Bezpłatne zajęcia online dla dzieci: Artystyczne poniedziałki | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Bezpłatne zajęcia online dla dzieci: Artystyczne poniedziałki

Bezpłatne zajęcia online dla dzieci: Artystyczne poniedziałki

bezplatne-zajecia-online-dla-dzieci-angielski

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia online dla dzieci i rodziców. W każdy poniedziałek o godzinie 15:00 transmitujemy na Facebooku nasz cykl live, czyli Artystyczne poniedziałki. Zajęcia są prowadzone w języku angielskim przez native speakera. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Szczegóły i zapisy: Artystyczne poniedziałki w GERelis.

Zajęcia online dla dzieci – ciekawa alternatywa dla lekcji

Zawieszone lekcje w szkołach, zamknięte przedszkola, a każdy dzień zaczyna wyglądać tak samo. Ty też dwoisz się i troisz, żeby znaleźć interesujące zajęcie dla swojego dziecka? Wymyśliliśmy coś, co nieco odciąży rodziców i umili czas najmłodszym. Artystyczne poniedziałki, czyli bezpłatne zajęcia online, które rozwijają kreatywność i uczą języka angielskiego w domu.

Czym są Artystyczne poniedziałki?

To nasz pomysł na ciekawe spędzenie czasu oraz przepis na pozytywne rozpoczęcie tygodnia. To także masa frajdy! Na każdych warsztatach zajmujemy się czymś innym. Wspólnie wykonujemy prace plastyczne, robimy pyszne eksperymenty kulinarne i dobrze się bawimy.

Zajęcia odbywają się na żywo i są prowadzone w języku angielskim w formie warsztatów. Uczymy w najbardziej naturalny dla dziecka sposób – poprzez kontakt z żywym językiem. Dzięki temu rodzice mogą sami się przekonać, że nauka języków języków obcych w domu może być interesująca i co ważne – skuteczna.

zajecia-online-dla-dzieci-bezplatne-za-darmo-angielski
Zapisz się na bezpłatne zajęcia online dla dzieci!

Jak wyglądają takie warsztaty?

Warsztaty są transmitowane na naszym fanpage i każdy może wziąć w nich udział. Co poniedziałek realizujemy inny temat, dlatego tak istotne jest, aby przed zajęciami mieć pod ręką wszystkie niezbędne rzeczy.
👍 Przygotujcie się na następne zajęcia. ➡ Pobierz listę potrzebnych materiałów KLIK!

Warsztaty odbywają się na żywo, a co za tym idzie – dzieci przygotowują swoje prace równocześnie z prowadzącą, sympatyczną Olivią, która jest nauczycielem języka angielskiego oraz native speakerem w Gerelis. Podczas transmisji uczestnicy mogą zadawać pytania lub brać udział w rozmowie w komentarzach dostępnych pod live.

Po zakończeniu zajęć każdy uczestnik, który zapisał się na listę, otrzymuje spis nowych słówek do zapamiętania a także prezent niespodziankę. Oczywiście nie będziemy zdradzać co to takiego. Zamiast tego zachęcamy do wzięcia udziału w naszych spotkaniach. 🙂

Dlaczego warto wziąć udział?

  • W trakcie warsztatów dziecko rozwija zdolności językowe, artystyczne i kulinarne. Każde spotkanie to inne zadanie.
  • Zajęcia są prowadzone w języku angielskim przez native speakera.
  • To sposób na miłe spędzenie czasu z dzieckiem i dobre rozwiązanie dla rodziców pracujących z domu. 
  • Masz okazję przekonać się w jaki sposób wyglądają zajęcia językowe dla dzieci w naszej szkole. Mamy autorski program i niebanalne pomysły. Uczymy robiąc coś kreatywnego. 
  • Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Przed warsztatami wystarczy pobrać listę z materiałami, których Twoje dziecko będzie potrzebować, aby móc brać udział w naszej zabawie. Wszystkie te rzeczy znajdziecie w domu.
  • Po warsztatach wysyłamy na e-mail listę nowych słówek.
  • Dla uczestników, którzy zapisali się przez e-mail, przewidzieliśmy niespodziankę!

Jak się zapisać?

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w naszym cyklu spotkań Artystyczne poniedziałki, bezpłatnych zajęć online dla dzieci. Widzimy się w każdy poniedziałek o godzinie 15:00, na fanpage Gerelis. Przed każdymi zajęciami wysyłamy na maila spis materiałów, których będziemy potrzebować. Możecie go pobrać TUTAJ.

Zapraszamy! 🐶🐱🐰

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.