Awesome Image

Postaw na rozwój swojego dziecka!

Ferie językowe dla dzieci:

Nasz Winter Camp obejmuje pięć dni pełnych szaleństw! Możesz zapisać dziecko na cały tydzień lub poszczególne dni. Ferie zimowe z angielskim w rodzaju półkolonii zapewnią Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia!

Każdy dzień to inna przygoda!

Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: zimowa wyprawa Gerelis czeka na wyjątkowych śmiałków! – w towarzystwie rówieśników, załogi naszej szkoły oraz naszych zwierząt.

Po szaleństwach i zabawach czas na jedzonko

każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek (w ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi).

Awesome Image
Awesome Image

Gry i zabawy językowe i dużo więcej!

Od poniedziałku do piątku zbieramy się między 07.30 a 08.30 (nie później, śpiochy!) w siedzibie szkoły przy ul. Oławskiej 27-29 na V piętrze.

  • Na dzieci czekają niesamowite przygody, szaleństwa oraz gry i zabawy językowe. Dzieci można odbierać zaraz po podwieczorku w godzinach 16.20-17.00 – oczywiście odbiór we wcześniejszych godzinach jest również możliwy.
  • U nas nie ma czasu na nudy. Każdy dzień wypełniony jest niesamowitymi, twórczymi atrakcjami. Kto już u nas był, ten wie o czym mowa.
  • Każdego dnia dzieci podczas warsztatów językowo-kulinarnych samodzielnie przygotują śniadanie, obiad oraz podwieczorek. (W ofercie uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.)

Awesome Image

Językowe zajęcia tematyczne!

Zajęcia językowe w luźnej formie półkolonii sprawią, że w GERelis będzie wystrzałowo! Eksperymenty i zajęcia z mikroskopem dzięki czemu świat będzie wyglądał o wiele wyraźniej. Przed nami również zajęcia połączone z aktywnościami artystycznymi, to szczególna atrakcja, a to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji w naszej pracowni – atelier.

  • Ponadto podczas wakacji w GERelis – jak co roku – spędzicie czas w towarzystwie rówieśników i czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół zamieszkujących naszą szkołę:
  • 2 piesków Tycjana i Romburaka, 3 myszek i królika Begi zamieszkujących atelier, 2 żółwi: Adi i Pedi i myszoskoczków kopiących codziennie nowe tunele. W szkole mamy także 2 duże i jedno małe akwaria, zamieszkiwane przez różne gatunki rybek.
Dowiedz się więcej!
Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image
Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image
Awesome Image

Półkolonie językowe dla dzieci!

  • Pomiędzy wyjściami oraz wydarzeniami poza szkołą, dzieci ponadto wezmą udział w szczególnych warsztatach naukowych. Niewątpliwie będziemy także poszukiwać pirackich skarbów, poznawać zadziwiające magiczne sztuczki oraz własnoręcznie będziemy tworzyć cudowne przedmioty, wyczarujemy je w naszej artystycznej pracowni, niczym magiczne artefakty! Zawsze będą powiązane z tym, co dziać się będzie na naszych codziennych wycieczkach, a każda z nich zabierze Was w niesamowite miejsca, niczym za skinieniem czarodziejskiej różdżki! Będą także podchody oraz dogoterapia. Nie zabraknie także wrażeń w naszych salach: pirackiej, własnej dżungli i kosmicznej.

  • Do tego wszystkiego dołączamy również zajęcia muzyczno-ruchowe, wspólne karmienie szkolnych zwierząt – czworonogi to nie tylko przyjemność, ale i wiele obowiązków! Cały tydzień zakończymy tradycyjnie naszą słynną imprezą w blasku dyskotekowych kul, laserów i baniek mydlanych.

  • Zajęcia odbywają się na terenie miasta Wrocławia i a także w najbliższej okolicy. Zapraszamy wszystkich! Będzie czadowo, już się nie możemy doczekać! Zapraszam serdecznie!

Zapisz dziecko do końca dnia i oszczędź 50 zł

685 zł - 635 zł jednorazowo

Do końca promocji pozostało:

Godzin         Minut         Sekund

Zarezerwuj miejsce już teraz!
Awesome Image

Najważniejsze informacje!

Gwarantujemy doskonałą zabawę połączoną z rozwojem od godziny 7.30 do 17.00!

Grupy wiekowe: 4-6 lat, 7-10 lat. Spraw dziecku frajdę i dobrą zabawę inwestując w jego rozwój! Mamy do zaoferowania 2 turnusy przez całe ferie! W cenę wliczone jest ubezpieczenie, śniadania, obiady i podwieczorki oraz wszystkie wejściówki i koszty transportu.

Koszty

Cena regularna: 685 zł

Dodatkowe rabaty

Na hasło „Rodzinka na językach” 49 zł
rabatu na dziecko przy zapisach na 5 dni.
Rabaty nie łączą się ze sobą.
Rabat "rodzinka na językach" obejmuje rodzeństwo lub zapisanie dziecka na min 2 turnusy.

Terminy!

Półkolonie są dla dzieci od 4 do 10 lat
1 - Turnus: 10 -14 Luty 2020
2 - Turnus: 17 - 21 Luty 2020