Wyraź swój indywidualny styl! | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Wyraź swój indywidualny styl!

Wyraź swój indywidualny styl!

Wyraź swój indywidualny styl!

Nie możesz odnaleźć swojego indywidualnego stylu tylko ślepo podążasz za trendami? Nie raz już zdarzyło Ci się kupić rzecz, która dobrze leży na innych, ale u Ciebie niekoniecznie się sprawdziła? Nie wiesz jakie fasony i kolory są dla Ciebie najbardziej korzystne?

Nie wiesz jaki fason spodni kupować i jakie sukienki oraz spódnice pasują do Twojej sylwetki?

Masz za dużo rzeczy w szafie i często robisz nietrafione zakupy?

Nie lubisz zakupów albo nie mam na nie czasu, a chcę dobrze wyglądać Wydajesz za dużo pieniędzy na nieprzemyślane zakupy i chcesz to zmienić? Chciałabyś założyć odważniejsze stylizacje, ale martwisz się opinią innych?

Jeśli na większość pytań, odpowiedziałaś TAK! To koniecznie zapisz się na nasze interaktywne warsztaty!

Dzień Kobiet to idealny czas żeby znaleźć chwilę dla siebie.Każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie, nie tylko od święta, ale także na co dzień. Czasami przy szybkim trybie życia niełatwo jest osiągnąć ten efekt.

Przyjdź 11 marca na warsztaty „Wyraź swój indywidualny styl” i dowiedz się jak zbudować swój styl dostosowując się do Twoich potrzeb i trybu życia. Dowiesz się jakie kroki trzeba podjąć, aby wyglądać i czuć się dobrze każdego dnia!

  1. Pięć kroków do swojego indywidualnego stylu.
  2. Jak nie poddawać się trendom modowym i kupować zgodnie ze sobą?
  3. Jak kamuflować mankamenty sylwetki jednocześnie podkreślając jej atuty?
  4. Jak zrobić szafę kapsułową w swoim stylu. 5. Dziesięć najważniejszych trendów sezonu SS 2020, zanim kupisz, dowiedz się czy do Ciebie pasują.

Czym jest INNER Stylists.

Pomagamy klientkom w kreowaniu ich indywidualnego wizerunku.

INNER znaczy wnętrze. To właśnie od niego zaczynamy i je chcemy podkreślić stylizując nasze klientki. Każda z nas na co dzień pokazuje swoją osobowość poprzez ubrania. Wchodzimy w różne role życiowe: rodzinne, zawodowe i konsumenckie. Ważne żeby ubrania, które nosisz pasowały do Ciebie, Twojej osobowości, potrzeb, sylwetki czy stylu życia i dawały Ci poczucie pewności siebie każdego dnia.

Nauczymy Cię krok po kroku jak zbudować swój indywidualny styl. Pomoże Ci to kupować świadomie, a w Twojej szafie zapanuje spójność i harmonia.Wierzymy, że jeżeli nauczysz się podkreślać swoje atuty, tuszować to czego w sobie nie lubisz, pomoże Ci to zwiększyć swoją pewność siebie co przełoży się na inne sfery w Twoim życiu.

To warsztaty dla kobiet, które chcą uporządkować swoją szafę i zacząć ubierać się bardziej świadomie oraz dowiedzieć się jak robić przemyślane zakupyObowiązkowa rezerwacja miejsc poprzez kontakt w wiadomości prywatnej lub telefonicznie pod numerem 790 890 208. Na warsztatach czekają na Was niespodzianki!

Prowadząca: Ewa Nierzwicka.

Osobista stylistka, współzałożycielka INNER Stylists, stylistka gwiazd, Art Director, stylistka Galerii Mokotów, wykładowca. Obecnie zajmuje się stylizowaniem osób medialnych, indywidualnych, prowadzi szkolenia oraz warsztaty z zakresu stylizacji i wizerunku w całej Polsce. Jej pasja do mody i ubrań przerodziła się w zawód osobistej stylistki. Swoją zdobytą wiedzą dzieli się na warsztatach dla klientek oraz na szkoleniach dla przyszłych stylistek INNER Stylists. Współpraca z klientami w Polsce i w Czechach pozwoliło jej na lepsze zrozumienie wymagań jakie stawia się kobietom i mężczyznom w kwestii wizerunku oraz jak wielki wpływ ma on na pewność siebie. Jako Art. Director specjalizuje się w budowaniu wizerunku marek modowych i wspiera je w tworzeniu lookbooków. współpracuje z nowymi markami odzieżowymi przy sesjach.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.