Do ostatniego płatka śniegu - relacja z Winter Camp 2022! | GERelis szkoła językowa Wrocław
Home » Aktualności » Do ostatniego płatka śniegu – relacja z Winter Camp 2022!

Do ostatniego płatka śniegu – relacja z Winter Camp 2022!

Kiedy emocje już na dobre opadną, nadchodzi czas wielkich podsumowań. Chociaż ostatnia tura zimowego wypoczynku dla niektórych dopiero się zaczęła, to dzieci i młodzież z Wrocławia oraz okolic, wraz z minioną niedzielą pożegnały dwa tygodnie błogiego wypoczynku i lenistwa. Czy pomimo braku wysokich opadów śniegu i syberyjskiego mrozu dzieciom udało się aktywnie spędzić ten czas? Przypomnijmy, że w trakcie trwania edukacji zdalnej, każda wolna od szklanego ekranu komputera, czy telefonu chwila jest na miarę złota. Czy znalazł się sposób na zorganizowanie wolnego czasu maluchów, bez konieczności opuszczania granic miasta?
Odpowiedź brzmi tak i są nią warsztaty Winter Camp 2022 w Gerelis – sami przekonajcie się co, przygotowaliśmy dla uczestników tej zimy! 

Ferie zimowe we Wrocławiu

Zorganizowane jednodniowe warsztaty to idealne rozwiązanie dla rodziców pracujących, lub tych, którzy nie mogą z różnych przyczyn pozwolić sobie w danym roku na dłuższy zimowy wyjazd całą rodziną. Kto powiedział, że dobra zabawa równa się z wielogodzinną podróżą, czy nocowaniem poza domem? Tydzień warsztatów w Gerelis, trwających od 7:30 do 16:30 obejmował aż 5 zupełnie nowych przygód, z których każda wiązała się z nabyciem nowych umiejętności i doświadczeń. 

Wiele się działo!


Zaczynając od rejsu po odrzańskich wodach, poprzez podróż flagową Polinką, podróż najbardziej ekologicznym środkiem transportu, aż na zwiedzaniu Wrocławskiego Stadionu (nie) kończąc. Na uczestników Winter Camp 2022 czekało niesamowicie wiele atrakcji, które przeplatane były grami, zabawami
i mnóstwem pysznego jedzenia!
Oprócz tego dzieci miały okazję odbyć warsztaty upcyclingowe w naszym atelier artystycznym oraz wczuć się w rolę projektanta mody. Kto wie, może to własnie na Oławskiej 27 narodzi się kolejna gwiazda, pokroju samej Coco Chanel? 

Zajęcia z native speakerami

Wartością dodaną do wszystkich atrakcji, jakie zostały przygotowane dla uczestników warsztatów, było sprytne przemycenie elementu… nauki. TAK! Wszystkie dzieci codziennie otaczały się językiem angielskim, ponieważ warsztaty prowadzone były wyłącznie przez native speakerów. I to nie byle jakich, bo Gerelisowych! Oznacza to, że maluchy uzyskały nieco ponad 40 godzin zajęć językowych w ramach codziennych czynności, takich jak wspólne przygotowywanie śniadania, wycieczki, czy zwyczajne rozmowy. I to jest element, na którym nam właśnie w Gerelis najbardziej zależy. Uczymy tak, aby dziecko nie czuło się zmęczone, ani przygniecione koniecznością dodatkowej edukacji w czasie wolnym. Taka jest właśnie metoda pełnego zanurzenia
w języku, która opiera się na naturalnych rozmowach, a dzięki niesamowitej zdolności najmłodszych do szybkiego chłonięcia wiedzy – niczym gąbki, szybko stają się jej pełne!

Szkoła językowa we Wrocławiu

Pomimo tego, iż warsztaty pełne były dodatkowych atrakcji, takich jak wycieczki w różne zakątki Wrocławia, to ich serce znajdowało się w naszej szkole. Gerelis położone jest w samym sercu miasta, na wrocławskim rynku, który świetnie jest skomunikowany także z każdą inną dzielnicą Wrocławia. Dobra lokalizacja wpływa nie tylko na bezproblemową możliwość dostarczenia dziecka lub samego siebie na zajęcia, ale także umożliwia kursantom obejrzenie w trakcie zajęć najpiękniejszych zakamarków miasta stu mostów. Czy nauka w Gerelis wygląda w ten sposób tylko w trakcie warsztatów zimowych i letnich? Absolutnie nie – idea nauczania według naszego autorskiego programu opiera się na komunikacji z native speakerami w kreatywnych i wyzwalających przestrzeniach. Jeśli więc wciąż rozglądasz się za szkołą językową dla siebie albo/i swojego dziecka – Gerelis jest miejscem, w którym zakończysz swoją misję poszukiwawczą. 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.