Wakacje z angielskim? Wybierz półkolonie językowe! | Gerelis Wrocław
Home » Aktualności » Wakacje z angielskim. Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie językowe?

Wakacje z angielskim. Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie językowe?

polkolonie-jezykowe-wroclaw-wakacje-z-angielskim

Okres pandemii sprawił, że większość planów związanych z wakacjami zmieniło się diametralnie lub po prostu została przełożona na „lepsze czasy”. Jednak dla dziecka nie musi to oznaczać siedzenia w domu przed telewizorem czy komputerem. Możemy mu zapewnić ciekawe i bezpieczne zajęcia, dzięki którym pozna nowych kolegów, spędzi aktywnie czas, a do tego nauczy się wielu nowych rzeczy. 

Językowe półkolonie letnie – wakacje z angielskim we Wrocławiu

Szukając możliwości zorganizowania dla dziecka czasu wolnego, warto by się zastanowić, czy nie połączyć przyjemności, jaką jest zabawa pośród rówieśników, z pożytecznym. Tym pożytecznym mogą się okazać nasze Summer Camp, czyli wakacje z językiem angielskim dla dzieci

Z jednej strony dziecko spędza aktywnie czas, a z drugiej rozwija swoje umiejętności z języka angielskiego. To doskonały pomysł! Wiadomo, że umysł maluchów jest chłonny niczym gąbka, stąd taka forma zajęć sprawia, że przyswajanie języka obcego to po prostu bułka z masłem. 🙂

A warto także wspomnieć, że taki rodzaj zorganizowanego wypoczynku dla pociech to również oszczędności, w porównaniu do kwot jakie trzeba by było zapłacić za wypoczynek wyjazdowy – zwłaszcza w obecnej sytuacji. 

Nuda? Nie ma na to czasu!

Półkolonie zostały opracowane w oparciu o nasz autorski program, a nauka odbywa się poprzez zabawę i stały kontakt z żywym językiem. W programie mamy pięćdziesiąt godzin zajęć z językiem angielskim, prowadzonych przez doświadczonych w pracy z dziećmi native speakerów. Nie ma podręczników, ani monotonnych lekcji przy tablicy, jak to bywa w innych szkołach. Za to jest sporo radości i niespodzianek. A wszystko to w miłej atmosferze oraz towarzystwie naszych szkolnych zwierzaków. 

W trakcie codziennych spotkań dziecko ma zapewnione mnóstwo atrakcji. Od rana do popołudnia aktywnie spędza czas wśród rówieśników. Nawiązuje nowe znajomości i przyjaźnie, uczy się współpracy w grupie. Zwiedzanie, zabawy na świeżym powietrzu, wybuchowe eksperymenty, zajęcia artystyczne – to tylko niektóre z zaplanowanych zajęć. 

Masterchef w zdrowym wydaniu

W harmonogramie mamy także warsztaty językowo-kulinarne, podczas których dzieci samodzielnie przygotowują zdrowe śniadania i podwieczorki. To idealna okazja aby poznać nowe słownictwo i uczyć się samodzielności. Nie mówiąc już o frajdzie, jaką maluchom daje wspólne gotowanie! 

Twoje dziecko ma alergię pokarmową? Bez obaw! O tym też pomyśleliśmy i uwzględniliśmy dietę specjalną w ofercie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Oczywiście nie można zapominać o bezpieczeństwie, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę aktualną sytuację. O tym też pomyśleliśmy i zadbaliśmy o to, aby nasze spotkania były realizowane zgodnie z obecnymi wymogami prawnymi oraz zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Ponadto przed rozpoczęciem turnusu każdy rodzic otrzymuje od nas szczegółowe informacje na temat zasad bezpieczeństwa. Możesz czuć się spokojnie o swoje dziecko. 🙂

Uwaga, zbiórka! – kilka słów o organizacji 

  • Półkolonie są prowadzone w dwóch grupach wiekowych: 4-6 lat oraz 7-11 (dla starszych dzieci przygotowaliśmy warsztaty językowe w amerykańskim stylu).
  • Spotykamy się od poniedziałku do piątku. Startujemy punkt 8:30, jednak rodzice, którzy zaczynają pracę wcześniej, mogą przyprowadzić swoje pociechy już o 7:30. Zajęcia kończą się o godzinie 16:00-16:30. 
  • Codziennie zapewniamy dzieciom smaczny i zdrowy obiad, przygotowywany przez zawodowych kucharzy. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia diety specjalnej (dla dzieci z alergią pokarmową).
  • Podczas naszych półkolonii językowych – Summer Camp zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa – każdy rodzic otrzymuje od nas szczegółowe informacje na ten temat.

Zapisz dziecko na półkolonie we Wrocławiu i zapewnij mu odlotowe wakacje z angielskim!

Mamy już ponad 10 lat doświadczenia w organizowaniu tego typu wydarzeń. Zapisując dziecko na nasze półkolonie językowe we Wrocławiu, masz pewność że wakacje będą dla niego fantastyczną i BEZPIECZNĄ przygodą oraz okazją do rozwinięcia umiejętności z angielskiego. Wspomniany brak podręczników, przyjemna atmosfera i główny nacisk na praktyczne zastosowanie języka angielskiego sprawia, że dzieci z przyjemnością i entuzjazmem przychodzą na takie zajęcia (a czasem nawet nie chcą wracać do domu :D), a efekty nauczania są bardziej niż zadowalające. Zapraszamy!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.