Tak było: Semestr zimowy 2019/2020 | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Tak było: Semestr zimowy 2019/2020

Tak było: Semestr zimowy 2019/2020

Jesteście ciekawi jak mija czas w GEResli podczas kursów językowych (i nie tylko)?

Za nami kolejne pół roku, semestr zimowy dobiega już końca. Cieszymy się, że jesteście z nami i jak zwykle przedstawiamy Wam krótkie podsumowanie: zobaczcie co działo się w naszej szkole i jak mijał nam czas na zajęciach!

W czasie semestru sporo się działo! Oprócz regularnych zajęć mieliśmy w szkole sporo wydarzeń: w październiku Oktoberfest, później Halloween, Andrzejki i zaraz potem Mikołajki, a dodatkowo zajęcia konwersacyjno-kulinarne!

Dziękujemy wszystkim kursantom za udział w naszych zajęciach! Mamy nadzieję, że będziecie kontynuowali naukę na wyższych poziomach w naszej szkole! Jesteśmy pewni, że mile spędziliście czas z nami i z naszymi zwierzakami. Do zobaczenia wkrótce!

Poniżej możecie zobaczyć galerię zdjęć z zajęć w szkole GERelis!

  • zajęcia w naszej pracowni artystycznej, atelier
  • zajęcia kulinarne w kuchni
  • zajęcia dla młodzieży
  • zajęcia dla dzieci już od 2. roku życia

Zapraszamy do zapisów na semestr letni 2020!

  • Kursy dla dzieci: https://gerelis.pl/kursy/kursy-dla-dzieci/
  • Kursy dla dorosłych i młodzieży: https://gerelis.pl/kursy/kursy-dla-doroslych/

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.