Dogoterapia „pełnym pyskiem”! W drodze powrotnej czekał na nas obiad w pobliskiej restauracji. 
  Pod koniec dnia dyskoteka w świetle laserów i świecących kul oraz baniek mydlanych. Przed wyjściem rozdanie dyplomów i wspólne zdjęcia na pamiątkę dla każdego!

Więcej zdjęć z półkolonii letnich Summer Camp 2019 możecie zobaczyć na naszym facebookowym fanpage’u oraz pod hashtagami #gerelis #summercamp

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę!


Zapisz dziecko teraz i zaoszczędź 50 zł z 685 zł na 635 zł

585 zł dla obecnych kursantów i zeszłorocznych uczestników

Półkolonie są dla dzieci od 4 do 10 lat
1 – Turnus: 10 -14 Luty 2020
2 – Turnus: 17 – 21 Luty 2020

Zadzwoń

Zadzwoń teraz
500 448 262

Oto dlaczego warto zapisać się na nasze półkolonie, Winter i Summer Campy: 

 • po pierwsze: zapewniasz doskonałą zabawę dla swojego dziecka!
 • po drugie: jeden turnus (czyli 5 dni) to blisko 50 godzin angielskiego – „żywego języka”!
 • po trzecie: codziennie wycieczki i tematyczne zajęcia w szkole!
 • i po czwarte: za każdym razem dzieje się tu coś nowego!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.