Kursy językowe online na żywo | Angielski Niemiecki | Gerelis Wrocław
Home » Kursy » Kursy językowe online: angielski i niemiecki

Kursy językowe online: angielski i niemiecki

Prowadzący

Alicja
Lektor

Alicja

Alex
Native speaker

Alex

Ben
Native speaker

Ben

kursy-jezykowe-online-angielski-niemiecki-kurs-online
Promocja noworoczna
-15% na kursy językowe online!
279 zł* 330 zł /miesiąc

Pierwszy
dzwonek

Semestr zimowy

Semestr letni rusza
już 12. września 2022!

Drugi
dzwonek

Kolejne kursy

Kolejne kursy startują
od 26. września 2022

 

kurs online języka angielskiego lub niemieckiego

Zapisz się na internetowy kurs językowy prowadzony na żywo i zacznij płynnie mówić

 

Po wielu latach nauki języka swobodna rozmowa nadal jest dla Ciebie problemem? Chcesz nauczyć się wykorzystywać język w codziennych sytuacjach? Zacznij mówić płynnie po angielsku lub niemiecku w krótkim czasie. Oszczędź pieniądze i czas.

Zadzwoń

Zapisz się na internetowy kurs językowy z angielskiego lub niemieckiego za jedyne 279 zł* miesięcznie

* – Nie zwlekaj, cena obowiązuje do 31 sierpnia 2022 roku.

Zarezerwuj miejsce już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

opinia o kursie językowym w Gerelis

Kursy semestralne 50:50

Kurs prowadzony jest metodą konwersacyjną przez lektora i native speakera. Podczas zajęć uczymy gramatyki i konwersacji.

Nauka
na żywo

Nasze językowe kursy online realizowane są w czasie rzeczywistym. Zajęcia odbywają się live na platformie Zoom.

Przełamywanie
barier

Uczymy swobody w komunikacji, stawiamy nacisk na praktykę i odnajdywanie się w prawdziwych sytuacjach codziennych.

Internetowy kurs językowy online dzięki któremu zanurzysz się w języku

Nasze kursy internetowe są idealne dla osób pragnących przełamać barierę językową, chcących nauczyć się wykorzystywać język mówiony w życiu codziennym i w pracy, a także dla tych, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z obcym językiem. Bazujemy na autorskim programie, który opracowaliśmy w taki sposób, byś w krótkim czasie zwiększył zasób swojego słownictwa, poznał konstrukcje gramatyczne i nauczył się swobodnie mówić. Wykorzystujemy techniki i metody nauczania rozwijające wszystkie cztery podstawowe zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu.

Jak wyglądają kursy językowe online w GERelis?

Prowadzimy zajęcia z lektorem i native speakerem już od poziomu A1. Zajęcia są realizowane w systemie 50:50 zamiennie przez lektora i native speakera. Pierwsza część szkolenia skupia się na gramatyce i interaktywnych ćwiczeniach, dzięki którym język sam wchodzi do głowy. Druga część opiera się na konwersacjach z native speakerem. Rozmowy są prowadzone na różne tematy, które odpowiadają zainteresowaniom kursantów. W ten sposób nauczysz się wykorzystywać język w praktyce – od konstruowania zdań po aranżowanie dialogów. Efekt? Już po jednym semestrze możesz podnieść swoje umiejętności o jeden poziom.

Lekcje odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom, a materiały ćwiczeniowe udostępniamy w chmurze. Dodatkowo otrzymasz nasz autorski audiobook z ćwiczeniami gratis! Zajęcia są realizowane w czasie rzeczywistym w małych, maksymalnie 6 osobowych grupach, dzięki czemu każdy może swobodnie się wypowiedzieć. Zapisz się już dziś!

Dla kursów językowych od poziomu B2 możesz, jeśli chcesz, mieć zajęcia tylko z native speakerem! Na poziomie od A2 do C2 uczymy rozmawiać na ciekawe tematy, także te bieżące z dnia codziennego. Prowadź dyskusje i prezentacje, wyrażaj własne zdanie i opinie. Stawiamy nacisk na poprawną wymowę, właściwe akcentowanie i konstrukcję zdań. Nauczysz się nie tylko jak być zrozumianym ale co ważniejsze z ciekawością słuchanym.

 1. Zajęcia na żywo z lektorem i native speakerem

  Kurs językowy online prowadzony jest na żywo, dzięki czemu możesz swobodnie komunikować się zarówno z prowadzącym, jak i z innymi uczestnikami kursu. Dzięki temu, że lekcje są prowadzone live (a nie za pośrednictwem nagranych wcześniej filmików), masz większą motywację i chęć, aby w nich systematycznie uczestniczyć, a tym samym stopniowo rozwijać swoje umiejętności.

 2. Jeden poziom = jeden semestr

  Wiesz, że wystarczy rok nauki w szkole językowej GErelis, aby móc swobodnie komunikować się w obcym języku? Wyjazd za granicę bez krępacji, awans zawodowy, nowe kontakty towarzyskie – to wszystko jest w zasięgu ręki! Zapisując się na internetowy kurs językowy, masz pewność, że w bardzo krótkim czasie osiągniesz naprawdę wiele. Już po jednym semestrze możesz podnieść swoje umiejętność o jeden poziom.

 3. Dużo mówienia + mało teorii

  Nasza specjalność to dużo mówienia i mało teorii. Uczymy żywego języka – angielskiego i niemieckiego – kładąc ogromny nacisk na komunikację językową. Prowadzimy kursy językowe z wykorzystaniem metody bezpośredniej. Na naszych lekcjach nie korzystamy z podręczników, za to dużo mówimy. Zamiast podawać reguły, uczymy używać żywego języka. W ten sposób bez problemu nauczysz się używać angielskiego lub niemieckiego w codziennej komunikacji i w różnych kontekstach sytuacyjnych.

To jeszcze nie koniec!
Zobacz, co trafi w Twoje ręce, jeśli zapiszesz się na kurs!

Autorski audiobook Gerelis (odpowiadający poziomowi kursu), dzięki któremu staniesz się częścią niesłychanych historii i przećwiczysz rozumienie ze słuchu. Dodajemy do niego również ebook z ćwiczeniami, więc w czytaniu ze zrozumieniem będziesz asem. Nauka nigdy nie była tak przyjemna!

 

Dostęp do platformy językowej, dzięki której podszlifujesz i utrwalisz swoje umiejętności językowe. Masz do wyboru aż 5 języków przez cały okres trwania kursu w Gerelis. Platforma jest dostępna w wersji desktopowej i mobilnej, więc rozstanie z językiem nie wchodzi w grę.

 

Wow! Brzmi nieźle, prawda? Nie czekaj dłużej, zapisz się już teraz i zgarnij bonusy! Czekamy właśnie na Ciebie. 🙂

Zadzwoń

Zapisz się na kurs językowy online z angielskiego lub niemieckiego za jedyne 289 zł* miesięcznie

* – Nie zwlekaj, cena obowiązuje do 31 sierpnia 2022 roku.

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

Gwarantujemy
 • Zajęcia z angielskiego i niemieckiego prowadzone na żywo - lekcje realizowane są w czasie rzeczywistym. Nie odtwarzamy wcześniej przygotowanych nagrań.
 • Zróżnicowane metody nauki i brak nudnych podręczników, mając na uwadze ich maksymalną efektywność, gdzie nauka staje się przyjemnością, a nie monotonnym powtarzaniem reguł.
 • Wspaniali lektorzy i native speakerzy, zajęcia prowadzone metodą komunikacyjną, najlepsze i trwałe efekty, indywidualne podejście.
 • Jeden semestr = jeden poziom!
 • Audiobook z ćwiczeniami otrzymasz gratis! Wszystkie pozostałe materiały naukowe masz w cenie kursu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że zapamiętasz cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.
 • Miłą atmosferę i zajęcia z ciekawymi ludźmi.
 • Niesztampowy system nauczania wg autorskiego programu Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis.
 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów!

Harmonogram zajęć kursów językowych 50:50:

 

2x w tygodniu po 60 minut

w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki.

 

Jesteśmy szkołą inną niż wszystkie, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego też nie narzucamy z góry grafiku zajęć. Każdą grupę tworzymy wg potrzeb kursantów.

Cena kursu stacjonarnego 380 zł miesięcznie*

*Cena promocyjna obowiązuje tylko do 31 lipca 2022 roku.
*Cena regularna kursu to 480 zł za 2×60 min w tygodniu.
*Opłata miesięczna. Płatność za kurs wnoszona jest w pięciu miesięcznych ratach. Promocja nie łączy się z innymi rabatami

Zarezerwuj miejsce już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.