Kursy językowe angielskiego i niemieckiego dla młodzieży | Gerelis Wrocław
Home » Kursy » Kursy językowe dla młodzieży: angielski i niemiecki

Kursy językowe dla młodzieży: angielski i niemiecki

Prowadzący

Kellye
Native speaker

Kellye

Michael
Native speaker

Michael

Alicja
Lektor

Alicja

kursy-językowe-dla-młodzieży-Wrocław-angielski-niemiecki-dla-nastolatków.jpg
Jeszcze przez kilka dni możesz
zapisać się na kurs 15% taniej!
345 zł* 420 zł /miesiąc

Nie zwlekaj, zostały ostatnie miejsca.

Pierwszy
dzwonek

Semestr zimowy

Semestr zimowy rusza
już 13 września 2021!

Drugi
dzwonek

Kolejne kursy

Kolejne kursy startują
od 4 października 2021

szkoła jezyków obcych dla nastolatków we Wrocławiu

Wyjątkowe kursy językowe dla młodzieży we Wrocławiu

 

Nasze kursy językowe dla nastolatków stanowią alternatywę dla sztampowego modelu nauczania szkolnego. Nie ma u nas szkolnych ławek ani podręczników. Nie ma mechanicznego powtarzania słówek i żmudnego uzupełniania ćwiczeń. Jest za to dużo rozmów po angielsku lub niemiecku. Dajemy kursantom narzędzia, możliwości i przestrzeń, dzięki którym mogą rozwinąć swoje umiejętności językowe. Dzięki temu poznają zasady gramatyczne i nowe słowa w najbardziej naturalny sposób – poprzez totalne zanurzenie w języku i ciągłą komunikację. Nasza szkoła to miejsce idealne do nauki języka pod okiem doświadczonych lektorów i native speakerów.

Zadzwoń

Zapisz się na kup kurs językowy z angielskiego lub niemieckiego za jedyne 345zł* miesięcznie

Zadzwoń
500 448 262

Zarezerwuj miejsce już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Kursy semestralne 50:50

Zajęcia są prowadzone przez lektorów i native speakerów metodą konwersacyjną, dzięki czemu kursanci zanurzają się w języku.

Grupy
wiekowe

Kursy językowe dla młodzieży realizujemy w dwóch grupach wiekowych (10-14 lat oraz 15-18 lat) do maksymalnie 6 osób.

Przełamywanie
barier

Uczymy swobody w komunikacji, stawiamy nacisk na praktykę i odnajdywanie się w prawdziwych sytuacjach codziennych.

Angielski i niemiecki dla nastolatków w niesztampowym wydaniu

W GERelis tworzymy przestrzeń sprzyjającą efektywnemu rozwijaniu umiejętności językowych. Bazujemy na autorskim programie nauczania i stosujemy metody, dzięki którym nauka angielskiego i niemieckiego dla nastolatków nie jest przykrym obowiązkiem, a staje się ciekawym wyzwaniem. Dzięki nieformalnej i miłej atmosferze, a także zróżnicowanym pomocom dydaktycznym nasze kursy językowe dla młodzieży w znacznym stopniu różnią się od szkolnych lekcji.

Jak wygląda nasz kurs językowy dla młodzieży?

Zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego są prowadzone przez native speakerów (a w grupie dla starszych dzieci na kursie niemieckiego obecny jest także lektor). W ten sposób kursanci uczą się nie tylko schematów gramatycznych i swobody w rozmowie, lecz także poprawnej wymowy oraz akcentu. Angażujemy, motywujemy i dopingujemy, aby kursanci czuli się swobodnie i przełamali barierę językową. Monitorujemy postępy w dzienniku elektronicznym, a uczniowie po semestrze nauki otrzymują półroczne podsumowanie.

Lekcje angielskiego i niemieckiego dla nastolatków prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania i dostosowujemy je do indywidualnych umiejętności oraz potrzeb kursantów. Dzięki stosowanym przez nas metodom uczniowie wiedzą, jak konstruować zdania, prowadzić dyskusje, prezentacje i wyrażać własne zdanie w taki sposób, aby być z zainteresowaniem wysłuchanym. Ponadto nasze zajęcia to idealna okazja, aby poznać kulturę danego kraju i jego zwyczaje.

 1. Brak podręczników i szkolnych ławek

  Kursy językowe dla młodzieży prowadzone są w małych, 6-osobowych grupach. Pracujemy na autentycznych materiałach, takich samych, jakie znają nastolatkowie z anglo- lub niemieckojęzycznych krajów. Nasze zajęcia są skierowane do ambitnych osób w wieku od 10 do 18 lat, którym zależy na tym, aby rozwinąć swoje umiejętności językowe i zwiększyć płynność wypowiedzi. Otwiera to nowe możliwości i gwarantuje lepsze wyniki na maturze ustnej, egzaminach językowych, dostęp do zagranicznych uczelni, większą pewność siebie, niezależność czy łatwiejszy start w pracy.

 2. Dużo mówienia + mało teorii

  Prowadzimy kursy językowe z wykorzystaniem metody komunikacyjnej. Uczymy żywego języka – angielskiego i niemieckiego – kładąc ogromny nacisk na porozumiewanie się. Zamiast wkuwać mało zrozumiałe reguły, stawiamy na praktykę. Na naszych lekcjach nie ma książek, za to dużo rozmawiamy. Dzięki temu kursanci uczą się posługiwać angielskim i niemieckim w codziennej komunikacji i w różnych kontekstach sytuacyjnych.

 3. Uczymy na luzie i w towarzystwie zwierzaków

  Też macie dość monotonnego powtarzania reguł? Wszyscy wiemy, że to nic nie daje! Dlatego w GERelis zamiast przynudzać, działamy! Dużo rozmawiamy, śmiejemy się, atmosfera jest naprawdę niepowtarzalna. W trakcie spotkań poruszamy tematykę, która interesuje słuchaczy. Gramy w różnego rodzaju gry, aranżujemy inspirujące dyskusje, odgrywamy scenki. W ramach kursu językowego prowadzimy także warsztaty kulinarne oraz artystyczne. Gwarantujemy, że we Wrocławiu nie znajdziecie drugiego takiego kursu jak ten. A wspominaliśmy już, że w naszej szkole jest mnóstwo zwierzaków? 😉

Zadzwoń

Zapisz się na kurs językowy z angielskiego lub niemieckiego za jedyne 345 zł* miesięcznie

Zadzwoń
500 448 262

Zarezerwuj miejsce już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Gwarantujemy
 • Różnorodne metody nauki i brak nudnych książek.
 • Wspaniali lektorzy i native speakerzy z poczuciem humoru, zajęcia prowadzone metodą komunikacyjną - to nasz sprawdzony przepis, aby zacząć płynnie mówić.
 • Wszystkie materiały naukowe masz w cenie kursu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że zapamiętasz cały wachlarz odpowiedzi w danych sytuacjach.

 • Miłą atmosferę i zajęcia z ciekawymi ludźmi.
 • Towarzystwo naszych szkolnych zwierzaków (psów, kotów, rybek itd.)
 • Niesztampowy system nauczania wg autorskiego programu Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis.
 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów!

Harmonogram zajęć kursów językowych 50:50:

 

2x w tygodniu po 60 minut

w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki.

1x w tygodniu 120 minut

w piątki lub soboty

1x w tygodniu, 120 minut

od poniedziałku do czwartku, na życzenie i wg potrzeb.

 

Jesteśmy szkołą inną niż wszystkie, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego też nie narzucamy z góry grafiku zajęć. Każdą grupę tworzymy wg potrzeb kursantów.

Cena kursu stacjonarego 345 zł miesięcznie*

*cena regularna kursu to 420 zł za 2×60 min w tygodniu
*opłata miesięczna w czasie trwania semestru nauki, niezależna od ilości zajęć w danym miesiącu – promocja nie łączy się z innymi rabatami.

Formularz zgłoszeniowy

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.