Home » Aktualności » Podsumowanie 2021 roku z Gerelis

Podsumowanie 2021 roku z Gerelis

Rok pełen wyzwań, zmian i nowych możliwości – takimi wyrażeniami moglibyśmy dzisiaj opisać przemijający właśnie 2021. Choć to czas, w którym ciężko było przewidzieć, co przyniosą nam nowe miesiące, choć niejeden raz budziły nas w nocy nowe szokujące informacje, choć musieliśmy przełamać nasze bariery i opuścić strefy komfortu – to ten właśnie rok otworzył przed wieloma z nas drzwi na zupełnie nowe perspektywy. Zapraszamy was więc do podsumowania 2021 roku wraz z Gerelis.

Co to był za rok…

2021 dla wszystkich szkół językowych, nie tylko tych we Wrocławiu był czasem próby. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, a także o zachowanie zdrowych więzi społecznych, stawiliśmy czoła największemu wyzwaniu. Od początku roku zajęcia języka angielskiego i niemieckiego w Gerelis odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online. Zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt, zestaw kamer i mikrofonów, którego nie powstydziłby się sam nagłośnieniowiec, pomimo przeszkód, cały czas spełnialiśmy naszą misję. Stanęliśmy na wysokości zadania, aby bez przerwy zapewniać nieograniczony dostęp do edukacji najmłodszym, jak
i tym starszym. 

Letnie przygody podczas Summer Camp

Tego lata odbyła się 9 edycja Summer Camp w Gerelis, podczas której jak co roku zadbaliśmy o aktywny i rozwijający wypoczynek dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Czy nasze wakacje opierały się na nudnych, książkowych zajęciach języka angielskiego? Nic bardziej mylnego, na nasz obóz, składało się pięć dni różnych przygód, które umilało nam towarzystwo native speakerów. W ten sposób wszyscy uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wycieczce na farmę, dogoterapii, warsztatach kuchennych i wielu innych przygotowanych przez nas atrakcjach. Letnie półkolonie są naszą tradycją, a ich organizacja już na zawsze została zapisana w DNA Gerelis. 

Ferie zimowe na Winter Camp w Gerelis

W najbardziej niepewnych momentach, które przywitały nas wraz z początkiem 2021 roku, dziecięcy wypoczynek, stanął pod wielkim znakiem zapytania. Dzieci zamknięte w domach, podczas edukacji zdalnej, spędzają godziny przed ekranami laptopów, czy tabletów, dlatego tym ważniejsze jest zapewnienie im rozwijających aktywności, w trakcie czasu wolnego.
Z zachowaniem obowiązujących obostrzeń, troszcząc się o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, udało nam się zorganizować kolejną ważną misję – Winter Camp. Zimowe półkolonie przepełnione były pozytywnymi emocjami, kontaktem z innymi oraz rozmowami z angielskimi native speakerami. Podobno udało nam się nawet, wykorzystać zimową scenerię, w celu zorganizowania śnieżnej bitwy. 

Nowy członek rodziny 

Nie od dziś wiadomo, że Gerelis to nie tylko zgrany zespół pracowników i administracji, ale także te stworzenia, które na co dzień wypełniają swoją obecnością szkolne korytarze. Do grona naszych pupili, oprócz dwóch żółwi, myszoskoczków, psów, kotów, ponad 40 rozmaitych ryb dołączył… kozioł Puzzle! To już żadna zagadka, koziołek dzielnie mieszka na farmie wraz ze swoimi przyjaciółmi, a nas odwiedza w najważniejszych momentach, takich jak dni otwarte, czy inne szkolne imprezy.  

Urodziny 

We wrześniu tego roku świętowaliśmy także 11 urodziny Gerelis! Sami nie możemy uwierzyć, że już od ponad dekady widniejemy w rankingu najwyżej ocenianych szkół językowych we Wrocławiu. Z każdym kolejnym rokiem zbieramy jednak doświadczenia, a także rośniemy w siłę, dzięki naszym kursantom, którzy stanowią naszą główną motywację do działania. 

Co przyniesie przyszłość?

Dziś spoglądamy w przyszłość z dozą ciekawości, ale także z ogromnym spokojem. Ostatni rok uświadomił nas bowiem, iż podążając za właściwymi wartościami, nic nie jest w stanie nas powstrzymać. Wierzymy w naszą misję i w to, że ta wiara umożliwi naszym kursantom na przełamanie wszelkich barier, nie tylko językowych.
Możemy jedynie podpowiedzieć, że nie zamierzamy zwalniać, a w 2022 roku zobaczycie nas jeszcze więcej…

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.