Językowa warsztaty kulinarne | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Językowa warsztaty kulinarne

Językowa warsztaty kulinarne

językowe warsztaty kulinarne

Jak to się mówi: „głodny Polak, to zły Polak” – więc jak tu się uczyć? U nas nauka ma być przyjemnością!

W naszej ofercie mamy językowe kulinarne warsztaty konwersacyjne na poziomie A2, B1, B2 i C1! Zajęcia kulinarne to połączenie warsztatów konwersacyjnych z pyszną kolacją i winem.

Każdy z uczestników ma szansę poczuć się jak prawdziwy chef de la cuisine!

Wszystkie zajęcia prowadzone są tylko przez native speakerów i stworzone z myślą o osobach będących nawet na poziomie A2 oraz na wyższych, wszytko w luźnej i przyjaznej atmosferze.

Każdego wieczoru w GERelis, w naszej stylowej kuchni na poddaszu dawnej kamienicy, zasiadamy wspólnie do stołu, by w rodzinnym nastroju gotować, ucząc się tym samym języków.

Językowe warsztaty kulinarne we Wrocławiu, w GERelis, ul. Oławska 27-29
Nasza stylowa kuchnia

Macie ochotę na wspólne ucztowanie? Zajęcia w kuchni prowadzone są tylko w języku obcym. Nasze kursy kulinarne cieszą się dużą popularnością, bo przynoszą bardzo dobre i skuteczne efekty w nauce. Przez żołądek do … głowy! Zapraszamy wszystkich smakoszy, nie tylko językowych. Zajęcia kulinarne odbywają się w piątki w godz. 19.00-21.00 i soboty w tych samych godzinach. Są to zajęcia, na które wpisujesz się „jednorazowo” w odpowiednim dla Ciebie terminie. Ilość miejsc ograniczona – max. 6 osób podczas jednego spotkania.

Cena regularna: 195,- zł all inclusive, w tym posiłek, nielimitowane napoje – wszystkie 🥂🍷😋.

Cena w przedsprzedaży 165 zł.

Językowe warsztaty kulinarne w GERelisKorzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.