Półkolonie językowe we Wrocławiu
Home » Aktualności » Półkolonie językowe we Wrocławiu

Półkolonie językowe we Wrocławiu

Organizujemy półkolonie językowe we Wrocławiu dla dzieci (3-12 lat).

Zobaczcie jaki program przygotowaliśmy na nasz ostatni SUMMER CAMP!

Mamy 8-letnie doświadczenie!

Jeden turnus: 5 dni; język angielski: blisko 50 godzin!

Półkolonie we Wrocławiu.

Językowe półkolonie z angielskim sprawią, że każdy dzień będzie inną przygodą! Co nas charakteryzuje? Odpowiadamy od razu: zaskoczy Was nasza szkoła pełna zwierząt i to, że mamy bajeczne sale! W czasie naszych zajęć możecie spełnić się kulinarne, artystyczne, muzyczne i plastyczne. Nadejdzie czas na eksperymenty naukowe oraz odwiedziny niesamowitych miejsc! Zajęcia ze zwierzętami i dogoterapia. Turnusy przez całe wakacje 2019.

Wybierz turnus i zapisz się!

Wakacje i ferie, półkolonie z angielskim

Zastanawiasz się czy półkolonie są odpowiednie dla Twojego dziecka? Postaramy się rozwiać te wątpliwości!

Zobaczcie jaki program przygotowaliśmy na nasz ostatni SUMMER CAMP!

Każdy dzień to inna przygoda!

W czasie trwania półkolonii zajęcia prowadzone są tylko ze sprawdzonymi przez nas native speakerami! Szczególną uwagę przywiązujemy do codziennych sytuacji językowych, dzięki czemu wyrabia się odpowiednie reakcje!

Jesteście gotowi?! To świetnie! SUMMER CAMP 2019 czas zacząć!

Harmonogram. Jak co roku będziemy się świetnie bawić podczas różnych atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień naszego Summer/Winter Camp z GERelis wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Zobaczcie jak było podczas ostatniego lata 2019:

 1. Poniedziałek: Dzień kowbojów i kowbojekSpotkanie z końmi, kucykami w stadninie i oczywiście przejażdżki konne!  Zaraz po zbiórce i wspólnie przygotowanym zdrowym i pełnowartościowym śniadaniu, wyruszamy w teren! Wybieramy się na ranczo, na którym oprócz atrakcji ze zwierzętami robimy ognisko i pieczemy kiełbaski, a przy okazji nauczymy się i pośpiewamy angielskie piosenki! Jeśli pogoda nie dopisze, to rozpalamy w pobliskim myśliwskim domku kominek! 

  Po powrocie do szkoły czas zająć się zamieszkującymi ją zwierzakami: rybki, żółwie, myszoskoczki i króliki – wiecie jak się z nimi obchodzić i czym karmić? Jak każdego dnia przygotujemy wspólnie podwieczorek.
 2. Wtorek:  Wypływamy w rejs. Rejs prywatnym statkiem po Odrze! Zbieramy cumy i odpływamy! Mamy specjalnie dla nas wyjęty cały statek! Zobaczymy jak wygląda Wrocław z trochę innej perspektywy, przepłyniemy pod mostami i pomiędzy wyspami. Kto dostrzeże najwięcej “ukrytych”, zaskakujących tajemniczych miejsc? Na pewno zobaczymy jak się steruje statkiem i jak się pływa po niemałej rzece jaka przepływa przez miasto. 

  Po powrocie zbiórka w naszej pracowni artystycznej! Warsztaty lalkarskie poprowadzi prawdziwa wrocławska artystka, która potrafi wykreować magiczne przedmioty szczególnie ze zwykłych rzeczy!
 3. Środa: Ekspedycja “Marines”.  Wyjazd do tajnej Bazy Wojskowej. Udało nam się zdobyć pozwolenie na zwiedzanie prawdziwej bazy wojskowej i na co dzień niedostępnego, ukrytego (o którym mało kto wie) muzeum na jej terenie. Na miejscu będziemy przechadzać się po wielkim terenie gdzie można będzie zobaczyć mnóstwo pojazdów wojskowych i specjalistycznych, różnego rodzaju sprzęt. Kto chciałby wejść do schronu albo do okopów? Co więcej: chcecie zobaczyć jak się rozminowuje miasto i  znalezione niewybuchy bomb z czasów II Wojny Światowej? Będziemy mieli eskortę, więc każdy będzie czuł się bezpiecznie! 

  Następnie, po całym dniu czas na chwilę zabawy w naszej sali kosmicznej! Oczywiście czeka na nas zabawa w stylu Sensoplastyka ®. Pamiętajcie aby wziąć ubrania na zmianę, bo będziemy się brudzić (: Zapewniamy prawdziwy odlot!
 4. Czwartek: Biała Flota wzywa!  Wejście na zabytkowe statki cumujące we Wrocławiu. Wiedzieliście, że we Wrocławiu zacumowany jest prawdziwy, wybudowany niegdyś w Holandii parowiec?!  Dlatego więc ruszamy nad wrocławską “Mississippi” niczym Ernest Hemingway! W planie oczywiście przejazd kolejką linową – Polinką – na drugi brzeg Odry. Następnie spacerkiem po nabrzeżu i już jesteśmy! Po parowcu i innych dawnych statkach oprowadzą nas prawdziwi marynarze. Zajęcia w kapitańskich kajutach z wiązania węzłów i opowieści o pracy na statku. 

  Po powrocie do szkoły jeszcze więcej “morskich prac”: robimy flagi Międzynarodowego Kodu Sygnałowego i poznajemy ich znacznie. Od tej pory kolorowe “chorągiewki” na statkach nie będą dla nas tylko dla ozdoby!
 5. Piątek: Wyprawa pociągiem i aktywność w parku.  Jedziemy pociągiem na kraniec miasta, a następnie idziemy do super labiryntu w parku. Niezaprzeczalnie piątek to wycieczka pociągiem! Jedziemy do stacji Brochów i potem dalej do super parku, gdzie szemrzą strumyki, woda płynie kanałami i znajduje się przepiękny staw oraz… tajemniczy labirynt! Zapraszamy na grę miejską z ukrytymi zagadkami! Obiecujemy, że nikt nie zostanie w labiryncie (: Bierzemy ze sobą nasze szkolne pieski – potem przeprowadzimy w parku zajęcia z dogoterapii i tresury: jak obchodzić się z psem i jak sprawić by wykonywał nasze komendy, a także jak psy reagują na różne bodźce. Każdy będzie miał możliwość wyściskać, poturlać się razem z naszymi pupilami. Dogoterapia „pełnym pyskiem”! W drodze powrotnej będzie czekał na nas obiad w pobliskiej restauracji. 

  Pod koniec dnia dyskoteka w świetle laserów i świecących kul oraz baniek mydlanych. Przed wyjściem rozdanie dyplomów i wspólne zdjęcia na pamiątkę dla każdego!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę!

Do zobaczenia!

W cenę wliczone jest ubezpieczenie, wyżywienie oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.

Wrocław: niesamowite wakacje dla dzieci 

W planach mamy odwiedziny tajemniczych miejsc. Niektóre z nich może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami! Normalnie nie dostępna co dnia, w czasie wakacji z angielskim otworzą swe podwoje! Szaleństwa i zabawa to jedno, a następnie czas na jedzonko! Gdy nadejdzie czas na jedzonko, co dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi). Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim! Dla dzieci kontakt z językiem codziennym to wspaniała nauka  poprzez reagowanie na różne sytuacje. Najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz półkolonii językowych dla dzieci, bardzo dobrze trafiłeś, robimy to już od 8 lat!

Rozdanie dyplomów na zakończenie półkolonii, ferii zimowych w GERelis. Każdy otrzymał certyfikat oraz zdjęcie instaxem!

Wakacyjny angielski + zabawa? Półkolonie!

Zdecydowanie jesteśmy pewni, że Twoje dziecko poradzi sobie doskonale w czasie trwania półkolonii językowych w GERelis!  Podczas naszych półkolonii zawsze jest świetna zabawa. Nie mamy wątpliwości – nigdy nie będzie czasu na nudę! Ilekroć łączymy angielski plus zabawę: połączenie tych dwóch składników zawsze skutkuje czymś niesamowitym dla dzieci.

Zajęcia kulinarne, artystyczne, naukowe, muzyczne, plastyczne… specjalnie dla was organizujemy zajęcia Pomelody i Sensoplastyka (R)! Na koniec dyskoteka w naszej sali w świetle laserów i świetlnych kul! Wakacje coraz bliżej, nareszcie nadejdzie lato i czas zabawy!

Szkoła pełna zwierząt!

Ferie zimowe: Winter Camp 2019 – zajęcia z opieki nad naszymi zwierzętami szkolnymi.

Zwierzaki, to jest to, co charakteryzuje i wyróżnia naszą szkołę! Bez najmniejszych wątpliwości pozytywnie i sprawia, że zawsze dzieje się coś ciekawego! Szczególnie uczymy dzieci opieki nad zwierzętami i jak się w stosunku do nich zachować. Podczas jednego z dni półkolonii mamy specjalne zajęcia z karmienia zwierzaków i tego jak się nimi zająć; dodatkowo uczymy na jakie bodźce zwierzaki reagują i jak się w stosunku do nich zachować.

Podsumowując: zapraszamy na zbliżające się wakacje językowe SUMMER CAMP 2019! www.gerelis.pl/summercamp-2019/

Oto dlaczego warto zapisać się na nasze Summer i Winter Campy: 

 • po pierwsze: zapewniasz doskonałą zabawę dla swojego dziecka,
 • po drugie: jeden turnus (czyli 5 dni) to blisko 50 godzin angielskiego – „żywego języka”,
 • po trzecie: codziennie wycieczki i tematyczne zajęcia w szkole,
 • i po czwarte: za każdym razem dzieje się tu coś nowego!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.