Home » Dla dzieci » Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Prowadzący

Michael
Native Speaker

Michael

Niamh
Native Speaker

Niamh

Alex
Native Speaker

Alex

kursy-angielski-niemiecki-dla-dzieci-woclaw

opinia o kursie językowym w Gerelis

Bajeczna
przestrzeń

Zamiast szkolnej klasy: magiczne wnętrza i nauka w otoczeniu zwierząt. Brak książek, podręczników oraz szkolnych ławek!

Nauka
mówienia

Zamiast przepisywania z tablicy czy nauki suchych dialogów, nieustanny kontakt z żywym językiem!

Autorski
program

Zamiast powtarzania nudnych regułek – aktywna interakcja z “życiowymi” sytuacjami. Nasz program doskonaliliśmy przez lata!

Z takich właśnie składników powstaje mieszanka, dzięki której maluch poprzez interaktywną zabawę w naszych rozbudzających wyobraźnię wnętrzach bierze udział w zajęciach artystycznych, warsztatach kulinarnych, teatralnych, muzycznych, tanecznych – wszystko w języku obcym, chłonąc słowa, zdania i poprawne zasady języka obcego w sposób zupełnie naturalny – nasi native speakerzy mówią do dzieci TYLKO W JĘZYKU OBCYM!

Gerelis

Piraci i piratki

Na naszym statku pirackim dzieci uczą się języków obcych poprzez różnorodne ćwiczenia dydaktyczne, zabawy oraz aktywności teatralne (mamy całą skrzynię kostiumów!). Zajęcia odbywają się w atmosferze przygody, zaspokajają głód wiedzy o świecie i poruszają wyobraźnię. Ruch i zabawa uruchamiają kolejne mechanizmy przyswajania wiedzy.

Akademia kucharza

W naszej stylowej kuchni młodzi kucharze zdobywają pierwsze szlify w rozpoznawaniu wyjątkowej kombinacji smaków świata, zapachów i technik kulinarnych i zachowań. Co najważniejsze, umiejętności te zdobywają w języku obcym, pod czujnym okiem native speakera.

Kosmonauci

Może i nie będziemy pierwszymi ludźmi, którzy postawili swoją stopę na księżycu, ale to nasi kursanci, w trakcie zajęć,  jako pionierzy będą mogli sami odkrywać własne planety i ze swobodą nazywać je w języku obcym. Silniki aktywne, kurs obrany, wsiadacie na podkład? Za 3…2…1…

Księżniczki i rycerze

W naszej pełnej tajemnic sali magicznego lasu tworzymy atmosferę baśni, która pobudza bogatą wyobraźnię dzieci. Wykorzystujemy baśń i fantazję w zajęciach  z naciskiem na storytelling (wiemy jak dzieci lubią słuchać opowieści), zabawach oraz ćwiczeniach dydaktycznych.

Sztuka w Atelier

W naszym mistrzowskim  atelier rozwijamy umiejętności językowe odwołując się do artystycznej i kreatywnej strony dziecięcej natury. Dzieci przyswajają język obcy poprzez uruchomienie myślenia twórczego oraz aktywności manualne.

Jakie sa BAJKOWE kursy językowe w Gerelis?

 • Rozwijające,

  bo gwarantują pełne zanurzenie w języku, dzięki zajęciom prowadzonych tylko przez native speakerów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytani, Francji lub Niemiec.

 • Kreatywne,

  bo na zajęciach nie używamy podręczników, a same lekcje odbywają się podczas warsztatów w kuchni, atelier artystycznym, dżungli, statku pirackim, czy nawet w samym… KOSMOSIE!

 • Niebanalne,

  bo uczymy według naszej autorskiej metody, a koszt wszelkich materiałów ujęty jest w cenie kursu!

 • Przyjazne,

  dzieciom, bo pomiędzy zajęciami otaczają je nasi pupile, a jest ich niemało! Mamy dwa psy, koty, parę żółwi, króliki, myszoskoczki, kilkadziesiąt rybek, a czasem odwiedza nas nasz zaufany towarzysz – kozioł o imieniu Puzzle!

 • Kameralne,

  bo nasi kursanci uczą się w małych, 4-6 osobowych grupach.

Gwarantujemy
 • Zróżnicowane metody nauki mając na uwadze ich maksymalną efektywność – przede wszystkim są to gry i zabawy językowe, elementy edukacji nieformalnej, chwyty i interakcje połączone z ćwiczeniami, dzięki którym dzieci natychmiast zaczynają używać języka.
 • Brak nudnych podręczników: tworząc nasz program kierowaliśmy się skutecznością metod.
 • Wszystkie materiały naukowe są w cenie kursu: nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
 • Indywidualne podejście do każdego kursanta. Doceniamy i kierujemy interakcję na zainteresowania.
 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.
 • Niesztampowy system nauczania wg autorskiego programu Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis.
 • Towarzystwo szkolnych zwierząt uwielbianych przez dzieci: mamy psy, koty, króliki, myszoskoczki, ryby, żółwie - a często odwiedzają nas (i czasem zostają na dłużej) także inne zwierzaki!
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów.
 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że dzieci zapamiętują cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.,
 • Świetną lokalizację w centrum: to dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego rejonu miasta, a jeśli zdecydujesz się na samochód to 5 min. od nas znajduje się ogromny parking wielopoziomowy (godzina parkowania gratis).

Formularz zgłoszeniowy

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.