Home » Aktualności » Kursy online z certyfikatem – czy to dla mnie?

Kursy online z certyfikatem – czy to dla mnie?

Spróbuj wyobrazić sobie scenerię idealną do nauki języka online. Wygrzany, skórzany fotel, czekający na Ciebie zaraz przy idealnie wysprzątanym biurku. Kubek gorącej kawy, wzbogaconej o kroplę dyniowego syropu roztacza swój zapach po całym pomieszczeniu. Nie martwią Cię niewygodne buty, jeansy nie uciskają brzucha, a twarz odpoczywa po całym dniu nie zawsze prawdziwych uśmiechów – moda online’owa rządzi się swoimi prawami. Za pomocą jednego kliknięcia łączysz się na kurs językowy i korzystasz z pełni jego możliwości, zupełnie jak na zajęciach stacjonarnych tylko… jeszcze lepiej! To jak wciąż zastanawiasz się czy kursy online z certyfikatem są dla Ciebie? 

internetowy-kurs-online-angielski-niemiecki

Szkoły językowe online 

Coraz więcej szkół językowych poszerza swoją ofertę także o kursy językowe online. Wśród zainteresowanych pobieraniem tego rodzaju edukacji znajdziemy zarówno rodziców, osoby zapracowane, jak i tych, którzy po prostu uczyć wolą się z zacisza własnego domu. Na rynku znajdziemy zarówno szkoły, oferujące jedynie edukację zdalną, jak i te których kursy językowe online stanowią jedynie jedną możliwość kształcenia. Wybierając jednak szkołę, która posiada stacjonarną placówkę możemy liczyć na dodatkowe wsparcie oraz możliwości podczas załatwiania wszelkich formalności takich jak testy poziomujące czy kwestia podpisania umowy. Do tego rodzaju placówek należy szkoła językowa we Wrocławiu Gerelis, której sekretariat czynny jest zarówno dla uczniów stacjonarnych jak i zdalnych w dni robocze w godzinach 10-20. 

Kursy online z certyfikatem – dlaczego warto?

Zastanawiając się nad wyborem kursu językowego, warto wziąć pod uwagę kryteria takie jak:
– cel nauki (chcesz lepiej komunikować się na następnych wakacjach czy znajomość języka angielskiego użyć jako argument do podwyżki?);
– indywidualne wymagania (zastanów się jaki rodzaj nauczyciela będzie dla ciebie najlepszy, czy chcesz uczyć się z native speakerem, jaka wielkości;
– kwalifikacje – upewnij się, iż wybrany kurs zapewni Ci wymagane umiejętności. 

Kursy online z certyfikatem to świetne rozwiązanie dla wszystkich, potrzebujących zwiększenia swoich kompetencji językowych do celów takich jak rozpoczęcie pracy za granicą. Ukończenie kursy językowego lub uzyskany certyfikat to świetny wpis do CV, który zostanie doceniony przez każdego rekrutera. 

Kursy językowe online

Na rynku odnajdziemy oferty różnych kursów językowych online, w tym najpopularniejsze: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego. Przed postawieniem jednak  przysłowiowej kropki nad “i” równej podpisaniu umowy z danym wykonawcą warto zweryfikować jego usługi. Wybierając szkołę językową u ugruntowanej na rynku pozycji, zyskujemy gwarancję bezpiecznego ulokowania naszych pieniędzy, popartą latami doświadczenia. Warto skorzystać także z opinii Google, to one są jedną z najszybszych dróg zweryfikowania stopnia zadowolenia kursantów z świadczonych przez daną placówkę usług. Należy pamiętać tylko aby rzetelne opinie odróżniać od tych wystawianych przez internetowych trolli.

Kurs angielskiego online to był super wybór.  Platforma do nauki języka działa też na telefonie więc można się uczyć dosłownie wszędzie. Naprawdę dużo mówienia, ale o to mi chodziło. Obsługa w sekretariacie bardzo miła i pomocna. – Dawid, który ukończył kurs online w szkole językowej Gerelis.

Szkoła języka z sercem. Zrobiłam ogromne postępy, chociaż uczęszczałam dopiero 6 miesięcy. Bardzo fajnie sprawdza się system prowadzenia zajęć przez lektora polskiego i native speakera, którzy się nawzajem uzupełniają. Do tego piękne urządzone sale i przede wszystkim cudowne zwierzaki, które przechadzają się po szkole i umilają nam czas. Bardzo polecam. – Edyta, która ukończyła kurs w szkole językowej Gerelis.

Po 1 semestrze nauki opanowałam podstawy języka niemieckiego na tyle, aby wyjechać za granicę i w końcu się porozumiewać po niemiecku. Bardzo polecam! W końcu się nie wstydzę mówić. Pani Gabriela i Pani Lena to świetne lektorki, które wkładają całe serce w swoją pracę. Do tego małe grupy, dzięki czemu można opanować więcej materiału w krótszym czasie. – Zuzanna, która ukończyła kurs języka niemieckiego w szkole językowej Gerelis.

Jeśli zapis na kurs językowy od miesięcy “chodzi ci po głowie” oznacza to, iż nadeszła w końcu pora aby wykonać ten przełomowy krok. 

Kursy języka angielskiego online  – udogodnienia

Kursanci szkoły językowej Gerelis w trakcie całej nauki mogą liczyć na darmowy dostęp do aplikacji mobilnej, wspomagającej ich edukację. Aplikacja, jak i stały dostęp do wszelkich materiałów stanowią jeden z filarów osiągnięcia sukcesów podczas trwania kursu. Pamiętaj – ciężka praca, naprawdę popłaca. A z wykorzystaniem dostępnych i oferowanych przez właśnie tę szkołę narzędzi, przekonasz się, że jest ona lżejsza niż myślisz.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.