Home » Wakacje i ferie » Językowe półkolonie zimowe

Półkolonie zimowe 2023 we Wrocławiu

Nadchodzi Winter Camp! Szykują się niezapomniane ferie językowe z Gerelis.
Ruszyły zapisy na 13. edycję.

U nas każdy dzień to inna przygoda!

Półkolonie zimowe Winter Camp są przeznaczone dla dzieci od 3 do 11 lat.
I turnus: 13-17 lutego 2023
II turnus: 20-24 lutego 2023

PROMOCJA GRUPOWA!
Kupujesz bilet dla rodzeństwa lub więcej niż dwojga dzieci? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz zniżkę!
Zadzwoń

 

Promocja!

Półkolonie zimowe

949,00  899,00 

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-11 lat.

Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem diety specjalnej dla dziecka, możesz zrobić to TUTAJ (koszt to 60 zł / turnus)

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Półkolonie językowe we Wrocławiu i okolicach z językiem angielskim, 2 turnusy przez ferie zimowe, edycja 2023! Łączymy mnóstwo zabawy z nauką języka angielskiego. Mówimy do dzieci tylko i wyłącznie po angielsku! Ku Twojemu zdziwieniu Twoje dziecko świetnie sobie poradzi!!! Zaufaj nam, organizujemy językowe wakacje i ferie zimowe od 10 lat! Zobacz harmonogram

Dodatkowe informacje

Data

13.02 – 17.02/2023r., 20.02 – 24.02/2023r.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń
500 448 262

Tylko u nas półkolonie zimowe z native speakerem

 

Winter Camp to anglojęzyczne półkolonie zimowe organizowane we Wrocławiu. Prowadzimy 2 turnusy przez ferie zimowe. Łączymy mnóstwo zabawy z nauką języka angielskiego. Mówimy do dzieci tylko i wyłącznie po angielsku! Ku Twojemu zdziwieniu Twoje dziecko świetnie sobie poradzi! Zaufaj nam, organizujemy językowe wakacje i ferie zimowe od ponad 12 lat. 🙂

 

 

Ferie językowe dla dzieci: przygoda we Wrocławiu czeka!

 

Dołącz do naszej wyprawy! Zajęcia z językiem angielskim + wspaniała zabawa pozwolą Ci w przyszłości zostać prawdziwym eksploratorem całego świata.

Nasze Winter Campy obejmują pięć dni pełnych szaleństw! Możesz zapisać dziecko na cały tydzień lub poszczególne dni. Ferie językowe z angielskim w rodzaju półkolonii zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Mamy na to sprawdzony sposób.

 

Każdy dzień to inna przygoda – od zawsze!

 

Spędzając ferie w naszej szkole językowej nigdy nie będziecie się nudzić – po prostu nie ma na to czasu!

Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków. Zajęcia w naszej szkole odbywają się przez całe ferie – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierząt, które przetarły już nieznane szlaki i prowadzić będą Was tropem zagadek i przygód!

Sprawdź plan Winter Camp 2023!
Każdy dzień to inna przygoda :)
Plan półkolonii 2023 – ferie zimowe

Wierzyliśmy, że nie odpuścimy tej, już 12 edycji Winter Campu i udało się! Cieszymy się, że będziecie z nami! Będziemy się świetnie bawić podczas atrakcji w otoczeniu zwierzaków z naszej szkoły. Każdy dzień Winter Camp z GERelis wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi aktywnościami. W tym roku czeka Was coś niesamowitego: wyruszamy z angielskim przez świat śladem brytyjskich podróży, odkryć geograficznych i dawnych zamorskich kolonii!

W tej edycji naszego Winter Camp przygotowaliśmy dla uczestników sporą porcję zadań tematycznych – poznacie angielski przez zabawę i zagadkowe zadania do wykonania – wszystko powiązane z konkretnym dniem! Przekonajcie się sami!

Dokumenty do pobrania:

Winter Camp 2023 – Opis

Winter Camp 2023 – Harmonogram

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci,
które chcą przeżyć z nami wspaniałą przygodę! Do zobaczenia!

W cenę wliczone jest ubezpieczenie, wyżywienie oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany planu, wydarzeń lub zmiany kolejności planu z przyczyn losowych.

Nadchodzi Winter Camp! Szykują się niezapomniane ferie językowe z Gerelis.
Ruszyły zapisy na 13. edycję.

U nas każdy dzień to inna przygoda!

Półkolonie zimowe Winter Camp są przeznaczone dla dzieci od 3 do 11 lat.
I turnus: 13-17 lutego 2023
II turnus: 20-24 lutego 2023

PROMOCJA GRUPOWA!
Kupujesz bilet dla rodzeństwa lub więcej niż dwojga dzieci? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz zniżkę!

Zadzwoń

 

Promocja!

Półkolonie zimowe

949,00  899,00 

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-11 lat.

Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem diety specjalnej dla dziecka, możesz zrobić to TUTAJ (koszt to 60 zł / turnus)

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Półkolonie językowe we Wrocławiu i okolicach z językiem angielskim, 2 turnusy przez ferie zimowe, edycja 2023! Łączymy mnóstwo zabawy z nauką języka angielskiego. Mówimy do dzieci tylko i wyłącznie po angielsku! Ku Twojemu zdziwieniu Twoje dziecko świetnie sobie poradzi!!! Zaufaj nam, organizujemy językowe wakacje i ferie zimowe od 10 lat!

Zobacz harmonogram

Dodatkowe informacje

Data

13.02 – 17.02/2023r., 20.02 – 24.02/2023r.

Nasze warsztaty językowe dla dzieci to nie tylko świetna okazja do nauki języków obcych, ale także do zabawy i poznawania nowych przyjaciół. Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji i przekonaj się, jak wiele radości i emocji czeka na Twoje dziecko podczas Winter Camp!

Nasz zimowy obóz językowy to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom ciekawe i wartościowe zajęcia podczas ferii zimowych. Nasz program jest bogaty i różnorodny, dzięki czemu nie tylko dostaną gigantyczna dawkę języka angielskiego, ale po prostu spędzą wspaniały czas.

Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji Winter Camp i przekonaj się, jak wiele radości i uśmiechu na twarzach naszych uczestników. To dowód na to, że nasz obóz językowy to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i bawić jednocześnie. Dołącz do nas i spraw, by ferie zimowe Twojego dziecka były niezapomniane!

Galeria dostępna pod adresem: https://gerelis.pl/galeria/poprzednie-edycje-wintercamp/

Niezapomniane ferie zimowe we Wrocławiu

Do zwiedzenia będą tajemnicze miejsca, które być może mijaliście już nie jeden raz, a nie mieliście pojęcia co kryje się za drzwiami – niedostępna co dnia, w czasie ferii otworzą swe podwoje!

Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko – każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi).

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim – dzieci uczą się poprzez reagowanie na różne codzienne sytuacje – to najlepsza nauka języka, którą można wykorzystać już tego samego dnia, a poprzez zaangażowanie w działanie, utrwala się najlepiej!

Jeśli szukasz półkolonii językowych dla dzieci – bardzo dobrze trafiłeś – robimy to już od 10 lat!

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Od poniedziałku do piątku zbieramy się między 07.30 a 08.30 (nie później, śpiochy!) w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze.

Czekają Was niesamowite przygody, gotowanie, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Dzieci można odbierać zaraz po podwieczorku w godzinach 16.20-17.00 – oczywiście odbiór we wcześniejszych godzinach jest również możliwy – o ile Twoje dziecko będzie chciało iść do domu!

U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa : )

Każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek. (W ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.)

Językowe zajęcia tematyczne!

Zajęcia językowe w luźnej formie półkolonii sprawią, że w GERelis będzie wystrzałowo!
Wybuchowe eksperymenty i zajęcia z mikroskopem dzięki czemu świat będzie wyglądał o wiele wyraźniej. Przed nami również zajęcia połączone z aktywnościami artystycznymi, to szczególna atrakcja, a to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji w naszej pracowni – atelier.

Ponadto podczas ferii w GERelis – jak co roku – spędzicie czas w towarzystwie rówieśników i czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę: 2 piesków Tycjana i Romburaka, 3 myszek i królika Begi zamieszkujących atelier, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i jedno małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń
500 448 262

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: GERelis Iwona Schwigon. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.