Półkolonie, ferie językowe we Wrocławiu 2021 | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Półkolonie, ferie językowe we Wrocławiu 2021

Półkolonie, ferie językowe we Wrocławiu 2021

Ferie językowe z angielskim we Wrocławiu Winter Camp 2021

Już w te ferie zapraszamy na kolejną, już 11 EDYCJĘ naszego Winter Camp 2021! Półkolonie językowe z angielskim we Wrocławiu dla dzieci (3-12 lat) w towarzystwie zwierząt.

Jeden turnus: 5 dni; język angielski: blisko 50 godzin!

Półkolonie z angielskim we Wrocławiu.

Językowe półkolonie zimowe 2021 z angielskim sprawią, że każdy dzień będzie inną przygodą! Co nas charakteryzuje? Odpowiadamy od razu: zaskoczy Was nasza szkoła pełna zwierząt i to, że mamy bajeczne sale! Codziennie wybieramy się na świeże powietrze! W czasie naszych zajęć możecie spełnić się kulinarne, artystyczne, muzyczne i plastyczne. Turnusy przez całe ferie 2021!


Plan tegorocznej edycji oraz zapisy dostępne są TUTAJ

Ferie językowe z angielskim we Wrocławiu Winter Camp 2021

Zastanawiasz się czy półkolonie są odpowiednie dla Twojego dziecka? Postaramy się rozwiać te wątpliwości!

Organizujemy półkolonie i ferie językowe we Wrocławiu dla dzieci.

Jeden turnus: 5 dni; język angielski: blisko 50 godzin!


Plan tegorocznej edycji oraz zapisy dostępne są TUTAJ

Językowe półkolonie w ferie zimowe 2021 z angielskim sprawią, że każdy dzień będzie inną przygodą! Co nas charakteryzuje? Odpowiadamy od razu: zaskoczy Was nasza szkoła pełna zwierząt i to, że mamy bajeczne sale! Codziennie organizujemy zajęcia tematyczne powiązane z tematami charakteryzującymi każdy dzień! W czasie naszych zajęć możecie spełnić się kulinarne, artystyczne, muzyczne i plastyczne. Turnusy przez całe ferie! 

Każdy dzień to inna przygoda!

W czasie trwania naszego Winter Campu, półkolonii językowych w czasie ferii zimowych 2021, zajęcia prowadzone są tylko ze sprawdzonymi przez nas angielskojęzycznymi native speakerami! Szczególną uwagę przywiązujemy do codziennych sytuacji językowych, dzięki czemu wyrabiamy u dzieci odpowiednie reakcje!

Pozwólcie, że uchylimy rąbka tajemnicy. Zastanawialiście się czy można połączyć kilka rodzajów aktywności, w taki sposób aby wyszła z tego prawdziwie „wybuchowa” mieszanka?

W tym roku wybieramy się w podróż dookoła świata śladami angielskiego! To wszystko zawsze w towarzystwie zwierząt i w otoczeniu języka angielskiego i aktywnością na świeżym powietrzu!

 • Nasz Winter Camp daje możliwość zapisu na jeden (lub więcej) z 2 turnusów, przez całe ferie.
 • Oznacza to, że w tygodniu dzieci mają zapewniony kontakt z żywym językiem i native speakerami przez blisko 50 godzin!
 • Ponadto zapewniamy zawsze świetną zabawę z językiem podczas zajęć: bardzo bogaty program z 2 atrakcjami dziennie – wycieczka, wyjście na powietrze + zajęcia tematyczne powiązane, które pozwolą utrwalić poznane słownictwo i wyrażenia.
 • W tym roku, ze względu na sytuację z obostrzeniami mamy świetny plan powiązania zajęć tematycznie z każdym dniem z osobna – czeka nas mnóstwo frajdy w każdy z dni!
 • Podczas Winter Camp będą zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa – każdy rodzić otrzyma od nas szczegółowe informacje na ten temat.

Zobaczcie jak było w czasie Summer Camp 2020!

https://www.facebook.com/gereliswroclaw/
Więcej zdjęć z SUMMER CAMP w GERelis możecie zobaczyć na naszym profilu facebookowym. Aktualizujemy codziennie na bieżąco!
Aktualna cena 685 zł

Przy zapisie rodzeństwa lub więcej niż jednego dziecka, czeka Cię atrakcyjna zniżka!
Zapytaj o więcej!

Uwaga! Zostały ostatnie miejsca

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci od 3 do 12 lat.

Zadzwoń

Zadzwoń teraz
500 448 262

Możesz zapisać się także poprzez formularz na naszej stronie www

Winter Camp 2021 w GERelis

Spędzając FERIE w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu!
Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! Zajęcia podczas półkolonii odbywają się przez całe FERIE – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierzaków, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Ferie z angielskim, zwierzętami i zabawą?

Zdecydowanie jesteśmy pewni, że Twoje dziecko poradzi sobie doskonale w czasie trwania naszych ferii z angielskim 2021! Podczas naszych półkolonii zawsze możecie liczyć na świetną zabawę i świetnie spędzony czas w otoczeniu zwierząt. Nie mamy wątpliwości – nigdy nie będzie mieli czasu na nudę! Ilekroć my łączymy angielski z zabawą, zawsze z tych składników powstają niesamowite rzeczy dla dzieciaków.

Zajęcia kulinarne, artystyczne, naukowe, muzyczne, plastyczne… mnóstwo przygód i odwiedzin niezwykłych miejsc! Na koniec dyskoteka w naszej sali w świetle laserów i świetlnych kul! Ferie coraz bliżej – czas zabawy nadchodzi wielkimi krokami! Jeśli kochacie zwierzęta to dobrze trafiliście!

Szkoła pełna zwierząt!

Zwierzaki, to jest to, co charakteryzuje i wyróżnia naszą szkołę! Bez najmniejszych wątpliwości pozytywnie i sprawia, że zawsze dzieje się coś ciekawego! Szczególnie uczymy dzieci opieki nad zwierzętami i jak się w stosunku do nich zachować. Podczas jednego z dnia półkolonii letnich mamy specjalne zajęcia z opieki i karmienia zwierząt i tego jak się nimi zająć; dodatkowo uczymy na jakie bodźce zwierzaki reagują i jak się w stosunku do nich zachować. Zwierzęta są u nas w szkole oczywiście przez cały czas – nie tylko w czasie półkolonii ale i przez cały semestr 🙂

Wrocław: niesamowite wakacje językowe dla dzieci 

W planach mamy sporą dawkę aktywności na świeżym powietrzu. Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko – każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi). Obiady zapewnią nam profesjonalni kucharze 🙂 Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim! Dla dzieci kontakt z językiem codziennym to wspaniała nauka  poprzez reagowanie na różne sytuacje. Najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim! Dla dzieci kontakt z językiem codziennym to wspaniała nauka  poprzez reagowanie na różne sytuacje. Najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz ciekawych zajęć wakacyjnych dla dzieci połączonych z nauką angielskiego, bardzo dobrze trafiłeś, robimy to już od 10 lat!


Szczegółowy harmonogram półkolonii jest już dostępny!

W tym roku planujemy większość zajęć na świeżym powietrzu ale nie zabraknie też, jak co roku, świetnej zabawy i atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień naszego Winter Campu 2021 z GERelis wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi aktywnościami!Ciekawi Was jak było w zeszłym roku? Przekonajcie się sami jak minęły nam ostatnie wakacje podczas Summer Camp 2019. Zobaczcie galerię zdjęć i przeczytajcie jak mijał nam czas!

 • Poniedziałek: Dzień kowbojów i kowbojekSpotkanie z końmi, kucykami w stadninie i oczywiście przejażdżki konne!  Zaraz po zbiórce i wspólnie przygotowanym zdrowym i pełnowartościowym śniadaniu, wyruszyliśmy w teren! Wybieraliśmy się na ranczo, na którym oprócz atrakcji ze zwierzętami robiliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski, a przy okazji uczyliśmy się i śpiewaliśmy angielskie piosenki! Po powrocie do szkoły, odbywały się zajęcia z zamieszkującymi ją zwierzakami: rybkami, żółwiami, myszoskoczkami i królikami – dzieci dowiedziały się jak się z nimi obchodzić i czym karmić, Jak każdego dnia dzieci same przygotowywały wspólnie podwieczorek.
 • Wtorek:  Wypłyneliśmy w rejs. Rejs prywatnym statkiem po Odrze! Zbieramy cumy i odpływamy! Mieliśmy specjalnie dla nas wyjęty cały statek! Można było zobaczyć jak wygląda Wrocław z trochę innej perspektywy, przepłynąć pod mostami i pomiędzy wyspami. Kto dostrzegł najwięcej “ukrytych”, zaskakujących tajemniczych miejsc? Można było zobaczyć jak się steruje statkiem i jak się pływa po niemałej rzece jaka przepływa przez miasto. 
  Po powrocie zbiórka w naszej pracowni artystycznej! Warsztaty lalkarskie poprowadzi prawdziwa wrocławska artystka, która potrafi wykreować magiczne przedmioty szczególnie ze zwykłych rzeczy!
 • Środa: Ekspedycja “Marines”.  Wyjazd do tajnej Bazy Wojskowej. Udało nam się zdobyć pozwolenie na zwiedzanie prawdziwej bazy wojskowej i na co dzień niedostępnego, ukrytego (o którym mało kto wie) muzeum na jej terenie. Na miejscu wycieczka po wielkim terenie gdzie można było zobaczyć mnóstwo pojazdów wojskowych i specjalistycznych, różnego rodzaju sprzęt. Można było wejść do schronu albo do okopów, co więcej: zobaczyć jak się rozminowuje miasto i  znalezione niewybuchy bomb z czasów II Wojny Światowej? Mieliśmy eskortę, więc każdy będzie czuł się bezpiecznie! 
  Następnie, po całym dniu czas na chwilę zabawy w naszej sali kosmicznej! Zabawa w stylu Sensoplastyka ®. To był prawdziwy odlot!
 • Czwartek: Biała Flota wzywa!  Wejście na zabytkowe statki cumujące we Wrocławiu. Wiedzieliście, że we Wrocławiu zacumowany jest prawdziwy, wybudowany niegdyś w Holandii parowiec?!  Wyruszyliśmy na wrocławską “Mississippi” niczym Ernest Hemingway! W planie oczywiście przejazd kolejką linową – Polinką – na drugi brzeg Odry. Po parowcu i innych dawnych statkach oprowadzili nas prawdziwi marynarze. Zajęcia w kapitańskich kajutach z wiązania węzłów i opowieści o pracy na statku. 
  Po powrocie do szkoły jeszcze więcej “morskich prac”: robiliśmy flagi Międzynarodowego Kodu Sygnałowego i poznawaliśmy ich znacznie.
 • Piątek: Wyprawa pociągiem i aktywność w parku.  Jedziemy pociągiem na kraniec miasta, a następnie idziemy do super labiryntu w parku. Niezaprzeczalnie piątek to wycieczka pociągiem! Dojechaliśmy do stacji Brochów i potem dalej do super parku, gdzie szemrzą strumyki, woda płynie kanałami i znajduje się przepiękny staw oraz… tajemniczy labirynt! Grę miejska z ukrytymi zagadkami! Do parku bierzemy ze sobą nasze szkolne pieski: w parku zajęcia z dogoterapii i tresury: jak obchodzić się z psem i jak sprawić by wykonywał nasze komendy, a także jak psy reagują na różne bodźce. Każdy miał możliwość wyściskać, poturlać się razem z naszymi pupilami. Dogoterapia „pełnym pyskiem”! W drodze powrotnej czekał na nas obiad w pobliskiej restauracji. 
  Pod koniec dnia dyskoteka w świetle laserów i świecących kul oraz baniek mydlanych. Przed wyjściem rozdanie dyplomów i wspólne zdjęcia na pamiątkę dla każdego!

Więcej zdjęć z półkolonii letnich Summer Camp 2019 możecie zobaczyć na naszym facebookowym fanpage’u oraz pod hashtagami #gerelis #summercamp

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę!


Aktualna cena 685 zł

Przy zapisie rodzeństwa lub więcej niż jednego dziecka, czeka Cię atrakcyjna zniżka!
Zapytaj o więcej!

Uwaga! Zostały ostatnie miejsca

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci od 3 do 12 lat
Zadzwoń

Zadzwoń teraz
500 448 262

Możesz zapisać się także poprzez formularz na naszej stronie www

Oto dlaczego warto zapisać się na nasze półkolonie, zarówno Summer Campy i Winter Campy podczas ferii zimowych: 

 • po pierwsze: zapewniasz doskonałą zabawę dla swojego dziecka!
 • po drugie: jeden turnus (czyli 5 dni) to blisko 50 godzin angielskiego – „żywego języka”!
 • po trzecie: codziennie wycieczki i tematyczne zajęcia w szkole!
 • i po czwarte: za każdym razem dzieje się tu coś nowego!
 • Pamiętajcie: łączymy półkolonie w mieście z półkoloniami na wsi!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.