Półkolonie zimowe | Ferie językowe Winter Camp | Gerelis Wrocław
Home » Wakacje i ferie » Językowe półkolonie zimowe

Półkolonie zimowe 2022 we Wrocławiu

Nadchodzi Winter Camp! Szykują się niezapomniane ferie językowe z Gerelis.
Ruszyły zapisy na 11. edycję.

U nas każdy dzień to inna przygoda!

Półkolonie zimowe Winter Camp są przeznaczone dla dzieci od 3 do 11 lat.
I turnus: 31 stycznia – 4 lutego 2022
II turnus: 7-11 lutego 2022

Skorzystaj z promocji last minute! Zapisz dziecko na turnus 7-11 lutego z rabatem 75 zł. Użyj kodu ZIMA75. Zarezerwuj miejsce teraz!
Zadzwoń

 

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń
500 448 262

Tylko u nas półkolonie zimowe z native speakerem

 

Winter Camp to anglojęzyczne półkolonie zimowe organizowane we Wrocławiu. Prowadzimy 2 turnusy przez ferie zimowe. Łączymy mnóstwo zabawy z nauką języka angielskiego. Mówimy do dzieci tylko i wyłącznie po angielsku! Ku Twojemu zdziwieniu Twoje dziecko świetnie sobie poradzi! Zaufaj nam, organizujemy językowe wakacje i ferie zimowe od ponad 12 lat. 🙂

 

 

Ferie językowe dla dzieci: przygoda we Wrocławiu czeka!

 

Dołącz do naszej wyprawy! Zajęcia z językiem angielskim + wspaniała zabawa pozwolą Ci w przyszłości zostać prawdziwym eksploratorem całego świata.

Nasze Winter Campy obejmują pięć dni pełnych szaleństw! Możesz zapisać dziecko na cały tydzień lub poszczególne dni. Ferie językowe z angielskim w rodzaju półkolonii zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Mamy na to sprawdzony sposób.

 

Każdy dzień to inna przygoda – od zawsze!

 

Spędzając ferie w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu!

Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków. Zajęcia w naszej szkole odbywają się przez całe ferie – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierząt, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Sprawdź plan Winter Camp 2022!
Każdy dzień to inna przygoda :)
Plan półkolonii 2022 – ferie zimowe

Wierzyliśmy, że nie odpuścimy tej, już 12 edycji Winter Campu i udało się! Cieszymy się, że będziecie z nami! Będziemy się świetnie bawić podczas atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień Winter Camp z GERelis wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi aktywnościami. W tym roku czeka Was coś niesamowitego: wyruszamy z angielskim przez świat śladem brytyjskich podróży, odkryć geograficznych i dawnych zamorskich kolonii!

W tej edycji naszego Winter Camp przygotowaliśmy dla uczestników sporą porcję zadań tematycznych – poznacie angielski przez zabawę i zagadkowe zadania do wykonania – wszystko powiązane z konkretnym dniem! Przekonajcie się sami!

Pobierz plan 2022

Poniedziałek: czy statkiem można dopłynąć na koniec świata?

Zaraz po samodzielnie przygotowanym pełnowartościowym śniadaniu, pierwszy dzień naszego Winter Campu zaczynamy od odwiedzin najprawdziwszego, wybudowanego w Holandii parowca! Zastanawiacie się gdzie? Dowiecie się na miejscu, ale zapewniamy, że znajduje się przy nabrzeżu odrzańskim, nie tak daleko od centrum! Ruszamy więc nad wrocławską “Mississippi” niczym Ernest Hemingway! Jedziemy kolejką linową – Polinką – na drugi brzeg Odry i dalej na spotkanie przygody! Po parowcu i innych dawnych statkach oprowadzą nas prawdziwi pasjonaci i marynarze. Zajęcia w kapitańskich kajutach z wiązania węzłów i opowieści o pracy na statku.

Po powrocie do szkoły poznacie najbardziej egzotyczne wyprawy morskie do najdalszych zakątków świata i czy można tam porozumieć się po angielsku?

Poniedziałek
Wtorek: czy pociągi są najbardziej przyjazne środowisku? Odwiedzamy Dworzec Główny!

Po śniadaniu pakujemy plecaki i wybieramy się na wrocławski Dworzec Główny skąd wyruszają setki pociągów w różne miejsca kraju i całej Europy! Będziecie mieli szansę zobaczyć jak wygląda “centrum dowodzenia” dworcem, zobaczyć niedostępne zakamarki tego wspaniałego budynku i sprawdzić jak wygląda kabina maszynisty od środka – w prawdziwym pociągu! To wszystko mamy nadzieję, rozbudzi w Was pasję podróżowania!

Po powrocie do szkoły nie koniec warsztatów związanych z koleją i wyjazdami do dalekich i bliższych miejsc! Dowiecie się m.in. dlaczego kolej jest najbardziej przyjaznym środowisku środkiem transportu oraz gdzie i w jaki sposób można dojechać pociągiem oraz jak to zrobić! Po wyczerpującym dniu, jak każdego dnia przygotujemy wspólnie podwieczorek, a w międzyczasie poznacie nasze szkolne zwierzęta i jak się nimi dobrze opiekować!

Wtorek
Środa: zdrowie i sport – odwiedzamy wrocławski stadion!

Środek tygodnia, mamy nadzieję, że jesteście już dobrze nakręceni do działania! Dziś jedziemy zobaczyć jak wygląda wrocławski stadion od środka! Wiecie, że jest to 3 pod względem wielkości stadion w Polsce? Pewnie nie raz przejeżdżaliście obok, a dziś będziecie mieli okazję zobaczyć go od środka!

Po powrocie do szkoły będziemy robili własnoręcznie koszulki sportowe w barwach różnych krajów i poznacie zasady zdrowego odżywiania – może kogoś z Was czeka kariera sportowca?

Środa
Czwartek: czysta planeta zależy od nas!

W przedostatni dzień czas wybrać się do niesamowitego miejsca we Wrocławiu. Zobaczycie, że nasze miasto i Ziemia mogą być czyste dzięki Wam! Wiecie, że z 600 puszek po napojach można wyprodukować 1 rower? Nauczymy się dbania o naszą planetę i prawidłowej segregacji odpadów… oraz dowiecie się czy szopy grasują po Wrocławiu.

Po powrocie do szkoły kontynuacja w naszym atelier – warsztaty z upcyclingu i tworzenie niesamowitych przedmiotów! Od tej pory będziecie inaczej patrzeć na “śmieci”!

Czwartek
Piątek: ostatnia misja!

Ostatni dzień jest bardzo aktywny: rano, po śniadaniu mamy dla Was ostatnią misję! Aby ją wypełnić będziecie musieli użyć wszystkich specjalnych mocy, które zdobyliście w czasie trwania naszego Winter Campu! Zagadki, tajemnicze przedmioty i różnego rodzaju umiejętności będą jak najbardziej przydatne! Jeśli pogoda pozwoli wybieramy się na Wyspę Słodową, a jeśli nie to zapewnimy dużą dawkę emocji w naszej ogromnej sali kosmicznej!

Po dniu pełnym wrażeń – ekstra podwieczorek i można już szykować się na dyskotekę w przebraniach i kostiumach! Lasery, światła, muzyka i… rozdanie certyfikatów ukończenia Winter Camp w GERelis edycja 2022!

Piątek

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci,
które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę! Do zobaczenia!

W cenę wliczone jest ubezpieczenie, wyżywienie oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.

Nadchodzi Winter Camp! Szykują się niezapomniane ferie językowe z Gerelis.
Ruszyły zapisy na 11. edycję.

U nas każdy dzień to inna przygoda!

Półkolonie zimowe Winter Camp są przeznaczone dla dzieci od 3 do 11 lat.
I turnus: 31 stycznia – 4 lutego 2022
II turnus: 7-11 lutego 2022

Skorzystaj z promocji last minute! Zapisz dziecko na turnus 7-11 lutego z rabatem 75 zł. Użyj kodu ZIMA75. Zarezerwuj miejsce teraz!
Zadzwoń

 

Niezapomniane ferie zimowe we Wrocławiu

Do zwiedzenia będą tajemnicze miejsca, które być może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami – niedostępna co dnia, w czasie ferii otworzą swe podwoje!

Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko – każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi).

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim – dzieci uczą się poprzez reagowanie na różne codzienne sytuacje – to najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz półkolonii językowych dla dzieci – bardzo dobrze trafiłeś – robimy to już od 10 lat!

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Od poniedziałku do piątku zbieramy się między 07.30 a 08.30 (nie później, śpiochy!) w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze.

Czekają Was niesamowite przygody, gotowanie, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Dzieci można odbierać zaraz po podwieczorku w godzinach 16.20-17.00 – oczywiście odbiór we wcześniejszych godzinach jest również możliwy – o ile Twoje dziecko będzie chciało iść do domu!

U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa : )

Każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek. (W ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.)

Językowe zajęcia tematyczne!

Zajęcia językowe w luźnej formie półkolonii sprawią, że w GERelis będzie wystrzałowo!
Wybuchowe eksperymenty i zajęcia z mikroskopem dzięki czemu świat będzie wyglądał o wiele wyraźniej. Przed nami również zajęcia połączone z aktywnościami artystycznymi, to szczególna atrakcja, a to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji w naszej pracowni – atelier.

Ponadto podczas ferii w GERelis – jak co roku – spędzicie czas w towarzystwie rówieśników i czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę: 2 piesków Tycjana i Romburaka, 3 myszek i królika Begi zamieszkujących atelier, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i jedno małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń
500 448 262

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: GERelis Iwona Schwigon. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.