Home » Aktualności » Podsumowanie roku 2022 w Gerelis

Podsumowanie roku 2022 w Gerelis

Rok 2022 był dla szkoły językowej Gerelis wyjątkowo intensywnym i pełnym nowych doświadczeń. Największą atrakcją tego roku było otwarcie kawiarni z papugami, kotami i królikami, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród naszych kursantów, jak i turystów odwiedzających Wrocław.

Ostatnich 12 miesięcy zaliczamy do jednych z najbardziej intensywnych miesięcy w historii naszego działania, których efekty napawają nas dumą. Dzisiaj zapraszamy na podsumowanie roku 2022 w Gerelis. Jesteście gotowi? 

Nowa szkoła językowa we Wrocławiu

Rok 2022 okazał się przełomowy dla działającej już od niespełna 13 lat wrocławskiej szkoły językowej Gerelis. To właśnie tego roku otworzyła się druga lokalizacja tej wyjątkowej instytucji edukacyjnej, zapewniającą najwyższą jakość nauki na rynku. Od września tego roku mieszkańcy Wrocławia mogą korzystać z lekcji języka angielskiego i niemieckiego w szkole językowej, położonej przy ulicy Nyskiej 61. To właśnie tam miejsce mają kursy językowe, jakich nie spotkamy nigdzie indziej. Czym wyróżnia się jednak edukacja językowa w Gerelis? 

Nauka z native speakerami

Najwyższą jakość nauki zapewniają nauczyciele, czyli native speakerzy ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Nauka właśnie z nimi nie tylko wpływa na szybsze efekty, zauważalne nawet u nowych kursantów, ale także na aspekty takie jak wykształcenie odpowiedniego akcentu, którego pozazdrościłby nam nie jeden obcokrajowiec.  

Wyjątkowe otoczenie

Przez ostatnie 12 miesięcy na uwadze mieliśmy najwyższy komfort naszych kursantów, o który dbamy bardzo wszechstronnie. Już ponad dekadę temu odrzuciliśmy tradycyjne ławki i podręczniki. Uczymy niekonwencjonalnie metodą naturalną w statku kosmicznym, dżungli, sali pirackiej czy kuchni. Tak! To właśnie tutaj kształcimy najmłodszych, jednocześnie przygotowując przysmaki takie jak pizza czy świąteczne pierniczki. 

Więcej niż szkoła językowa 

Lubimy wyzwania, dlatego co roku poprzeczkę stawiamy coraz wyżej. Od lat marzyliśmy o miejscu, w którym nie tylko uczymy, ale także bawimy. I właśnie dlatego w 2022 roku nasza skrupulatnie pielęgnowana wizja stała się rzeczywistością. Urealnieniu uległy nasze najskrytsze marzenia o szkole językowej, połączonej z kawiarnią i bawialnią dla dzieci. Brzmi niemożliwie? Wrocław zyskał o wiele więcej niż nową placówkę edukacyjną – dziś Gerelis Family Cafe to miejsce, które skupia w sobie naukę, zabawę i przysmaki, domowe ciasta, zupy i najlepszą na osiedlu kawę. Wątpliwości nie ulega również fakt, że to właśnie tam zawrzeć możemy międzynarodowe znajomości z native speakerami czy odwiedzającymi nas turystami. Oni także ulegli urokowi tego unikatowego miejsca. 

Nowi przyjaciele 

Nasze szkoły zamieszkują nie tylko miłość do języków obcych i pozytywna energia, ale także rodzina zwierzęcych osobistości, która w tym roku poszerzyła się o kolejnych członków. Dzisiaj pod dachami naszych placówek odnajdziemy aż cztery koty bengalskie, cztery króliki, dwa myszoskoczki, kilkadziesiąt rybek, dwie papugi, dwa psy a… odliczanie nadal trwa. Nowych mieszkańców szkoły pokochali nasi kursanci, którzy w wakacyjnym konkursie mogli wybrać imiona dla kotów – Sweetiego i Smarta. 

Wielkie atrakcje

Dziś mieszkańcy wrocławskiego Ferio Gaju mogą cieszyć się nie tylko nową szkołą językową, ale także atrakcjami z nią związanymi. Dzięki licznym inicjatywom każdego tygodnia zapraszamy na warsztaty dla mam z dziećmi oraz wyjątkowe wydarzenia dodatkowe. Pod naszym dachem organizujemy bajeczne, tematyczne imprezy urodzinowe dla dzieci do 10 roku życia. Maluchy mogą wziąć udział także w serii sezonowych wydarzeń, takich jak Mikołajki, Święto Dziękczynienia czy Halloween Party. 

Atrakcje dla dzieci w wakacje i zimę 

Nie mogliśmy również zapomnieć o naszych kursantach, dlatego zorganizowaliśmy półkolonie zimowe w lutym, podczas których uczestnicy mogli połączyć naukę języka z zabawą na śniegu. W czasie wakacji natomiast przygotowaliśmy szereg warsztatów letnich, podczas których kursanci mogli poszerzyć swoje umiejętności językowe oraz poznać ciekawe miejsca we Wrocławiu. Już od 12 lat co wakacje spotykamy się w trakcie Summer Campów, które na stałe zawitały w rocznym harmonogramie naszej szkoły. Tym razem odwiedziliśmy dziką farmę z kozami i krowami, zwiedzaliśmy wrocławską stację PKP i wyruszyliśmy w szaloną podróż po wrocławskiej Odrze. 

Biorąc pod uwagę wszystko to, możemy śmiało stwierdzić, że rok 2022 był dla naszej szkoły językowej Gerelis bardzo udanym okresem i mamy nadzieję, że w roku 2023 będziemy mogli cieszyć się jeszcze większym sukcesem i zadowoleniem naszych klientów.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.