Home » Kursy » Kursy językowe online: angielski i niemiecki

Kursy językowe online: angielski i niemiecki

Prowadzący

Alicja
Lektor

Alicja

Alex
Native speaker

Alex

Ben
Native speaker

Ben

kursy-jezykowe-online-angielski-niemiecki-kurs-online

Zapisz się na zajęcia native speakerami, którzy nauczą Cię praktycznych zwrotów i słów bez nudnych podręczników

Kurs w świetnej cenie 299 zł / mc

Kursy zaczynają się 27 lutego 2023

Nie zwlekaj! Zostały ostanie wolne miejsca na semestr letni!

Zainteresowany nauką?

Skontaktuj się z nami

opinia o kursie językowym w Gerelis

Kursy semestralne 50:50

Kurs prowadzony jest metodą konwersacyjną przez lektora i native speakera. Podczas zajęć uczymy gramatyki i konwersacji.

Nauka
na żywo

Nasze językowe kursy online realizowane są w czasie rzeczywistym. Zajęcia odbywają się live na platformie Zoom.

Przełamywanie
barier

Uczymy swobody w komunikacji, stawiamy nacisk na praktykę i odnajdywanie się w prawdziwych sytuacjach codziennych.

Internetowy kurs językowy online dzięki któremu zanurzysz się w języku

Nasze kursy internetowe są idealne dla osób pragnących przełamać barierę językową, chcących nauczyć się wykorzystywać język mówiony w życiu codziennym i w pracy, a także dla tych, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z obcym językiem. Bazujemy na autorskim programie, który opracowaliśmy w taki sposób, byś w krótkim czasie zwiększył zasób swojego słownictwa, poznał konstrukcje gramatyczne i nauczył się swobodnie mówić. Wykorzystujemy techniki i metody nauczania rozwijające wszystkie cztery podstawowe zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu.

Jak wyglądają kursy językowe online w GERelis?

Prowadzimy zajęcia z lektorem i native speakerem już od poziomu A1. Zajęcia są realizowane w systemie 50:50 zamiennie przez lektora i native speakera. Pierwsza część szkolenia skupia się na gramatyce i interaktywnych ćwiczeniach, dzięki którym język sam wchodzi do głowy. Druga część opiera się na konwersacjach z native speakerem. Rozmowy są prowadzone na różne tematy, które odpowiadają zainteresowaniom kursantów. W ten sposób nauczysz się wykorzystywać język w praktyce – od konstruowania zdań po aranżowanie dialogów. Efekt? Już po jednym semestrze możesz podnieść swoje umiejętności o jeden poziom.

Lekcje odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom, a materiały ćwiczeniowe udostępniamy w chmurze. Dodatkowo otrzymasz nasz autorski audiobook z ćwiczeniami gratis! Zajęcia są realizowane w czasie rzeczywistym w małych, maksymalnie 6 osobowych grupach, dzięki czemu każdy może swobodnie się wypowiedzieć. Zapisz się już dziś!

Dla kursów językowych od poziomu B2 możesz, jeśli chcesz, mieć zajęcia tylko z native speakerem! Na poziomie od A2 do C2 uczymy rozmawiać na ciekawe tematy, także te bieżące z dnia codziennego. Prowadź dyskusje i prezentacje, wyrażaj własne zdanie i opinie. Stawiamy nacisk na poprawną wymowę, właściwe akcentowanie i konstrukcję zdań. Nauczysz się nie tylko jak być zrozumianym ale co ważniejsze z ciekawością słuchanym.

 1. Zajęcia na żywo z lektorem i native speakerem

  Kurs językowy online prowadzony jest na żywo, dzięki czemu możesz swobodnie komunikować się zarówno z prowadzącym, jak i z innymi uczestnikami kursu. Dzięki temu, że lekcje są prowadzone live (a nie za pośrednictwem nagranych wcześniej filmików), masz większą motywację i chęć, aby w nich systematycznie uczestniczyć, a tym samym stopniowo rozwijać swoje umiejętności.

 2. Jeden poziom = jeden semestr

  Wiesz, że wystarczy rok nauki w szkole językowej GErelis, aby móc swobodnie komunikować się w obcym języku? Wyjazd za granicę bez krępacji, awans zawodowy, nowe kontakty towarzyskie – to wszystko jest w zasięgu ręki! Zapisując się na internetowy kurs językowy, masz pewność, że w bardzo krótkim czasie osiągniesz naprawdę wiele. Już po jednym semestrze możesz podnieść swoje umiejętność o jeden poziom.

 3. Dużo mówienia + mało teorii

  Nasza specjalność to dużo mówienia i mało teorii. Uczymy żywego języka – angielskiego i niemieckiego – kładąc ogromny nacisk na komunikację językową. Prowadzimy kursy językowe z wykorzystaniem metody bezpośredniej. Na naszych lekcjach nie korzystamy z podręczników, za to dużo mówimy. Zamiast podawać reguły, uczymy używać żywego języka. W ten sposób bez problemu nauczysz się używać angielskiego lub niemieckiego w codziennej komunikacji i w różnych kontekstach sytuacyjnych.

To jeszcze nie koniec!
Zobacz, co trafi w Twoje ręce, jeśli zapiszesz się na kurs!

Autorski audiobook Gerelis (odpowiadający poziomowi kursu), dzięki któremu staniesz się częścią niesłychanych historii i przećwiczysz rozumienie ze słuchu. Dodajemy do niego również ebook z ćwiczeniami, więc w czytaniu ze zrozumieniem będziesz asem. Nauka nigdy nie była tak przyjemna!

 

Dostęp do platformy językowej, dzięki której podszlifujesz i utrwalisz swoje umiejętności językowe. Masz do wyboru aż 5 języków przez cały okres trwania kursu w Gerelis. Platforma jest dostępna w wersji desktopowej i mobilnej, więc rozstanie z językiem nie wchodzi w grę.

 

Wow! Brzmi nieźle, prawda? Nie czekaj dłużej, zapisz się już teraz i zgarnij bonusy! Czekamy właśnie na Ciebie. 🙂

Zadzwoń

Zapisz się na kurs językowy online z angielskiego lub niemieckiego za jedyne 289 zł* miesięcznie

* – Nie zwlekaj, cena obowiązuje do końca 2022 roku.

szkoła jezyków obcych dla dzieci we Wrocławiu

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

Gwarantujemy
 • Zajęcia z angielskiego i niemieckiego prowadzone na żywo - lekcje realizowane są w czasie rzeczywistym. Nie odtwarzamy wcześniej przygotowanych nagrań.
 • Zróżnicowane metody nauki i brak nudnych podręczników, mając na uwadze ich maksymalną efektywność, gdzie nauka staje się przyjemnością, a nie monotonnym powtarzaniem reguł.
 • Wspaniali lektorzy i native speakerzy, zajęcia prowadzone metodą komunikacyjną, najlepsze i trwałe efekty, indywidualne podejście.
 • Jeden semestr = jeden poziom!
 • Audiobook z ćwiczeniami otrzymasz gratis! Wszystkie pozostałe materiały naukowe masz w cenie kursu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
 • Skuteczną naukę prawdziwego języka mówionego, co sprawia, że zapamiętasz cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.
 • Miłą atmosferę i zajęcia z ciekawymi ludźmi.
 • Niesztampowy system nauczania wg autorskiego programu Elisabeth Schwigon, założycielki GERelis.
 • Kameralne grupy 4-6 osobowe.
 • Możliwość płatności w ratach bez dodatkowych kosztów!

Harmonogram zajęć kursów językowych 50:50:

 

2x w tygodniu po 60 minut

w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki.

 

Jesteśmy szkołą inną niż wszystkie, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego też nie narzucamy z góry grafiku zajęć. Każdą grupę tworzymy wg potrzeb kursantów.

Cena kursu stacjonarnego 380 zł miesięcznie*

*Cena promocyjna obowiązuje tylko do 31 lipca 2022 roku.
*Cena regularna kursu to 480 zł za 2×60 min w tygodniu.
*Opłata miesięczna. Płatność za kurs wnoszona jest w pięciu miesięcznych ratach. Promocja nie łączy się z innymi rabatami

Zarezerwuj miejsce już teraz

Zostaw swój e-mail, odpiszemy do Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń
500 448 262

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.