Zajęcia dla dzieci online | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Zajęcia dla dzieci online

Zajęcia dla dzieci online

Zajęcia dla dzieci w trybie ᴏɴʟɪɴᴇ rozpoczęte!
Rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!
𝐆𝐄𝐑𝐞𝐥𝐢𝐬 działa 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞 i cały czas zachowuje swój niepowtarzalny klimat zajęć! Online najdziecie wszystko to, co tworzy niesamowitą atmosferę naszej szkoły: zwierzęta, zajęcia artystyczne, kulinarne i taneczne! Dodatkowo, dzięki trybie pracy online możecie przenieść się z naszymi native speakerami do niesamowitych miejsc!
Wyobraźcie sobie, że nasi nauczyciele dali radę i to jak! Każdy z nich przygotował świetną lekcje ᴏɴʟɪɴᴇ + dodatkowy materiał ᴡɪᴅᴇᴏ do odtwarzania w dowolnym czasie z przeróżnymi opowieściami i „misjami” do wykonania!
Poczuliśmy klimat taki jak w naszej stacjonarnej szkole – są zajęcia z wykonywania artystycznych przedmiotów, opowieści o zwierzakach, pomysły na zabawę, a czekają nas jeszcze zajęcia kulinarne!
Jest świetnie! Lekcje na żywo + ᴡɪᴅᴇᴏ przeniosły nas w inny świat, niczym transmisje ze wspaniałych miejsc! Jesteśmy dumni z naszych native speakerów, że podołali zadaniu i tak pięknie je zorganizowali!
Cieszymy się jednocześnie, że większość z Państwa kontynuuje naukę z nami! Jest tam bardzo miło i chwyta nas to za serce. Dostaliśmy kilka bardzo pozytywnych wiadomości, a każda z nich niezmiernie nas motywuje w tym trudnym okresie!

Zobaczcie sami! To wszystko wiadomości od rodziców naszych najmłodszych kursantów o tym, że dajemy radę i przenosimy się w tryb online:

𝒩𝒶𝓉𝒶𝓁𝒾𝒶 𝒮.: Dziękujemy, że podjęli Państwo wyzwanie nauczania online takich maluchów.

𝒦𝑜𝓇𝓃𝑒𝓁𝒾𝒶 𝐼.: Bardzo dziękuję za informację i przejście pracy w trybie on-line, sądzę ze to bardzo dobry pomysł.

𝒜𝓁𝒾𝒸𝒿𝒶 𝒮.: Bardzo dziękuję za umożliwienie wszystkim dzieciom kontynuowania kursu, pomimo trudności, jakie w obecnej sytuacji się pojawiły.

𝐻𝒶𝓃𝓃𝒶 𝒫.: Bardzo dobry pomysł!

𝐼𝓏𝒶𝒷𝑒𝓁𝒶 𝒲.: Dziękujemy za wsparcie, radzimy sobie bardzo dobrze z pracą domową, bo mama-edukator i ma worek pomysłów, ale też argument „bo PANI tak kazała” jest ogromnym wsparciem motywacyjnym. Testujemy lekcje na Skype z naszą poprzednią szkołą niemieckiego i rzeczywiście 30 minut sprawia, że dziecko zaczyna stawać na głowie – sama „obecność online” jest niesamowitym przeżyciem, a zrozumienie, że pani widzi tylko to co w kamerce bywa trudne.

𝒜𝓃𝓃𝒶 𝐿.: Myślę, że to świetny pomysł bo, które dziecko nie lubi „obrazków na komputerze”. Pracując zdalnie, nie za bardzo mam możliwość ogarnięcia swojego dziecka (shame on me) przez te 8h. Biorąc pod uwagę, że właśnie nas zamknięto jeszcze szczelniej w domach – czego nie neguję, cieszę się, że synek będzie miał okazję zając się czymś pożytecznym :):):) trzymam kciuki i czekamy na zajęcia!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.