Nasz dream team (for kids) | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Nasz dream team (for kids)

Nasz dream team (for kids)

zdjęcia naszych cudownych native speakerek i lektorek

Oto one! W całej okazałości i blasku fleszy! Bez nich nie byłoby naszych wspaniałych zajęć! 👏🦸‍♀️

To nasze cudowne native speakerki i lektorki uczące dzieciaki w GERelis! 🌟


✅ To one spędzają wiele godzin tygodniowo na przygotowywaniu zajęć, prowadzą lekcje online, urozmaicają dzieciom czas podczas spotkań kulinarnych i artystycznych, przygotowują przeróżne wyzwania i zachęcają do aktywności!
✅ Dzięki nim dzieciaki dosłownie przenoszą się w inny świat i mają kontakt z żywym językiem online. Dodatkowo dla utrwalania słownictwa i jeszcze lepszego przyswajania wiedzy mają cotygodniową porcję angażujących filmików nagrywanych w ciekawych miejsca i związanych z przeprowadzonymi lekcjami (kręciliśmy już w stadninie koni, były psy, krowy, odwiedziliśmy z kamerą kurniki w Irlandii i Niemczech 😅, pola i lasy, przeprowadzaliśmy eksperymenty 🚀 z napędem rakietowym, lekcje DIY ⚗️ i przyrządzaliśmy niezliczoną liczbę dobrego 🥗 „mniam-mniam”!).
✅ W czasie pandemii przenieśliśmy całe GERelis w tryb online, w dalszym ciągu zachowując klimat naszej szkoły i kontynuując nasz autorski program nauczania poprzez sztukę, kontakt ze zwierzętami i 100% zaangażowanie! 🤩🏆


W dalszym ciągu możecie dołączyć i zapisać się!
🧲 Obecnie mamy 3️⃣0️⃣% zniżki na zajęcia online!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.